Hlavní obsah

Češky nyní úspěšně hubnou! Jejich tajemství je 3D Chili

Foto: 3D Chili

Na hlavní fotografii vidíte Editu, která doplňuje svou dietu kapsaicinem již několik měsíců. Zhubla ze 118 kg na 76 kg – bez vedlejších účinků, což v praxi ukazuje, jak je hubnutí s kapsaicinem bezpečné a přirozené

Věděli jste, že kapsaicin, složka chilli papriček, je v různých krajích světa slavná proto, že účinně pomáhá spálit nadbytek tuku a zeštíhlit postavu?

Článek

Podle dietologů má kapsaicin vzácné a ceněné vlastnosti, díky kterým je zdravým a nejvíce přirozeným „spalovačem“ tukové tkáně, který se přirozeně vyskytuje v jídle. Naštěstí dnes nemusíme jíst pekelně ostré papričky, abychom tímto způsobem začali hubnout. Více o zkušenostech vám může povědět česká stylistka Natálie, která přípravek sama otestovala.

3D Chili

Jednoduché a zároveň účinné působení kapsaicinu

Tajemství zbavení se přebytečného tuku tkví v uvolnění průchodu tukovým buňkám. Díky tomuto procesu je tuk, který je v buňkách, odstraněn. Potom se dostává do krevního oběhu a z krevního oběhu do svalů. Svaly zase změní tuk na energii. Takto funguje kapsaicin. Efektem je nejen rychlé, ale zejména zdravé a přirozené hubnutí.

Kapsaicin tuky vylučuje z tukových buněk… A také způsobuje, že se buňky zmenšují!

Čím větší jsou tukové buňky, tím více tuku pojmou – což má za následek větší obezitu. Osoby s nadváhou a obezitou mají přesně tento problém, že se jejich tukové buňky stále zvětšují a zvětšují. Kapsaicin přináší pomoc, protože brzdí růst tukových buněk a způsobuje jejich zmenšování. Tento proces prokázali korejští badatelé ve svém výzkumu za použití moderní výzkumné metody, která se jmenuje proteomická analýza.

Vzhledem k takovýmto účinkům čím dál více žen v Česku hubne díky kapsaicinu. Co je nejdůležitější, ženy ztrácejí nadměrný a nelichotivý tuk na místech, ze kterých je velmi složité jej spalovat: tedy z břicha, boků, stehen a hýždí. Každý měsíc narůstá počet žen v Česku, které užívají 3D Chili.

Foto: 3D Chili

3D Chili

Musím jíst pálivé chilli papričky, abych získala kapsaicin?

Každodenní jedení pekelně pálivých papriček je velkou výzvou pro kohokoliv. Přesně tak to bylo i s Editou, kterou můžete vidět na prvním obrázku. Proto Edita v určité chvíli začala využívat kapsle 3D Chili. Obsahují přirozený kapsaicin získaný přímo z těch nejkvalitnějších papriček. Edita dodnes spokojeně využívá systém 3D Chili. Kapsaicin v podobě tabletek je jemný, nedráždí jícen a nezpůsobuje diskomfort. Tabletky 3D Chili jsou obohaceny o tyto látky:

Foto: 3D Chili

3D Chili

Přírodní rostlinné složky, které napomáhají účinkům kapsaicinu, umocňují samotné efekty!

Kapsle 3D Chili  jsou obohaceny mimo jiné také o:

  • chlorellu, která očišťuje organismus od toxinů
  • zelený čaj, který podporuje metabolismus
  • pektin, který zlepšuje trávení
  • bobule açai, které obecně zlepšují zdraví
  • a jiné rostlinné složky nezbytné při hubnutí

Efektem toho je, že Edita, jako i stovky jiných žen z Česka, hubne nejen bezpečně a přirozeně, ale také velmi rychle. Až devět přidaných přírodních složek jim pomáhá vymodelovat pěknou postavu.

Foto: 3D Chili

3D Chili

Přesvědčte se zde, jak dobře účinkují tabletky 3D Chili. Díky 3D Chili si můžete konečně splnit svoje sny o plochém bříšku, štíhlém pase a sexy těle.

www.3dchili.cz

1[1] J.I. Joo, D.H. Kim, J.W. Choi, J.W. Yun, Proteomic analysis for antiobesity potential of capsaicin on white adipose tissue in rats fed with a high fat diet, „J Proteome Res” 2010, nr 4 (9), s. 2977-2987.

ynezorPumanzeSaNyknalC