Hlavní obsah

Co čeká Býka ve čtvrtek 4. června

dnes 00:00

Úspěchy zaznamenáte díky spolupráci. Pokud potřebujete z kolegů sestavit funkční a výkonný tým, můžete si být jisté, že se vám to povede. Večer se zamyslete nad svým přístupem k životu. Zdá se, že o sobě zbytečně pochybujete zejména v tom, k čemu nemáte důvod.

Článek

Láska a sex

Svou lásku projevujete především tím, že se snažíte, aby miláčkovi bylo na světě co nejlépe. Pro váš vztah by však bylo přínosnější, kdybyste mu poskytly čas a prostor, aby se mohl starat také on o vás.

Partner a rodina

Rodinné záležitosti vás z míry nevyvedou. V klidu si poslechnete proslovy všech zúčastněných a pak si celou záležitosti dobře promyslíte. Hned vám bude jasné, co uděláte a na čí stranu se přikloníte.

Domácnost a nákupy

K vylepšování domácnosti žádnou inspiraci z novin nebo časopisů nepotřebujete. Skvělé nápady se vám líhnou v hlavě. Zejména večer přijdete na úžasné věci, které vám ostatní můžou jen závidět.

Krása a zdraví

V době, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, tedy do 19.17 hodin, byste si měly plynule, jemně, ale důkladně procvičovat bederní páteř. Najděte si třeba na internetu cviky, které můžete praktikovat i zítra v práci.

Astrojídelníček

Rosničky hlásí vyšší teploty, a navíc váš organismus bude mít vzhledem k lunární fázi ve Štíru tendenci zadržovat vodu. Hned po probuzení se osvěžte čerstvou citronádou. Posnídejte ovesné vločky smíchané s čerstvým sezonním ovocem, nastrouhanými mandlemi a špetkou skořice, která má antibakteriální i antiseptické účinky. Tato směs vám dodá energii a zasytí vás. Celé dopoledne chroupejte dýňová semínka a popíjejte čaj nebo hodně naředěný sirup z třapatky nachové (echinacea). Obsahuje látky, které ničí bakterie i viry, zvyšují imunitu a obranyschopnost organismu.

K obědu by měla být brokolice, například dušená, zapečená s bramborami, nebo v podobě krémové polévky. Odpoledne si dejte zakysaný mléčný výrobek, jenž obnovuje užitečnou mikroflóru v trávicím traktu. Raději nekonzumujte kynuté pečivo. Kolem 16. hodin, kdy má největší aktivitu močový měchýř, popíjejte stejně jako dopoledne nápoj z echinacey. K večeři si uvařte česnečku, nebo křenovou polévku. V 19.17 hodin Měsíc vstoupí do Střelce, proto večer nepijte alkohol, neblaze by zapůsobil na játra.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.