Hlavní obsah

Co čeká Býka v neděli 5. července

dnes 00:00

Neustále usilovně přemýšlíte, co byste měly dělat jinak, ale stejně vás nic nového, natož lepšího nenapadá. Připusťte, že jste si domácnost, práci a vlastně celý život zorganizovaly tak, jak vám vyhovuje. Ve vašem případě by změny vedly ke komplikacím.

Článek

Láska a sex

Do milostných záležitostí dokážete zcela přirozeně a bez přemlouvání vnést to, co se dá označit jako duchovní prvek. Dokonce i miláček uzná, že sex s vámi prožívá intenzivněji, než si vůbec uměl představit.

Partner a rodina

Nápady, s nimiž přijde partnerova rodinná větev, jsou sice objektivně docela rozumné, ale vám se přesto nelíbí. Velice dobře si uvědomujete, že byste ve finále zaplatily „vysokou daň“ v podobě ztráty samostatnosti či soukromí.

Domácnost a nákupy

Máte tendenci utrácet za věci, které jsou vlastně k ničemu, jen se staly chvilkovým módním hitem. Zejména v případě dětí byste si to měly rozmyslet. Jakmile si zvyknou, že dostanou všechno, co chtějí, bude s nimi čím dál těžší pořízení.

Krása a zdraví

Pozornost byste měly věnovat výživě pleti a vlasů. Pokožku celého těla ošetřete kvalitním pleťovým mlékem a na vlasy si po umytí naneste masku. Klidně si ji můžete vyrobit se surovin, které máte dozajista ve spíži.

Astrojídelníček

Celou neděli ovlivní doznívající úplněk a penumbrální lunární zatmění, které proběhne v 6.44 hodin. Vzhledem ke zpomalenému metabolismu, což by mohlo odstartovat přibývání na váze, ráno vypijte koktejl z čerstvých jahod, dopoledne pak jezte švestky a sezamová semínka. Tyto plodiny vyvolávají pocit nasycení, a navíc zrychlují látkovou výměnu.

I když je neděle, oběd by měl být skromný, klidně vám stačí vařené brambory lehce polité rozpuštěným máslem a ledový salát se zálivkou z podmáslí. Odpoledne konzumujte ostružiny nebo višně, mají močopudný účinek, a tak organismus nebudete mít šanci zadržovat vodu. K večeři si uvařte fazolovou polévku. Během dne se snažte vypít alespoň dva litry neokysličené minerálky. Začnou-li vás pobolívat klouby nebo budou trnout, intenzivně popíjejte čaj z jahodového listí. Zbaví tělo solí a odpadních látek, takže prospěje pohybovému aparátu i lymfatickému systému.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.