Hlavní obsah

Co čeká Býka v pátek 10. dubna

Paměť vás nezklame. Dost tím zaskočíte člověka, který se vám snaží vnutit svou verzi událostí. Vy mu však dokážete, že se mýlí. Následně můžete přemýšlet o tom, zda to byla náhoda, nebo vám tvrdil nepravdu schválně.

Článek

Láska a sex

Miláček vám udělá radost svým praktickým přístupem. Možná byste ho mohly i vy potěšit romantickým projevem nebo něžným slovem. Je to přesně to, co v nynější složité době potřebuje, ale o co si neřekne.

Partner a rodina

Miláček a jeho teorie vám už lezou krkem. Jste sice rozhodnuté, že se nenecháte vyprovokovat a že budete ke všemu přistupovat s klidem a nadhledem, ale nakonec to dopadne jako obvykle…

Domácnost a nákupy

Doma to konečně vypadá tak, jak to před svátky vypadat má. Vám je sice líto, že širší rodina a přátelé neuvidí vaši nápaditou výzdobu a neochutnají domácí dobroty, ale s tím nic nenaděláte. Však si to jistě vynahradíte.

Krása a zdraví

K tomu, abyste vypadaly dobře, potřebujete především trpělivost. Platí to zejména při aplikaci pleťových a vlasových masek. Když je necháte působit o trochu déle, než je v návodu, bude to jenom dobře.

Astrojídelníček

Po celý Velký pátek Měsíc popluje znamením Štíra, které ovlivňuje močovody a vylučovací orgány, takže byste měly podpořit jejich činnost. Hned po probuzení vypijte nalačno sklenici teplé vody s čerstvou šťávou z půlky limetky. Asi za 20 minut posnídejte opečený toustový chléb namazaný sýrem a obložený zelenou paprikou. K svačině si nastrouhejte zelené jablko i se slupkou, ochuťte ho skořicí, rovněž snězte hrst dýňových semínek a vypijte alespoň dva hrnky brusinkového čaje.

K obědu bude vhodný kuřecí vývar a jako druhý chod fazole nakyselo. Odpoledne si dopřejte něco sladkého, ale pečivo by nemělo být z kynutého těsta. Mezi 15. a 17. hodinou popíjejte čaj z jehlice trnité nebo celíku zlatobýlu, jenž podpoří vylučování škodlivin. K večeři si připravte ledový salát, do něhož přidejte naklíčenou pšenici a bambusové výhonky. Když dostanete chuť na sladké, zvolte tmavomodré blumy.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama