Hlavní obsah

Horoskop Raka na pondělí 27. 9.

včera 00:00

Zásadní vliv na vás vyvíjí Merkur, který se zastavil ve vašem sektoru rodiny. Jeho energii však nesmíte podlehnout. Ve chvíli, kdy začnete uvažovat, že byste se rodině měly věnovat víc než dosud, se zastavte. Pozornost, kterou svým blízkým poskytujete, je naprosto dostačující.

Článek

Láska a sex

Klidně dejte miláčkovi najevo, že jsou věci, které opravdu vědět nemusíte. Když se vám začne svěřovat se svými bývalými láskami, nahlas řekněte, že vám vypráví něco, o co nestojíte. Po vaší zamítavé reakci se sice může naštvat, ale to nevadí. Vám je klid, který tím získáte, příjemnější. A na to, aby večer při milování mlčel, už dohlédnete.

Partner a rodina

Když vás kamarádky nabádají, že se kvůli jednání partnerových příbuzných nemáte rozčilovat, protože to stejně nemá cenu, souhlasíte. Když vám ale řeknou, že si na to časem zvyknete, vybuchnete. Víte, že to je něco, na co si nezvyknete a zvykat nehodláte.

Domácnost a nákupy

S domácími pracemi si poradíte. Trochu vás však vyvede z míry absence nadšení, kterou při jejich vykonávání pocítíte. S tím, že vás obvyklé povinnosti nebaví, se však nikomu nesvěřujte. Všichni by se smáli s tím, že je nebaví nikdy a nedělají z toho tragédii.

Krása a zdraví

Jsou práce, kterým byste se měly vyhýbat. Patří k nim činnosti, při nichž musíte namáhat malé klouby na prstech. Když je už musíte vykonávat, ruce si čas od času procvičte a jemně masírujte.

Astrojídelníček

Měsíční fáze v Blížencích je ideální na pročištění dolních dýchacích cest. Ráno tedy popíjejte zázvorový čaj nebo zázvorovou šťávu naředěnou teplou vodou. Místo klasické snídaně snězte hrst semínek lichořeřišnice, posilují imunitní systém, mají antibakteriální, antibiotické, protiplísňové i antivirové účinky, dezinfikují dýchací cesty a usnadňují vykašlávání. Průduškám prospívá zinek, ten obsahují mandle a dýňová semínka, proto je chroupejte celé dopoledne a zapíjejte čerstvou šťávou z grapefruitu nebo pomela.

K obědu zvolte pokrm z kysaného zelí, které je vydatným zdrojem antioxidačního vitaminu C. Odpoledne si klidně dopřejte něco sladkého, například palačinky se šípkovým džemem. Luna ubývá, takže nehrozí přibývání na váze. K večeři si uvařte polévku z ředkviček, jelikož obsahují látky, které ředí hleny a usnadňují odkašlávání, dokonce ulevují kuřákům i astmatikům. Po 21. hodině po malých doušcích vypijte přiměřeně teplý čaj z prvosenky, díky saponinům rovněž podporuje vykašlávání, navíc má sedativní účinek, takže se vám bude dobře usínat.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek