Hlavní obsah

České krásky na červeném koberci: Nuda, nebo jsou za módní hvězdy?

Foto: Isifa

Modelka Aneta Vignerová patří k největším průkopnicím minimalismu. A je třeba přiznat, že s volbou oblečení se většinou trefuje do černého. Co myslíte?

Fanoušci módy mají pohotovost! V Praze se koná jedna z hlavních módních událostí podzimu – Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend. A naše otázka zní: Zaslouží si známé návštěvnice nálepku „fashionistas“?

Článek

Pravidelně vám přinášíme snímky zahraničních celebrit z různých premiér, večírků nebo módních přehlídek. Pokud se zaměříme na jejich oblečení – většinou je na co se dívat! Dnes se tedy koukneme, jak si s pomyslným červeným kobercem poradily české krásky. Protože kde jinde by měly předvést svůj styl a cit pro módu než během fashion weekendu? Posuďte samy – jsou české celebrity opravdové „fashionistas“, nebo u nás vládne spíše uniformní šeď a nuda?

Foto: Isifa

Herečka Kateřina Herčíková poslední dobou s módou hodně experimentuje. Někomu se její modely líbí, jiní nad nimi vrtí hlavou. Do které skupiny patříte vy?

Foto: Isifa

Modelka Simona Dvořáková tentokrát vsadila na pánský styl

Foto: Isifa

Renata Langmannová je krásná žena a má svůj styl, který jí sluší a který umí dotáhnout na jedničku. Ale přesto máme pocit, že na podobnou akci to chtělo něco víc

Foto: Isifa

Eliška Kaplicky nás rozhodně zaujala svými krásnými botkami!

Foto: Isifa

Veronika Fašínová se jako jedna z mála vymyká z trochu šedivého průměru

Foto: Isifa

Jitka Kocurová se ve společnosti objevuje už jen sporadicky. Její volba oblečení ale bohužel moc neoslní

Foto: Isifa

A Veronika Fašínová ještě jednou, tentokrát s přítelem Lukášem Hejlíkem. Pohled je na ně hezký, ale opět se nemůžeme zbavit dojmu, že to chtělo přece jen trochu přidat

Co říkáte na vkus českých krásek?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.