Hlavní obsah

Blíženci tento týden budou snáz hubnout, Panny čeká spousta sexu

Foto: Rido, Shutterstock.com

První květnový den již máte za sebou. Věříme, že jste se s nikým nepohádali, hvězdy totiž rivalitu předpovídaly. Zpět ale nehleďte, užívejte si měsíc lásky plnými doušky. Komu to na poli milostném pokvete? Čtěte v našem týdenním horoskopu.

Článek

Jste zvědaví, co vás čeká? Přímo pohádkové dny uprostřed týdne, o čož se postará harmonická vazba Neptuna se Sluncem. Třeba po delší době zajdete na výstavu, do divadla nebo se doma zaposloucháte do oblíbené hudby. Jste-li intuitivní, vaše psychické schopnosti ještě vzrostou.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Na svůj život, a hlavně lidi kolem sebe, se začnete dívat z úplně jiného úhlu. Existují-li jedinci, kteří se radují z každého vašeho neúspěchu a občas vás i za zády pomluví, zjistíte, o koho jde. Dotyčné šikovně vyprovokujete k akci, aby si udělali ostudu. To se vám podaří a ke konci týdne se na jejich účet zase pobavíte vy.

Býk (20. 4.–21. 5.)

Až do středy se nezapojujte do hovorů na veřejnosti ani internetových diskusí. Některé výroky by vás tak naštvaly, že byste probděli nejednu noc! Od čtvrtka budete svědky úžasných, ale záhadných jevů, které nejde racionálně vysvětlit. Ani se o to nesnažte, jen se pozorně dívejte. Do kontaktu s tajemnem se totiž vaše znamení opět dostane až příští rok!

Foto: Ollyy, Shutterstock.com

Býk by se měl vyvarovat všech diskusí na internetu, a to nejméně do středy

Blíženci (21. 5.–21. 6.)

Potřebujete-li zhubnout, každý den se aspoň trošku hýbejte a koncem týdne vám už oblečení bude volné. K intenzivnímu spalování tukových zásob přispěje Mars ve vašem znamení. V zaměstnání popusťte uzdu fantazii a klidně si na poradách pusťte pusu na špacír. Vaše nápady totiž budou chytré, a hlavně snadno realizovatelné.

Rak (21. 6.–22. 7.)

Nepodceňujte setkání s naprosto cizími lidmi ani zdánlivě nezávaznou společenskou konverzaci. Po jedné debatě nejspíš zrevidujete životní plány i sny, protože zjistíte, že jste se drželi zajetých kolejí a příliš se podřizovali rodinným zvyklostem. Změnu uděláte už během víkendu. Čas nestrávíte na „povinných“ návštěvách, ale vyrazíte za hranice, například na koncert své oblíbené kapely.

Lev (22. 7.–22. 8.)

Dařit se vám bude ve studiu, pozitivní obrat zaznamenáte v právních kauzách a úspěch se dostaví i v projektech, které mají něco společného s výzkumem. Koncem týdne bude u vás doma dost napjatá atmosféra, proto vám horoskop radí, abyste na volné dny naplánovali aktivity, které zabaví hlavně děti. Jinak z jejich řečnění, odmlouvání či dohadování vyskočíte z kůže.

Foto: Romrodphot, Shutterstock.com

Lev by se měl věnovat vymýšlení zábavy pro děti

Panna (23. 8.–22. 9.)

Vaše sexuální potřeby se mnohonásobně zvýší. Máte-li vztah, vlastně to vypadá, že téměř veškerý volný čas strávíte něžným laškováním. Ke konci týdne byste ale měli vyrazit do ulic. Konstelace vám totiž opakovaně vytvoří příležitost navázat užitečné podnikatelské či pracovní kontakty, což byste neměli promarnit!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

V první polovině týdne se držte dál od alkoholu, omamných látek i medikamentů, které vám nepředepsal lékař, tedy i afrodiziak. Vaše tělo by zareagovalo neadekvátně a náprava by trvala dlouho! Jelikož od pátku budete mít hádavou náladu, dobře uděláte, když strávíte víkend u televize a pusu zamknete na zámek.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Máte-li problémy s klouby či páteří, v první polovině týdne se svěřte do rukou zkušeného chiropraktika. Možná poté začnete věřit na zázraky, protože konečně najde příčinu bolestí a vám se nesmírně uleví. Zvažujete-li pořídit si čtyřnohého kamaráda, patrně to za vás vyřeší náhoda. Z víkendového výletu si domů přinesete opuštěného psíka nebo kočku.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Jste-li osamělí, patrně se zamilujete na první pohled! Pokud jste zadaní, budete si tělesných radovánek užívat mnohdy od setmění až do svítání, takže vám hrozí spánkový deficit. Máte-li děti, budete se pyšnit jejich úspěchy ve škole i v různých soutěžích. Ostražití však buďte během prodlouženého víkendu, jinak vás kapesní zloděj připraví o peněženku.

Foto: vanko80, Shutterstock.com

Střelec potká pravou lásku. A jestli už ji má, konečně mu do dojde

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Postrádáte-li nějaké důležité rodinné listiny či dokumenty, konečně je najdete. Rozradostní vás to tak, že bouchnete šampaňské! Nervózní ale budete ve druhé polovině týdne, protože vám v zaměstnání zabrnkají na nervy věčně ufňukaní kolegové. Doporučte jim, ať si pořídí knihu stížností, a tam si stesky zapisují. Třeba to vezmou vážně, každopádně vám už dají pokoj.

Vodnář (21. 1.–18. 2.)

Když se v pátek ohlédnete zpět, zjistíte, že jste pracovní část týdne vlastně strávili nad knihami nebo na internetu. Každou volnou chvilku totiž využijete k načerpání nových informací. Je tedy pochopitelné, že přes víkend necháte šedou kůru mozkovou odpočívat a budete se chtít bavit. Jakmile někdo začne řešit problémy, bude mít smůlu, protože ho budete ignorovat.

Ryby (19. 2.–20. 3.)

Příležitost vydělat slušné peníze se objeví hned zkraje týdne. Vlastně vám postačí příjemně naladit hlas a být na příjmu, tedy mít neustále po ruce mobil nebo internet. Zřejmě do pátku vyděláte víc, než obvykle za celý měsíc! Máte-li zálibu v ezoterice, nenechte si ujít víkendový seminář v okolí bydliště. Seznámíte se s člověkem, který bude v duchovních naukách opravdový mistr, žádný samozvaný guru!

V noci ze soboty na neděli proběhne ojedinělá fáze Měsíce, která poodhalí váš karmický dluh. Tak se během nedělní siesty zamyslete nad svými sny. Když si je správně vyložíte a pochopíte jejich skryté poselství, dozvíte se o sobě spoustu zajímavých věcí.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek