Hlavní obsah

10 typických mužských vět, kterým se ženy jen smějí

Foto: Profimedia

Muži občas říkají věci, kterým je lepší se rovnou zasmát

Každý občas řekne něco, co nemyslí vážně. Nebo dopředu ví, že nejspíš své slovo nesplní. Dělají to muži i ženy. Ale je pár typicky mužských vět, kterým se většina žen jen zasměje.

Článek

Zná to asi každá žena, která žije po boku nějakého muže alespoň jeden měsíc. Jsou prostě věci, které muži říkají, i když s realitou nemají nic společného. Nejspíš jen tak ze zvyku, možná ze slušnosti, možná proto, že chtějí mít klid. Tedy alespoň na tu danou chvíli. A ženy? Ty se těmto deseti typicky chlapským větám jen v duchu (někdy i nahlas) smějí.

1. Jdu na jedno

Klasika všech klasik, ale prostě ji nejde v tomto výčtu nezmínit. Existuje vůbec ještě žena, která by větám typu „jdu jen na jedno“, „jen jedno rychlý na žízeň, lásko“ nebo „dám si jedno u baru, do dvaceti minut jsem doma“ věřila?

2. Pak to udělám

Ať už se jedná o cokoli, jakmile muž řekne, že to udělá potom, přestaňte doufat. Zasmějte se a danou věc si vyřešte samy, případně ji muži dennodenně po dobu alespoň jednoho roku připomínejte, nebo se s tím kapajícím kohoutkem či nepřivrtanou poličkou naučte žít.

3. Já to nebyl

Žijete v tom bytě jen vy a on. Jen on nosí pánské ponožky velikosti 45. Ale když se zeptáte, proč jsou zase v koši na prádlo naruby, nebo proč nejsou v koši, ale kdesi v koutě, ozve se něco ve smyslu „nevím, já je tam nedal“ nebo „to nechápu, já je nikdy nenechávám naruby“. No není to k smíchu?!

Foto: Profimedia

Žijete-li s ním déle než měsíc, už víte, že ne vše, co vyřkne, má cenu brát v potaz

4. Nevšiml jsem si

Přistěhovala se do vašeho domu nová, mladá, krásná a neskutečně sexy sousedka? Prošla kolem vás na ulici žena s dekoltem tak úchvatným, že se prostě nešlo neotočit? Když se o tom zmíníte, váš partner vám nejspíš odpoví něco ve smyslu „fakt? To jsem si nevšiml“. Hahaha!

5. Pavel potřebuje pomoct

Smontovat skříň, odstěhovat starý gauč, vybrat manželce dárek k narozeninám. To všechno jsou důvody, proč se váš muž musí hned po nedělním obědě zvednout a spěchat za svým kamarádem na druhou stranu města. Důvod? „Zlato, znáš ho, musím mu pomoct, sám by to nezvládl“. No jasně, chlapi sobě :-).

6. Miluju tě

Nemluvíme o situacích, kdy se už nějaký ten čas znáte. Tam jsou řeči o lásce celkem na místě a klobouk dolů před muži, kteří své city umí vyjádřit. Ale co si myslet o muži, který vás zná asi tak dvacet minut, zve vás k sobě domů (třeba na sbírku motýlů) a jen tak mimochodem vám oznámí, že vás miluje, případně jste žena, na kterou celý život čekal? Je to podobně úsměvné (nikoli tak upřímné) jako slavná filmová hláška o nabídce kvalitního sexu.

7. Děti jsou v pohodě

Vyrazila jste si na odpočinkový wellness víkend s kamarádkou a děti má na starosti váš muž. Když zavoláte, jak vše zvládá, nejspíš uslyšíte něco ve smyslu „děti jsou v pohodě“ či „klid, všechno v normálu“. Rozhodně to ale nebude ta norma, kterou běžně praktikujete vy.

Tak si představte, jak jsou vaše děti zapatlané od čokolády, kterou měly k snídani, svačině a nejspíš ji dostanou i k obědu, jak báječně si užívají odpoledne na zahrádce manželovy oblíbené hospůdky a jaký zážitek budou mít z příjezdu hasičů, kteří je budou sundávat z toho stromu, na který jim zakazujete lézt, protože je fakt vysoký. A radujte se z toho, jak bohatý program jim tatínek dopřál!

Foto: Profimedia

Že přesně ví, kam jedete? Stejně radši vytáhněte mapu

8. Vím, kam jedeme

Jakmile tohle váš muž řekne, zasmějte se a rychle vytáhněte mapu. Nic víc k tomu asi není třeba říkat.

9. Nepotřebuju návod

Je to trochu podobná situace jako s tou mapou. Ve chvíli, kdy tohle váš partner vysloví, urychleně si daný návod nastudujte. Bude to potřeba.

10. Ta brokolice je fakt dobrá

Tohle je nejen úsměvné, ale je to vlastně skoro největší důkaz lásky, který vám může muž dát. Moc dobře víte, že květák jako mozeček nebo zapékanou brokolici se sýrem moc nemusí, že pod pojmem dobrá večeře si představuje spíš kus masa. A když vám řekne, že ta brokolice je fakt moc dobrá, usmějete se. Protože je to od něj hezké!

A co říká váš muž?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama