Hlavní obsah

Co čeká Berana v pátek 28. února

Přestože byste nejraději se vším praštily, musíte být v libovolné činnosti důsledné a vytrvalé. Počítejte však s tím, že vaše nezvyklé chování vyvolá všeobecný zájem. Všichni budou chtít vědět, co tak změnilo váš přístup i postoj.

Článek

Láska a sex

S miláčkem si s chutí pohráváte. Střídavě mu naznačujete, že máte chuť na sex, a pak ho zase odmítáte. Bude z toho vzrušující hra, která vás bude oba bavit.

Partner a rodina

Miláček má pocit, že byste se mu měly víc svěřovat. Vy však nevidíte důvod, proč byste to dělaly. Pokaždé, když jste mu prozradily něco důvěrného, ztropil bouřlivou a úplně zbytečnou scénu.

Domácnost a nákupy

Vašeho partnera nákupy nebaví, což pro vás není nic překvapivého. Právě proto budete moc rády, když navrhne, že vás do obchodu zaveze, počká někde v kavárně a pak se postará o plné tašky. Díky tomu oba budete v pohodě.

Krása a zdraví

Dobře vám udělá jemná a příjemná péče. Možná budete mít kliku a zkušená kadeřnice, kosmetička nebo masérka si na vás narychlo najde čas. Po hodince systematické péče budete jako znovuzrozené.

Astrojídelníček

V 8.30 hodin Měsíc vstoupí do zemitého znamení Býka a jeho fáze vám nedoporučuje jíst sterilované zelí, nakládané okurky a plísňový sýr. Naopak pojídejte dle libosti čerstvé ovoce, zejména žlutá jablka, světlé hroznové víno a fíky. Pokud vás občas pálí žáha, vyhýbejte se pokrmům obsahujícím česnek, nepijte alkohol ani klasickou kávu a nejezte čokoládu.

Potřebujete-li shodit pár kil, celý den konzumujte pouze uvařené libovolné těstoviny a hojně je zapíjejte neokysličenou vodou pokojové teploty. Tato kombinace pomůže shromáždit škodliviny i tuky, které pak organismus snadněji vyloučí. Když vás začne pobolívat v krku, popíjejte jitrocelový čaj pokojové teploty, který podporuje vykašlávání. Uleví vám i kloktání vlažným výluhem z lékořice.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama