Poradna sexuální intimity: Josef Hejnák

Poradna sexuální intimity

Komerční sdělení
Josef Hejnák
Josef Hejnák

Tantra masér, vztahový terapeut a zakladatel Školy vyšší sexuality a intimity, autor knih jako je “Pravda o manželství” Vám představí novou školu partnerských vztahů, ukáže jak najít Vaší cestu k odvaze žít šťastný život.

Položit svůj dotaz »
 • Dobry den, mam dotaz ohledne meho pritele.Je nam obema 38 let a jsme spolu neco malo pres rok. Rozumime si snad ve vsem jen u toho sexu totrochu skripe. Pritel se neumi uvolnit, myslim tim to, ze pry nikdy nepotreboval aby se prestal ovladat.Je i u toho sexu hodne soustredeny, mluvi sice o tom ze rad vyzkousi neco noveho, ale tim ze se hodne kontroluje tak se vlasne jeste nestalo.Pry proc by mel nad sebou stracet kotrolu.Ale moc se mu libi kdyz si hraju sama se sebou ale ja potrebuji i jeho dotyky a hlazeni a ne ze si to budu delat stale sama a on bude jen koukat a pak se prida. Jednou ho neco rozhodilo, treba ve zpravach, a on ani druhy den nebyl schopny aby se mu postavil a jindy mu naopak stoji jeste treba 20 minut po erekci. Strasne moc se na to soustredi, a taky si da kazdy den pivko...nekolik a kouri. Moc rada bych to nejak resila ale netusim jak. Poradite mi prosim ?

  před 1 hodinou

  Dobrý den,

  první problém vidím, že budeme možná mít nedořešení vztahy z minula. Přeci jen, v 38 letech se rozejít a rok zkoušet nový vztah. Kde má člověk jistotu, že má znova investovat energii do nového vztahu a že to nedopadne zase nějak špatně? Čím je člověk starší, tím je unavenější. A rezervovanější. Trvá to dlouho, než člověk zapomene na bývalého partnera a zvykne si na nového. A ty věci nás dost ničí a pak se snažíme už nepouštět kontrolu, abychom nebyli překvapeni, že bychom zase mohli nabourat.

  Tak si představte, že by opravdu pustil kontrolu v sexu, báječně by jste si užívali, nikdy s nikým to nebylo tak hezký, krom orgasmů by jste se dostali i do prožívání extatický stavů a vy by jste mu třeba řekla, že chcete k sobě jiné partnera. Tak se Ti muži kontrolují, nedávají ze sebe vše, aby zvládli jakoukoliv situaci, která by mohla nastat.

  Přiblížení dvou lidí je sice krásné, ale zároveň i náročné a tak se většina lidí přiblíží až moc, přes míru, začnou toho druhého vlastnit a vztah přepálí a zničí. A tak příště jsou opatrnější.

  Cigarety a pivo mu rozhodně mužskou sílu také nepřidá. Říkáte, že chcete mu to pomoct řešit, ale s partnerem nic neuděláte, ale se sebou cokoliv. Zkuste si říci, že to jak se partner chová, zrcadlí vaše chování. Když vy budete jiná, partner bude jinak reagovat.

  Váš dotaz neobsahuje přímou otázku, tak jestli chcete napište podrobněji co přesně řešíte. Jeho slabší sexuální apetit?

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den, mám přítele je mu 60 let a mě 46.Navštívil internistu, který mu předepsal léky na vysoký krevní tlak MOXOSTAD, IRBESARTANMYLAN. Oba léky potlačují chut na sex.Když se to občas podaří, přítel je strašně natěšen, ale jeho úd brzy povadne než přijde k samotnému aktu.
  Ptám se je to těmi léky nebo špatnou psychikou strach, že to zase nevyjde?Co mám dělat ? koupit nějaké doplnˇky stravy, pro něj gely na zlepšení výkonnosti a jiné?
  Děkuji moc Lidka

  lidkasedova
  před 5 hodinami

  Dobrý den,

  škoda že si ten vysoký krevní tlak nedovedete sami zregulovat jinými životními návyky. Protože nyní to je soubor prášků proti práškům. Tantra masáže jsou krásné a pracují jemně s energií těla.

  Já vám můžu jen napsat, že by každý muž po čtyřicítce měl jíst Macu, Arginmax a podobné výživové doplňky, pro mužské prožívání. Ale jestli to pomůže proti práškům na krevní tlak, to se ptejte vašeho lékaře, který mu prášky napsal.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den,

  mám problém dosáhnout orgasmu. S přítelem jsme spolu skoro 5 let a já stále nemohu dosáhnout orgasmu. Já si užívám sex i tak, ale přítel už si přijde tak trochu "neschopný" a mně je ho líto, oba se snažíme, někdy tomu necháváme volný průběh a stále nic, už jsme zkoušeli i pomůcky jako třeba vybrátor nebo různé doplňky pro zvýšení citlivosti a také nic. Největší strach mám, že toho ani nikdy nedosáhnu. Ani má gynekoložka mi s tímhle nedokázala pomoc, ale po fyzické stránce jsem prý zdravá.

  dnes 14:40

  Dobrý den,

  když jste zdravá, což vám potvrdila gynekoložka, není žádný důvod, aby jste orgasmy neprožívala. Jediné, co může bránit je stres a potlačená vnímavost. A s tím jste u nás na dobré adrese. Objednejte se na léčivou tantra masáž, na 4 hodiny.

  A dosahujete orgasmů sama? Pokud ano mohla by léčivá tantra stačit, pokud jich nedosahujete ani sama, bude možná třeba více cvičit a v tom případě přijďte na Umění intimity což je deseti dílný cyklus o probouzení těla.

  Na doma vám můžu poradit jediné, nejdřív to musíte umět vy sama se sebou a teprve pak nastane čas na nahrazení ruky, či vibrátoru, přítelem.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý večer.. mám problém milovat se se svým přítelem.. Když jsem byla těhotná,pritel se bál a odmítal to.. i mazlení.. od 4 ,měsíce jsem měla velkou chuť,a tak jsem to řešila sama.. každý večer.. pak se narodil syn,a opět jsme čekali.. měla jsem těžký porod. Postupně jsme se začali sbližovat,ale nějak mě to netahlo.. když nebyl doma,opet jsem se uspokojila sama.. ale je to víc než rok,a já nemusím třeba měsíc .. mrzí mě to,a nevím co s tim.. přítel to řešil flirtováním,a když jsem mu na to přišla ,skoro brečel,ale že víc než vzrušení nehledal a že by mne nepodvedl.. nevím jak opět zacit ....je nám 40 let...

  24. září 08:29

  Dobrý den,

  vaše sexualita, jak se zdá funguje. Sama si to uděláte krásně, ale s partnerem to nefunguje. Vzrušení a orgasmické pocity jsou, když je nám hezky jak dole tak je se situací spokojená a naladěná i naše hlava. Jestliže se jedná o to dole, mezi nohami, tak naše pohlaví neví kdo jej hladí. Vagínka či penis neví, jestli si to děláme sami nebo partner, hlavně že je to dobrý.

  Ale ta naše hlava, ta potřebuje neustále nové podměty. Jiné pozice, jiné partnery, zajímavá místa, více lidí, a co nejhezčích a nikdy se nedá navždy uspokojit. Takže ten problém je psychosomatický. Třeba aniž si to vaše vědomí uvědomuje, vaše podvědomí je partnerem už unaveno, když je to tolik let jen ten samý. A nebo vám vadí jiná blbost, teď si budu vymýšlet. Třeba vám vadí, že partner má pár kilo navíc a tak odmítáte s ním cokoliv mít, dokud se nezačne jinak chovat, v tomto případě zhubnout. Takto se lidi navzájem manipulují. Váš dotaz je moc krátký, abych přišel na to, čím je to ve vašem případě a navíc na pořádnou terapii, kde se na to přijde, co za tím stojí je třeba několik hodin terapeutické práce.

  Až zjistíme čím to je, pak se to dá zkusit pomalu rozplétat, obecně platí, pokud se daný blok tvořil třeba deset let, tak minimálně desetinu času trvá jeho léčení. Takže si můžete vybrat zda přijít na terapii (čistě povídání a konzultace) a nebo na léčivou tantru, kdy před vlastní konzultací a terapií je uvolňující masáž, která navodí atmosféru a urychlí tím vlastní terapeutickou práci.

  A jedno slovo na závěr, vy jako partneři se nevlastníte. On má právo se dívat na Internet a dělat si to u PC, pokud je to tak víc vzrušuje a nemůžete jej za to kritizovat a chtít aby to změnil. Změnit můžete jen sebe, když vy budete lákavější než Internet, sám dá přednost vám.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den pane doktore, mame se ženou velky problém!!mě je 48 let a mé krasné ženě 4ale už asi 2roky jsme neměli9let,mame spolu 5dospělích děti, se ženou nemame sex už přes 2roky!!moc se tím trapime u mě je take dost velky problem s topořením,,bral jsem už i prášky dost drahe!! ale nic,mam dotaz1.není to zbytnělou prostatou kterou mam??2.nejsme se ženou už po přechodu??nevím jak to nazvat!myšlenkami bych svojí ženu miloval/sex/ i 2-4deně!!ale jak řikam pouze myšlenky!!nebudu vam lhat,,ale když se podívam na porno??udělam se hned, i bez stopoření""ale pak mam velke špatné myšlenky/svědomi že dělam něco uchylneho??a mam z toho deprese!!take vam musím řict že už nekolik let beru antidepresiva,,není to celé tím????prosím pomozte nám pane doktore,,přijmení vam nebudu psat,,je tu dost oči,,jistě chapete,,děkuji Rudolf.

  23. září 11:26

  Dobrý den,

  ano ty antidepresiva můžou být problém, ale bude to hlavně od stresu. V 50 letech by vám měla sexualita fungovat úplně normálně ještě, co budete dělat až vám bude 80 nebo 90 let? Takže vůbec neváhejte a zkuste se objednat k Barboře Myersové telefon 734496004 na terapii, aby jsme věděli příčinu přesně a podle toho se pak nasadí vhodné cviky či masáže a podobně.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den, je mi 45, právě prožívám s novým přítelem úžasné zamilování(2r). Vše je krásné, skvělé jen mám problém dosáhnout orgasmu bez pomůcek, což dříve nebyl nikdy problém. Je pravda, jsem cca rok po hysterektoii, ale i po operaci jsme začali se sexem dost brzy a hlavně to šlo. Máme sex pravidelně 3-5x týdně,milenec je je úžasný, hravý,jemný ...ale....Trápí mě to. Šlo o org. klitoriální. Nebojíme se o tom mluvit, experimentujeme, jsem oba vášniví......Že by věk?
  Děkuji Petra

  23. září 11:16

  Dobrý den,

  věkem to nebude, spíš stresem. Těžko takto na dálku radit, buď můžete to nechat plout a snad se to spraví časem. Ale jestli to opravdu chcete řešit, pomohly by základy tantry a práce s tělem, které vyučujeme na Umění intimity a nebo Léčivou tantra masáž. Tam bychom zkontrolovali, zda ten problém je nebo není psychosomatický. A malinký odmítání tam cítím, jinak by jste tu operaci nenazývala hysterektomií, ale normálně česky by jste řekla, že jste byla na vyndání dělohy (nejčastější gynekologická operace). Jako třeba řekněme, že nám vytrhli zub a neříkáme, byli jsme na extrakci.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den, je mi 21 let a chtěl bych si najít nějakou mladou holku, já nevím kde je mám hledat, nerad doma trpím o samotě

  danpazdera
  21. září 12:26

  Dobrý den,

  musíte jít ven, tam kde holky k vám adekvátní fyzicky potkáte. To je základ. Ale pravděpodobně budete hodně nesmělý, že máte problém se seznámit a v tom případě vám hodně pomůže náš kurz Umění intimity, protože když se ve vaší přítomnosti budou holky dobře cítit, tak o vás bude dostatečný zájem.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobry den, rada si ctu ve vasi poradne. Clovek se v leckterem dotazu najde ;) a kdyz to neni soucasny problem, tak treba v minulosti..asi vsichni resime podobne "problemy"..chtela bych se ale zeptat, v nekolika odpovedich zminujete, ze poceti ma v rukou muz a muzovu erekci zena..Neni mi tak uplne jasne jak to myslite? Teda, ze bez chlapa pocit nejde, to je mi jasne ;) s partnerem bychom chteli potomka, ale zatim neprichazi (cca 10mesicu). dekuji za vas cas :)

  18. září 14:56

  Dobrý den,

  děkuji moc za pochvalu, zahřeje u srdce. Děkuji.

  S tou erekcí je to tak, že když ta žena chce, fakt po muži touží svým ženským tělem, tak je z toho muž vzrušený, ať chce nebo ne. Je jasné, že se muž dokáže vzrušit i sám třeba u Internetu dívání na obrázky, ale to je něco jiného. Ta prvotní síla, který staví mužský penis je záře vycházející z ženského klína.

  Jednou na vodě jsem jel s partnerkou, já pádloval a ona se vezla a dostala na mě obrovskou chuť. Prostě byla děsně vzrušená. Já přitom pádloval a najednou cítím, že penis stojí, přesto že jsem pádloval a měl úplně jiné myšlenky. Tak tolik na dokreslení, že vy ženy, tuto sílu máte, váš klín tuto sílu má, pokud je ta žena ve své ženské síle.

  A muž má pod kontrolou ženské početí tím, že to tam nastříká nebo nenastříká. A zároveň tím že muž má zájem, posílá energii ženě a ta je z toho vzrušená. My muži a ženy jste pohlavím propojeni. Teprv spojením tvoříme “jednu” bytost :-) dosahujeme splynutí v jednotě.

  A nyní k vašemu problému, že to měsíců nepřichází. Ale moc informací na toto téma nemám, možná by jste to mohla upřesnit. Spousta lidí má s početím problémy, protože třeba X let jí hormonální antikoncepci, která zabraňuje uvolňování vajíček a normálnímu koloběhu energii v ženy těle a pak, když si lusknou prsty, vysadí antikoncepci a myslí si, že teď naopak tělo musí být hned těhotné. Je to hrozný, jak se snažíme naše těla předělávat k obrazů svému, místo toho abychom pokorně podle našich těl žili.

  Dalším problémem může být četnost partnerovi ejakulace třeba. Když chcete mít větší pravděpodobnost otěhotnění, měl by ejakulovat v době vaší ovulace a když nemáte plodné dny, tak nechť si dál užívá s vámi orgasmy, ale jen bez ejakulace, aby měl dostatečně husté sperma.

  A vůbec nejčastější, pokud lékaři nevidí fyzickou příčinu, bývají psychické problémy. Třeba to jak se lidi jako snaží otěhotnět a tím se stresují a ten stres je to co jim v tom brání. A řešením je dát se do klidu, zajít si na Kouzelnou tantra masáž.


  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den, s přítelem jsme spolu spali a měli jsme kondom. Ale při jeho vyvrcholení ho stejně vysunul. Chtěla bych se zeptat jaká je možnost že jsem těhotná? Mám zpoždění menstruace třeba už tak týden a pořád nic. Tak dlouho se mi menstruace jeste nezpozdila. Jsem z toho celá ve stresu. Všichni mi říkají, že je blbost abych byla těhotná, ale přece jenom se chci zeptat i tady. Nebo co se. Mnou jinak je?Těhotenský test Jsem si dělala jeden a vyšel negativní, ale přece jenom mám strach. Děkuji za odpověď.

  18. září 11:28

  Dobrý den,

  podle toho co píšete, je nemožné, aby jste byla těhotná. Menstruace se vám zpozdila z jiného důvodu, třeba ze stresu zda nejste těhotná a podobně. Doporučil bych vám terapii s Barborou Myers telefon 734 496 004, aby jste se na ty strachy podívaly. Ten strach vám ubližuje! Ty strachy vám ubližují.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500

 • Dobrý den,
  vím, že jste odpůrce hormonální antikoncepce. Mohl byste serozepsat o tom, v čem dle vás tkví její nebezpečí?
  děkuji
  Hana

  hallina
  18. září 08:53

  Dobrý den,

  hormonální antikoncepce funguje tak, že zabraňuje ovulaci! Ze zdravé plodné ženy udělá “nemocnou”, že se jí neuvolňují vajíčka. A nejvíce mi vadí velmi časté psychické následky, že tu ženu, když nemá ovulaci, prostě nebaví sex a vlastně ani život. Sex ji nic moc jí to neříká, nic moc si neužívá, jen to občas strpí kvůli chlapovi.

  Už mi přišlo tolik dotazů do poradny, začínající tím, celý život jsem brala hormonální antikoncepci, nikdy mě se x nebavil a nyní, když je mi 50 jsem jí vysadila a začala jsem si to užívat…

  Život je krásný a neměli bychom je prožívat s totálně potlačenou sexualitou. Ne u každé to sexuální touhu potlačí, ale u většiny jí to bohužel dost sníží.

  Lidské pohlaví je úžasné, je smyslem živí energie se rozmnožovat a milovat se a bez tohoto postrádá život základní smysl.

  A my ovládáme celé tělo, ale neovládáme svoje pohlaví. Mužské pohlaví staví ženská energie, záře vycházející ženě z klína ovládá mužskou erekci. A na oplátku žena nemá pod kontrolou svoje početí, to má pod kontrolou muž. Vzájemně se potřebujeme a přitahujeme.

  Nemá podle mě cenu nežít a život jen přežívat s potlačenou touhou po milování pomocí hormonální antikoncepce. Stává se i že se páry i rozejdou, když žena po třeba 5 letech vysadí hormonální antikoncepci a zjistí že to má ráda a že to k životu potřebuje a ž minulého partnera si vybrala, ještě když byla nedospělá, tj. když hormonální antikoncepce a dospělé ženy, udělá nedospělou puberťačku bez ovulace.

  Takže hrozící psychická újma je to co mi na hormonální antikoncepci vadí. Také hormonální antikoncepce bývá nejčastější, co do počtu selhání. Protože občas tělo, třeba jen díky práškám na nachlazení, nakonec zvítězí a vajíčko uvolní.

  Takže podle mé praxe, nejvíc nechtěných těhotenství je tímto. A hormonální antikoncepce i moc zjednodušuje sex, vše je na holce. Ostatní antikoncepce, třeba přerušovaný styk dává odpovědnost muži. A ženě vybrat si muže, kterému může věřit.

  S láskou Josef
  Za MMSU 608000500