Vyhrajte poukázku na kvalitní spodní prádlo!
Rády si nosíte kvalitní a přitom příjemné a hezké spodní prádlo? V naší nové soutěži můžete vyhrát jednu z 30 poukázek na nákup v obchodě Timo. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku!
V nabídce českého obchodu Timo najdete nejen klasické kvalitní spodní prádlo (přesvědčit se o tom můžete na www.timo.cz) ale i speciální zdravotní protetické prádlo.
Zdravotní prádlo Timo je plně funkční a zcela vyhovuje specifickým požadavkům žen po operaci prsu. V současné době je v nabídce 16 fazón podprsenek a další se připravují. Nabízejí prádlo pro všechny generace i postavy. Zakoupit tam můžete podprsenky rozmanitých střihů, s koši dvoudílnými, oblíbenými trojdílnými nebo lisovanými. Předností zdravotních podprsenek je vyšší střed a celkový střih podprsenky přizpůsobený tvaru epitézy. Podprsenky jsou dodávány s dvěma kapsami. Nepotřebnou kapsu si zákaznice jednoduše vystřihne. Tyto kapsy jsou navíc bavlněné. Pohodlná širší ramínka jsou další podmínkou kvalitního zdravotního prádla. Ramínka jsou vždy délkově nastavitelná.
K podprsenkám je samozřejmě možné dodat i kalhotky. Součástí nabídky jsou také zdravotní plavky, jejichž vysoce kvalitní a stylové materiály zajišťují komfortní nošení, nenápadnou podporu a udržují epitézu na svém místě. Všechny plavky mají všité oboustranné kapsičky pro vložení epitézy, vysoko střižený i nižší dekolt.
V naší soutěži můžete vyhrát jednu ze 30 poukázek na nákup spodního prádla Timo v hodnotě 500 korun. Vyhraje je 1., 100. a každá další 100. soutěžící (až do 2900. místa), která správně zodpoví soutěžní otázku.
Nápovědu najdete na www.timo.cz

Gratulujeme výhercům soutěže:
| Zdenka Musilová, Opava |
| Věra Dvořáková, Jihlava |
| Diana Kmínková, Dolní Kounice |
| Vladana Šebestíková, Ostrava |
| Lenka Šťastná, Česká Lípa |
| Iveta Richterová, Praha 6 |
| Petra Kopecká, Roudnice nad Labem |
| Monika Plechatá, Radonice |
| Zdeňka Hašková, Mnichovo Hradiště |
| Kateřina Jabůrková, Brno |
| Alena Rusňáková, Svatava |
| Drahomíra Hráchová, Třemošná |
| Jarmila Skoumalová, Příbor |
| Iveta Korpová, Cheb |
| Martina Miškeříková, Břeclav 4 |
| Jana Brestovanská, Praha 4 |
| Jan Dvořák, Pardubice |
| Jana Ouředníčková, Jičín |
| Lenka Kubíková, Úvaly |
| Petra Zaoralová, Přibyslav |
| Alena Bartoníčková, Bakov nad Jizerou |
| Jana Rochlová, Rychnov nad Kněžnou |
| Petra Brázdová, Lukov |
| Lenka Čermáková, Pardubice |
| Hana Homolková, Velešín |
| Lenka Balcarová, Třemošnice |
| Lenka Šímová, České Budějovice |
| Věra Zajíčková, Děčín 27 |
| Veronika Štěpánková, Hlubočky |
| Lenka Smolová, Opočno |
| Gratulujeme! |
Výherci posledních soutěží
Na tři z vás čeká kvalitní spodní prádlo značky Timo!
Soutěž probíhala od 04. 10. 2010 do 11. 10. 2010
| Ivana Karlecová, Týniště nad Orlicí |
| Alena Homolková, Trhové Sviny |
| Dagmar Kováčová, Jirkov |
| Gratulujeme! |
Vyhrajte poukaz na sexy prádlo!
Soutěž probíhala od 06. 09. 2010 do 13. 09. 2010
| Dana Pichová, Lom |
| Silvie Odlerová, Tábor |
| Lucie Kalubová, Dolní Poustevna |
| Gratulujeme! |