Hlavní obsah

Co čeká Pannu v úterý 10. prosince

Zejména dopoledne, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Lunou a Plutem, k oblíbeným patřit nebudete. Máte pocit, že se všichni kolem jen flákají a taky jim to dáte pořádně najevo. Je to sice pravda, ale vy to budete přehánět…

Článek

Láska a sex

Sex vnímáte jako zásadní prvek vašeho vztahu. Nemusíte o tom mluvit, nechcete to ani rozebírat, ale pokud by se frekvence milování ve vašem vztahu snížila, víte, že se něco děje.

Partner a rodina

Na dnešní nálady svého miláčka potřebujete citlivý barometr. Chová se tak, že se v tom nevyzná nikdo, možná ani on sám. V každém případě počítejte s tím, že jeho rozpoložení bude nevysvětlitelné a nepředvídatelné.

Domácnost a nákupy

Doma je to v pohodě. Dokonce natolik, že budete rády, když se vám nikdo nebude plést pod rukama a s něčím vám pomáhat. Rodinku ale upozorněte, že to platí jenom pro dnešek.

Krása a zdraví

Je nejvyšší čas, abyste se objednaly na kosmetiku. Nepodceňujte fakt, že před svátky bude ve všech salonech pořádný nával. Své kosmetičce zavolejte hned a rezervujte si nejbližší možný termín.

Astrojídelníček

Ráno popíjejte brusinkový čaj nebo snězte hrst sušených brusinek a hojně je zapijte vlažnou vodou. Obsahují obrovské množství živin a antioxidantů, což se vám v tomto období bude hodit. Dopoledne pojídejte kešu ořechy, zásobí organismus jodem, a bez černého svědomí vypijte šálek kávy, ale pořádně ji zapijte obyčejnou vodou.

Oběd by měl být bezmasý, například fazole, zda to bude polévka, nebo nakyselo, záleží na vaší chuti. Odpoledne jezte žlutá jablka, opět kešu ořechy a k večeři si uvařte kmínovou polévku. Tento dietnější jídelníček se snažte dodržet, protože při dorůstající Luně má tělo tendence vytvářet si zásoby, což je první krok k přibývání na váze. Začne-li vás škrábat nebo bolet v krku, pijte přiměřeně teplý, nikoli horký, jitrocelový čaj. Je to velmi účinný pomocník proti nachlazení i angíně, a protože čistí průdušky, pomáhá rovněž při zánětech dýchacích cest.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama