Hlavní obsah

Horoskop Býka na čtvrtek 21. 10.

dnes 00:00

Vaše pocity budou zejména kolem 11.46 hodin, kdy se Luna dostává do kvadratury se Saturnem, velice proměnlivé. Můžete dokonce usoudit, že nic nemá smysl a že je zbytečné, abyste se o cokoli snažily. Nicméně pravý opak je pravdou.

Článek

Láska a sex

Kdyby vás napadlo, že budete nezájem a laxní přístup partnera trestat odpíráním sexu, měly byste na to hned zapomenout. Pokud doufáte, že ho tímto jednáním přimějete k akci, rychle zjistíte, že jste se zásadně mýlily. Občas byste měly dokonce dojem, že si užívá erotickou pauzu, kdy po něm v posteli nic nechcete.

Partner a rodina

Nad tím, že vás partner rozčiluje, mávněte rukou. Kdybyste mu daly své výhrady najevo, můžete si být jisté, že ve svém konání ještě přitvrdí. Má totiž lehce zlomyslnou náladu.

Domácnost a nákupy

Opatrně se chovejte při výběru peněz z bankomatu. Jakmile si všimnete, že se vám někdo dívá přes rameno, klidně udělejte kravál. Není to sice příjemné, ale je jediný způsob, jímž drzouna zaženete.

Krása a zdraví

Pro jistotu si pořiďte bylinkový čaj nebo volně prodejné léky na spaní. Dnes totiž fungujete tak, že se vám ráno nebude chtít vstávat, ale večer budete akční ještě daleko přes půlnoc.

Astrojídelníček

Luna v mlsném Býku se překulí do ubývající fáze, a jelikož je krátce po úplňku, organismus se snadno zbaví nahromaděných škodlivin. Tento proces můžete podpořit tím, když ráno nalačno vypijete čaj z brusinek nebo brusinkovou šťávu naředěnou teplou vodou. Toto ovoce funguje jako velmi šetrné a přitom účinné přírodní antibiotikum, čistí ledviny i močové cesty a harmonizuje střevní mikroflóru. Asi za deset minut posnídejte ovesnou kaši a celé dopoledne jezte ananas, který ulevuje střevům i slinivce. Méně se o něm ví, že obsahuje látky, které rozpouštějí krevní sraženiny a zabraňují tvorbě otoků.

K obědu si dejte rybu, ideálně mořskou štiku, nebo lososa, a salát, ve kterém by neměly chybět čerstvé lístky špenátu a rukoly. Odpoledne konzumujte švestky, a to nejen čerstvé, ale i sušené. K večeři zvolte hrách, a je jedno, zda to bude polévka, nebo kaše. Vzhledem k tomu, že budete mít celý den velmi citlivé hlasivky, nepijte ledové ani horké nápoje. Když vás začne pobolívat v krku, popíjejte vlažný jitrocelový čaj, kterým si vždy nejdřív vykloktejte ústní dutinu.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek