Hlavní obsah

Co čeká Berana v pondělí 23. listopadu

Neustále se snažíte najít vysvětlení, které patrně neexistuje. Bude lepší, když se smíříte s tím, že nemusíte vědět všechno. Spokojte se vědomí, že ve správném čase dostanete šanci doplnit si mezery ve vědomostech.

Článek

Láska a sex

I když partnera milujete, dokážete ho vnímat objektivně. Kdybyste mu chtěly připomenout, co dělá špatně, musíte se nejdřív zamyslet nad formou, jakou mu to podáte. Je totiž citlivější, než si myslíte.

Partner a rodina

Rodinné vztahy se uvolňují a začínají se pomalu obracet k lepšímu. Na to, aby bylo všechno v naprostém pořádku, to sice ještě nevypadá, ale pořád se zvyšuje šance, že si konečně vydechnete úlevou.

Domácnost a nákupy

Při úklidu se zkuste vrátit ke starým, osvědčeným způsobům prababiček. S údivem zjistíte, že jedlá soda a ocet zaberou i tam, kde moderní prostředky buď zcela zklamou, nebo v lepším případě bude efekt dost sporný.

Krása a zdraví

Nebezpečí, že se s partnerem ohledně upraveného zevnějšku nedomluvíte, je celkem značné. Pokud chcete, aby na sebe víc dbal, musíte na něho dohlížet jako na malé dítě. Jemu se to pochopitelně líbit nebude.

Astrojídelníček

Přibývající Luna pluje v ospalých Rybách, pro pořádné probuzení a rozpohybování lymfy proto bude nutné, abyste ráno vypily alespoň půl litru zázvorového čaje. Prohřeje vás zevnitř a nastartuje detoxikaci organismu, což lymfatickému systému náramně prospívá. Posnídejte popcorn a dopoledne pojídejte sušené ovoce, fíky, meruňky nebo švestky, které hojně zapíjejte pramenitou vodou. Cílem je, aby vláknina vyčistila střeva a odstranila nežádoucí látky z těla.

K obědu si dejte hnědou rýži s dušenou zeleninou. Odpoledne dle libosti jezte zelená jablka, hrušky a taky snězte hrst mandlí. K večeři si uvařte kukuřičnou polévku s pečenými zelenými paprikami. Po 21. hodině popíjejte čaj z lístků břízy, podpoří ledviny ve vyplavování škodlivin.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.