Hlavní obsah

Horoskop Býka na pátek 27. 5.

dnes 00:00

Luna ve vašem znamení a zároveň kvadratura s vaší vládkyní Venuší vás nutí, abyste se zabývaly svým, a tím pádem i partnerovým citovým životem. Když se budete upřímně snažit, aby to mezi vámi bylo lepší, můžete si být jisté, že se vám to podaří.

Článek

Láska a sex

Ohledně sexu máte jasno. Ctíte pravidlo, že musíte mít nejdřív hotovou práci a teprve potom se můžete naplno věnovat miláčkovi. Kdyby se vám to podařilo vysvětlit i jemu, prožijete velice příjemný večer.

Partner a rodina

Pocit, že je potřeba, abyste si s miláčkem nebo s dětmi vysvětlili něco, co se vám dosud nedaří, je stále intenzivnější. Chtít se vám do toho nemusí, nicméně jde o záležitost, která se bez vaší aktivity nepohne z místa.

Domácnost a nákupy

Když přijde miláček s tím, že byste si měli na zahradu pořídit včely, je potřeba, abyste všechno důkladně propočítali. Když zjistíte, že by vstupy byly několikanásobně dražší než předpokládaný efekt, měli byste plány ještě zvážit.

Krása a zdraví

To, že máte ráno nepříjemný „knedlík“ v krku, ještě neznamená, že se o vás pokouší viróza. Když si pořádně vykloktáte a budete důsledně dodržovat pitný režim, začnete se cítit docela dobře.

Astrojídelníček

V 8.22 hodin Měsíc vstoupí do znamení Býka, což je gurmán zodiaku. Veškeré pokrmy by tedy měly být pikantní a obsahovat víc koření než jindy. Pod toto znamení dle astromedicíny spadá ústní dutina, tak hned po probuzení kloktejte přiměřeně teplým odvarem ze šalvěje, budoucí a kojící maminky by měly zvolit nať přesličky. Tyto bylinky dezinfikují i krk, likvidují bakterie a urychlují zacelení případné rány, například po trhání zubu či mandlí. Posnídejte chléb namazaný klasickým máslem a medem, hojně jej zapijte libovolným čajem, do něhož přidejte antiseptický a hojivý hřebíček. Dopoledne si dejte feferonkový salát a také hrst třešní.

K obědu bude vhodné jídlo obsahující kopr, je jedno, zda to bude omáčka, kulajda, nebo kyselo. K odpolední svačině si dopřejte buchty s povidly nebo taštičky z listového těsta plněné pudinkem. K večeři si připravte celozrnné pečivo s pomazánkou ze sardinek nebo šprotů. Jedná se o cenný zdroj jodu, na jehož zvýšený přísun byste dnes měly dbát. Pamatujte i na to, že ledové nápoje by mohly být spouštěčem zánětu mandlí, hrtanu či hlasivek, raději tedy nejezte ani zmrzlinu. Bez černého svědomí večer můžete vypít skleničku kvalitního červeného vína.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek