Kadeřník radí: Barbora Lapáčková

komerční

Top Stylist v salonu DéOR Hair Design, kde kadeřníci pečlivě dbají nejen o krásu, ale i zdraví vlasů svých klientů. Rádi vám pomohou vyřešit také Váš problém a doporučí Vám jak o vlasy pečovat.

Položit svůj dotaz »

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jaké účesy se hodí ke kulatýmu obličeji..mám dlouhé vlasy,které me už nebaví.Chtěla bych nějakou změnu.Hrozně se mi líbí podkovy..nebo mikada s mírným zkosením v předu..ale nevim jestli by se to k obličeji hodilo.Děkuji moc za vaši odpověď.Hezký den

Odpověď na dotaz

Dobrý den,
vůbec se nebojte mikáda či podkovy. Dávejte však pozor, aby přední délka kolem obličeje nebyla moc krátká. Měla by být ve stejné výšce s bradou či delší. Vždy je hezčí když zadní část je o něco kratší a boky delší. Bude vám to dělat hezčí profil.

Hezký den.

Dobrý den, mám přírodně světle hnědé vlasy ale již delší dobou si je barvím na červeno. Chtěla bych postupným procesem vlasy zesvětlit na svoji přírodní světle hnědou nebo blond, určitě ne formou peroxidu a následného nabarvení. Jak toho docílit? Četla jsem o zesvětlujících přípravkách, ale prý je zde velké riziko nerovnoměrných skvrn a fleků na vlasech. Jinde zas radili postupně vlasy melírovat. Nedokážu si ale představit, že bych nějaký čas musela chodit mezi lidi v červených vlasech s melírem. Co radíte?

Odpověď na dotaz

Dobrý den,

postupně lze vlasy zesvětlit, resp. vymýt chemickou barvu z vlasů přípravkem Rew od Silky, který vlasy nenarušuje, nezesvětluje přírodní vlas a vymývá chemickou barvu navrstvenou ve vlasech. Výsledek je ovšem závislý na tom, kolik vrstev barvy máte a zda jste barvena drogeriovou barvou či profesionální.
Po jedné aplikaci se barva stáhne vždy o jednu barvenou vrstvu, tudíž je nutné provést aplikací více a to vždy s odstupem 2 týdnů. Dejte pozor na to, kdyby jste chtěla vlasy tónovat ihned po aplikaci přípravku REW, že má pak barva tendence tmavnout.

Hezký den.

-Jakub-

DéOr Hair Design

Dobrý den mám obrovskou prosbu ,potřebuju poradit, mám oválný obličej , vlasy červeně nabarvené středně dlouhé. chtěla bych si ej nechat ostříhat na styl francouzského mikáda nebo nejak na krátko ale s delším vrškem. poradíte nějakou radu zda zvolit, nebo popřípadě nějakou stránku kde se inspirovat. děkuju moc ,ahoj verča

Odpověď na dotaz

Dobrý den Verčo,

někdy není pravidlem, že kulatá hlava a mikádo nejde dohromady.
Bohužel Vám neporadím, jelikož Vás nevidím. Zkuste nás navštívit a formou osobní konzultace můžeme vymyslet střih, který Vám sedne.

Hezký den

-Jakub-

DéOr Hair Design

Dobrý večer chtěla jsem se zeptat jakou délku vlasů a barvu vlasů bych měla volit je mi 25 let barvím si vlasy už nějakou dobu tmavě fialovou chci se zeptat jestli volím správně a jak mám mít dlouhé vlasy nebo na krátko? Moc děkuji za odpověď

Odpověď na dotaz

Dobrý den Jitko,

určitě bych změnila barvu vlasů přesněji prosvětlila a potlačila fialový odlesk.Je obecně známo že tmavé odstíny vlasů postaršují a zvýrazní všechny nedokonalosti pleti.Střih bych klidně nechala krátký stačí si jen více pohrát se závěrečnou úpravou spíše bych volila pastu s matným efektem dodá šmrc a texturu účesu.

Hezký den :)

Daniela

DéOR Hair Design

Dobrý den, prosím Vás o radu, co mám dělat když se mi často mastí vlasy a objevili se mi lupy. Je na to něco speciálního? Předem děkuji Kristýna

Odpověď na dotaz

Dobrý den Kristýno,

pokud se vám objevují lupy je určitě potřeba změnit vlasovou kosmetiku osobně bych vám doporučila šampon značky Alterna Caviar Dandruff Control šetrně čistí a zklidňuje pokožku hlavy.Co se týče mastících se vlasů doporučila bych Vám suchý šampon Alterna Caviar Dry Shampoo oddálí mytí vlasů o jeden den.

Hezký den :)

Daniela

DéOR Hair Design

Dobrý den prosím chci se zeptat když mám šediny je mi 32 a moc se mi kvůli tomu nechce barvit je na to nějaký šetrný a učinný prostředek??? děkuju

Odpověď na dotaz

Dobrý den,

bohužel jinak než barvou šedivé vlasy nezakryjete.Když se necháte nabarvit od profesionála a budete používat správnou profesionální vlasovou kosmetiku vlasy mít zničené nebudete.Důležité je také přemýšlet nad tím aby barva byla ve stejné hloubce tonu jako vaše přirozená barva vlasů kontrast při odrůstání není tak znatelný.

Hezký den :)

Daniela

DéOR Hair Desing

Dobrý den, poradila by jste mi nějaké přípravky na mastící se a řídnoucí vlasy? Děkuji Ivana

Odpověď na dotaz

Dobrý den Ivano,

Na řídnoucí vlasy bych Vám doporučila řadu Caviar Clinical od značky Alterna.První krok třífázového systému Caviar Clinical je šampon Daily Detoxifying který vlasy i vlasovou pokožku okamžitě čistí a posiluje.Po umytí šamponem můžete použít jakýkoliv konticionér nebo masku značky Alterna.Druhý krok třífázového systému je neoplachovací ošetření pro každodenní použití Daily Root Scalp Stimulator který stimuluje vlasovou pokožku a dodá vitamíny pro růst a plnějších a pevnějších vlasů.Dále pomáhá odstraňovat nečistoty a usazený maz.Třetí krok je extrémní koncentrát Red Clover Complex který je balený v malých ampulkách a je určený aby se používal jednou týdně.Umocňuje stimulující,posilující a ochranné účinky Daily Root Scalp Stimulator.Radím Vám nekupujte si profesionální přípravky na internetu je dost možné že produkt zakoupený na internetu nebude mít složení takové jaké má být a přípravek by pak nefungoval.
Přijďte se k nám poradit jak přípravky správě používat aby byl výsledek podle vašeho očekávání.

Hezký den :)

Daniela

DéOR Hair Desing

Dobrý den, ráda bych změnila barvu vlasů, chtěla bych vyzkoušet měděnou, ráda bych věděla jestli bych si tuto barvu mohla dovolit a hlavně kdyby se chtěla vrátit zase ke své barvě, jaké jsou možnosti. Děkuji

Odpověď na dotaz

Dobrý den Kateřino,

Podle mého názoru by měděný odstín skvěle podtrhl vaší světlou pleť a krásnou barvu očí. Spíše bych Vám doporučila světlejší odstín měděné aby nebyl kontrast u odrůstání tak znatelný a doporučuji spíše přeliv.Není to tak velký zásah do vlasu a tudíž bude i jednoduší barvu stáhnout kdyby jste se chtěla vrátit ke své původní barvě.Podotýkám že červené a měděné odstíny se dostávají z vlasů velice špatně.
Také je velice důležité přemýšlet nad tím aby jste kvůli změně barvy nemusela změnit i celý šatník.

Hezký den :)

Daniela

DéOR Hair Desing

Dobrý den, mám na Vás dotaz, který střih a barva vlasů by jste mi doporučila. Děkuji za odpověď. Lenka

Odpověď na dotaz

Dobrý den Lenko,

bohužel Vám nemohu poradit se střihem ani barvou jelikož jste nezaslala svou fotografii.Pokud opravdu máte zájem o náš názor přijde se poradit na osobní konzultaci.

Hezký den :)

Daniela

DéOr Hair Design

Dobrý den. :) Je mi 17 let, ale každý mi typuje věk 12-14 let. Nejsem za to moc ráda, a tak bych chtěla poradit barvu případně i sestřih vlasů, který by pro mě byl ideální a udělal by mě starší. Předem Vám děkuji. Katka :)

Odpověď na dotaz

Dobrý den Katko,

Pokud opravdu chcete vypadat starší doporučila bych Vám ztmavit barvu přelivem.Hodně také záleží na tom jak si vlasy upravíte.Vlny kolem obličeje zjemní celý vzhled ,na rozdíl od rovných nebo vyčesaných vlasů.Pokud by jste měla chuť přijde k nám na konzultaci.Rozhodně se do velkých změn nepouštějte sama.

Hezký den :)

Daniela

DéOR Hair Desing

Staňte se naším fanouškem na Facebooku