Poradna sexuální intimity: Josef Hejnák

Poradna sexuální intimity

Komerční sdělení
Josef Hejnák
Josef Hejnák

Tantra masér, vztahový terapeut a zakladatel Školy vyšší sexuality a intimity, autor knih jako je “Pravda o manželství” Vám představí novou školu partnerských vztahů, ukáže jak najít Vaší cestu k odvaze žít šťastný život.

Položit svůj dotaz »
 • Dobrý den.Je mi už 70,ale stále mi sex není cizí.Mám ale přítele,který se moc milovat nechce,protože jak říká...moc mu to nejde...má komplexy z toho,že penis není to co bývalo a dlouho nevydrží.Je o dva roky mladší,ale má cukrovku a občasné potíže s karpály.Také nevím proč,ale všechno je na mě,nevidím žádnou reakci při laskání,či líbání.Prostě jako prkno.Jsem 3 roky vdova,ale s takovým postojem jsem se ještě nesetkala.Jinak máme pěkný vztah,máme se moc rádi a jsem s ním teprve půl roku,ale moc mě trápí,že si o každý dotek musím říkat.
  Miri

  MI2Pra3
  7. prosince 13:08

  Dobrý den,

  jedná li se o zdravotní problémy, ty je třeba probrat s lékařem, sexuologem. Já můžu poradit jediné, že narušení psychika ze zdravotních problémů mu elánu moc nepřidá. Tedy bude potřeba velmi citlivý přístup z vaší strany, aby nerezignoval. Ano muž si pamatuje, jak to ve dvaceti stojí skoro samo a hodně. A když to porovnává, tak cítí rozdíl. O starší tělo je třeba se více starat, podporovat je správnými potravinovými doplňky, jako je Maca, Erectan a podobně. No ale největší problém, mimo zdravotního, bude v psychice. Bude třeba velmi citlivého přístupu. Aby si to dokázal užít i tak.

  Otázkou však je, zda ten samý pocit, že si málo užíváte má i on nebo ne. Pokud je to jen váš pocit, no tak je třeba, aby jste se s ním vyrovnala hlavně sama. Buď se věnujte sama sobě, nebo permanentku na tantra masáže a nebo si najděte milence.

  Pokud on má ten samá pocit, tak jej můžete učit umění doteku jak krásné si jen tak dotýkat a hrát spolu, bez nutnosti pokračovat do sexu, kde on má zdravotní problémy.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den,
  Bohužel mám takový problém, už skoro dva roky chodím s přítelem, kterému očividně vadí mě orálně uspokojovat. Skoro vůbec to neprovozuje a když už tak pouze jako předehru, problém je, že mu pokaždé u toho klesne. Snažila jsem se zeptat, co je za problém, ale bylo mi řečeno, že nic. Prosím o radu, už vážně nevím co by mohlo být za problém.
  Předem děkuji

  7. prosince 13:06

  Dobrý den,

  těžko říci v čem je problém. Proč vám to tak vadí, že vás nechce lízat?

  Chlap, když odmítá orální sex, tak většinou se tam dole nemá dostatečně rád a odmítá se tam. Takže jelikož on by nebyl sám schopen se tam líbat, tak tam nedokáže líbat ani vás.

  řešením je, aby se on tam dole přijel a začal mít rád. Když si toto poléčí, a přijme se tam, je to cesta, aby dole přijal i vás. A nebo je snažší si najít jiného, co se má rád?

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • ahoj myslím si že moje kamarádka je lezbička.Chova se dost divně pořád na mne vyplazuje jazyk a jenom na mne hodně jí vadí že mam jiné nejlepší kamošky.Děkuji za odpověd

  veronikaalanel
  5. prosince 19:12

  Dobrý den,

  A co se jí při vhodné příležitosti zeptat? Ostatně takřka žádná z žen není čistě na muže u žen je to takřka v genech dokázat sdílet intimní atmosféru i s jinou ženou. Na druhou stranu, to že by jí třeba nevadilo vás obejmou, ještě neznamená, že jí vzrušují jen a jen ženy. Vždy to z pravidla bývá nějak namixované. A nebo ji kluci tak zranili, že už nemá odvahu to s nimi riskovat? Kdo ví.

  Ale to že ji vadí jiné kamarádky vaše, zde necítím souvislost se sexuální orientací, spíš o vás bojuje, stejně jako třeba v mládí musela bojovat o přízeň rodičů, třeba se sestrou, kdo ví, dotaz je moc krátký na hlubší zamyšlení.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den, mám takový problém s přítelem v posteli, začalo to tím, že mě s ním sex bolel, občas jsme sex zkusili, ale vždy mě to bolelo, vyústilo to v to, že nemám vůbec na nic chuť (intimního) . Před sexem jsme vždy měli předehru, používali jsme gel. Orálním sexem orgasmu dosáhnu, je mi to příjemné, ale nikdy nejsem na to moc vzrušená. Dřív to takové nebylo. Beru HA, přítel je můj první a já jeho také. Chtěla bych poradit, co může být příčinou bolesti při sexu a jak se případně lépe vzrušit. Děkuji.

  5. prosince 19:05

  Dobrý den,

  hned na úvod vám otevřeně říkám, že hormonální antikoncepce má jako jeden z hlavních vedlejších účinků u většiny žen potlačení chutě na sex! Toto by měl být dostatečný důvod pro to ji v životě za žádnou ceny nepoužívat. Pokud chcete šťastně žít a nejen přežívat. Takže první rada je jasná, skoncujte s HA.

  To by měla být dostatečná pomoc, pokud ne, pohlaďte se po ruce. Cítíte příjemný pocit? Pokud ano je to v pořádku. A teď se pohlaďte na intimních místech? Je to příjemný pocit? Pokud ano, je to v pořádku, pokud ne, je tam blok či trauma a třeba to po léčit, odblokovat, přijít na to čím je vaše prožívání potlačeno. A na to vám doporučuji se k nám objednat. Nejdříve za úvodní konzultaci a pak uvidíme dál.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den,
  zaujaly mě Vaše slova o tom, že je nejlépe milovat se aspoň 3x denně. Dříve totiž jsem se setkala s názorem, že takováto frekvence muže vyčerpává, jak to tedy je? Moje výhrada k takovémuto dovádění je, že to strašně žere čas a člověk pak nic nestíhá. Vlastně by mi stačilo i trochu méně, 1-2x, ale když ho vidím vzrušeného, nemůžu si pomoct. Jsme spolu už dva roky, nějak nás to nepřestává bavit, spíš tak trochu naopak. Nikdy dřív jsem se zatím nesetkala s mužem, který by mohl a chtěl prakticky furt, i když mi říkal, že v předchozích vztazích to takhle neměl. Trochu mi vrtá hlavou, jak to. Tím spíš, že reaguje víc na citovou blízkost než třeba na hezký prádýlko. Nechci nic spravovat, spíš si v tom trochu udělat pořádek, jak to vlastně funguje.

  Darklilly
  2. prosince 18:23

  Dobrý den,

  no každý jsme individuální, ale existují biorytmy a ty jsou 4 x za den a jeden z nich prospíme, takže výsledek je 3. Takž když bude na dovolený, což znamená, že si dovolíte být v klidu a nic nedělat a nebude mezi vámi a přítelem žádný problémy, tak by jste se mohli plus mínus 3 x denně milovat.

  Píšu milovat, což znamená doteky, laskání, třeba i spojení a prožívání vzrušení. Nepíšu, že by měl muž denně třikrát ejakulovat, to ne, to by bylo moc i pro 18-letého kluka. Ejakulace se doporučuje podle věku, jsou na to taoistické tabulky, koukněte na wikipedii.

  A k tomu dovádění, že to žere čas no a co jiného by jste chtěla v životě dělat, než to, na co máte od přírody dispozice?

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den,včera manžel masturboval ve sprše,na tom by mi nic divného nebylo,jenže než šel do sprchy,tak ho jeho čtyřletá dcera škrábala po zádech a pak si dávali pusinky na dobrou noc. Před týdnem též masturboval ve sprše a též tomu předcházelo škrábání na zádech od jeho dcery. To jsem nic neříkala,ale včera jsem na něj ne moc diplomaticky vyletěla,samozřejmě jsme se pohádali a pak se urazil...co si to o něm vlastně myslím. Ale já nevím,co si o tom mám vlastně myslet. Co ho tak vzrušilo? Snad jsem jen paranoidní a naše dcera s tím nemá nic společného....chová se k ní naprosto normálně. Předem děkuji za odpověď

  1. prosince 18:14

  Dobrý den,

  z vašeho dotazu vyplývá, že dcera není součástí jeho uspokojování. Nevím o celé situaci moc, ale pokud se podíváme na společnost, tak díky sdělovacím prostředkům je společnost přecitlivělá na kontakt dospělý a dítě. Dospělý přicházejí milionkrát denně do kontaktu s dětmi, ale o tom se nemluví, a do zpráv se dostane jen ten, u koho policie objeví pedofilii. Pokud váš muž není pedofilní, tak jej dcera stejně vzrušovat nebude. Na druhou stranu my se ve studiu osobního rozvoje MMSU věnujeme výhradně sexualitě dospělých, takže možná vyhledejte jiného odborníka v této oblasti, pokud by se vaše obavy stupňovali.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den ,mám chlapa asi necelý rok.Co se týká sexu -byl
  od začátku ,skvělí.-akorát mi vadilo že po tom sexu nic neřekl ani se netvářil že by to bylo nějáké super-s tím jsem se mu svěřila.Jinak je pořád lepší a lepší-jenže můj partner nikdy nezačne sám od sebe -být to na něm byl by sex jenom jednou týdně.Někdy mě odmítne ikdyž příjdu za ním celá nažhavená třeba i v nějákém erotickém prádle-což mě zklame.
  Nevím možná to je tím že když už sex máme tak je vážně vyčerpávající a nevím jak to říct..pořádný.Většinu sexu mi říká že jsem skvělá.
  Ale ráda bych aby mě někdy svedl on,někdy když se sexu nedočkám přemýšlím nad tím co by za to jiní chlapi dali -jednou mi řekl že sex nechce tak často proto aby nebyl stereotypní..mám strach at mě to nedonutí najít si milence -protože už se tak stalo v jiném vážném vztahu,vlastně se tak stalo víckrát.Akorát je mi podezřelé že od té doby co jde vidět že už jsem fakt v uvozovkách naštvaná je sex častěji -příjde mi že se k tomu někdy i donutí ,ale cením si toho že bojuje :) -ale to je spíš jen moje obava -jak to mám udržet tak aby to tak zůstalo a ten chtíč tam byl pořád?Děkuji za možnost se svěřit

  1. prosince 18:13

  Dobrý den,

  za prvé si uvědomte, že se vám to ve vztazích opakuje. Takže je úplně jedno jakého chlapa si najdete, vy jej sama svým chování dřív nebo později do tohoto donutíte. Protože tam budete mít ukryté nějaké trauma z mládí. Jaké nevím, na to se musíme podívat při terapii traumat, takže se na ní objednejte. Pokud se na to vykašlete, bude se vám to dít i nadále.

  Přitom přítel vám to nenápadně naznačuje. Když přijdete nažhavená v sexy košilce, to prostě děláte to nejhorší co můžete. Tím mu dáváte najevo, že sex musí být, kdyby čert na koze jezdil. Pasujete se do role toho kdo rozhoduje o tom, že bude sex. To je extrémně antisexuální pro muže. Muž má ženu dobývat a ona mu má odolávat.

  Co vás do tohoto, doprošování se sexu u muže nutí? Co za tím je? Jaký strach či obava nebo frustrace? Bojíte se, že je o vás malý zájem u mužů? Byla jste v mládí vystavena situaci, kdy jste se musela doprošovat zájmu od táty? Uvidíme, na terapii traumatu, situaci rozebereme a zjistíme, co za tím je. Podle toho zvolíme postup.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den, můžete mi poradit? Při každém milování je manžel rychleji než já . Stáčí mu opravdu jen chvilka.Dá se s tím něco dělat? Děkuji

  berenika111
  1. prosince 10:19

  Dobrý den,

  to je snadná pomoc, tantra cvičení to odstraní, ať se objedná, ale problém je v tom, že to chcete vy a ne on. On si to také uvědomuje a chce s tím něco dělat?

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • prosím vás... byla jsem 9.11 na miniiterupci. řekli mi že budu cca 10 a pak že do 14 dnů mám jít na kontrolu. 18.11 jsem měla pohlavní styk a nestihl vytáhnout včas.... všude na netu hledám jestli je možné otěhotnět znovu takhle rychle... byla by to katastrofa ptz jedno dítě mám a opustil nás nevěrný přítel a nepřispívá finančně.Nezvládla bych to a proto jsem na té interupci byla. Vyděsil mě jeden článek že otěhotnění je jisté hned... žádná ovulace,menstruace není třeba.... a pak zase článek že to možné není že je tělo zaplavené jinými hormony. V nemocnic mě o něčem takovém nepoučili.... prosím jak to teda je :( :( jsem z toho zoufalá... děkuji

  30. listopadu 08:40

  Dobrý den,

  s tím, zda jste těhotná, se obraťte na svého gynekologa. My vám můžeme poradit s něčím jiným, proč si vyhledáváte nevěrného partnera. A nebo proč svého partnera do nevěry nutíte.

  Na toto vám dokážeme udělat terapii traumat, které se za tím skrývají. A nebo je pak po léčit na léčivé tantra masáži.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • zdravim,ta moje polovicka nema tak castou potrebu se milovat a dobre vi ze ja jo a milovani mne bavi,drive to bylo v poho ale zjistila ze mam vetsi potrebu tak zhruba trikrat tydne ale neni to pravidlem ale ona mne sex svalne upira tim ze vyvola mensi hadku a zjisti ze nesdilim jeji naroz a nakonec mi rekne kaslu na tebe radeji pujdu spat no a je po vsem ale tohle dela pravidelne mne uz to neprekvapuje ji reknu,no co ji mam rict jinyho,navic mi rekla najdi si jinou slepici,rad bych znal vas nazor,diky

  ruda.hrbek
  30. listopadu 08:37

  Dobrý den,

  no máte mezi sebou problém, kdyby jste neměli mezi sebou problém, a mělo dostatek času, tak se milujete třikrát denně. Tím jak lidi nemají na sebe čas, tak to klesá. Takže kdyby jste našel správný způsob, jak se k ní přiblížit, problém by byl vyřešen.

  Celá situace se dá nasimulovat na konstelaci. Čím ji dráždíte, že to v ní vyvolává odmítnutí. Zavolejte si a objednejte se k nám na terapii traumat. Cena je 2.000 Kč za 2 hodiny terapie. Tam s Barborou, která bude hrát vaší partnerku budeme hledat příčinu jejího odmítání, a proč ji do takového chování nutíte. To vám pomůže a vnese nový pohled na dynamiku toho co vám ve vztahu děje. A řešení bych neodkládal, když ona začíná hovořit o tom, aby jste si našel jinou partnerku, tak je vysloveně už za minutu dvanáct!

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500