Hlavní obsah

Horoskop Raka na sobotu 22. 1.

včera 00:00

Nevěřte tomu, že kvůli věku, nedostatku vzdělání, vědomostí nebo zkušeností něco nezvládnete. Je to nesmysl. Zejména odpoledne, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Lunou a Plutem, dokážete i to, na co vám objektivně chybějí předpoklady.

Článek

Láska a sex

Kdybyste k sexu svolily ráno, naplno využijete energii opozici mezi Lunou a Neptunem, která vrcholí v 6.45 hodin. Bude to parádní jízda, po níž si můžete ještě chvilku zdřímnout. Není vyloučeno, že se probudíte tak natěšené, že si před snídaní dáte ještě jedno kolo.

Partner a rodina

O tom, že vaše životní zkušenosti dokáže ocenit i mladší generace, se nejednou přesvědčíte. Když si s vámi potomci přijdou povídat s tím, že potřebují radu, v duchu se usmívejte. Navenek byste své nadšení neměly dávat tak najevo.

Domácnost a nákupy

Při Luně v Panně vás domácí práce nezatěžují, ale naopak baví. Když k tomu můžete přidat ještě nějaký tvůrčí prvek, bude to skvělé. A kdybyste ke spolupráci dokázaly přimět i miláčka, sobota se báječně vydaří.

Krása a zdraví

Při Luně v Panně, a tedy ve vašem komunikačním sektoru, pečujte o rty. Moc dobře jim udělá masáž jemným kartáčkem na zuby. Kdybyste doma nechtěly používat rtěnku, musíte je ošetřit výživným balzámem, který zabrání popraskání.

Astrojídelníček

Sobotu strávíte s ubývající Lunou ve znamení Panny, které ovlivňuje trávení. Jelikož budete mít zpomalený metabolismus, po probuzení podpořte činnost střev vypitím velké sklenice teplé vody, do níž přidejte pár kapek jablečného octa. Detoxikuje celý organismus, poradí si rovněž s případnou kvasinkovou infekcí, reguluje hladinu cholesterolu, a protože štěpí tuky, je účinný pomocník při snižování nadváhy. K snídani si nastrouhejte jablka i se slupkou a lískové ořechy, směs ochuťte špetkou skořice. Pod znamení Panny v astromedicíně spadají slezina a slinivka, které mají největší aktivitu od 9. do 11. hodin, tak v tomto časovém rozmezí popíjejte pampeliškový čaj, jenž má na tyto orgány blahodárný vliv. Posvačte slaný loupák namazaný klasickým máslem a obložený lupeny ledového salátu.

K obědu si dejte luštěninu, čočku, nebo fazole. Jsou zdrojem rostlinných bílkovin a nestravitelné vlákniny, což je účinná prevence proti zácpě. K odpolední svačině bude vhodný šlehaný tvaroh, do něhož vmíchejte rozinky, ovesné vločky a vanilku na dochucení. K večeři si udělejte salát z čerstvého tmavomodrého zelí. Po 21. hodině vypijete šálek meduňkového čaje. Zabraňuje tvorbě plynů, zvyšuje sekreci žluče a zklidňuje nejen trávicí trakt, ale také nervovou soustavu, takže se vám bude dobře usínat.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek