Hlavní obsah

Co čeká Raka ve středu 21. dubna

včera 00:00

Veškeré debaty o tom, co bude dál, rozumně vyhodnotíte jako ztrátu času. Dojde vám, že prozatím narážíte na příliš neznámých veličin. Názor si sice uděláte, ale taky si uvědomujete, že zdaleka není definitivní.

Článek

Láska a sex

Při Luně ve Lvu musíte partnerovi poskytnout čas, prostor i důvěru, aby se mohl dobrovolně a podle vlastních představ předvést, jaký je náruživý a pozorný milenec. Smyslnou atmosféru můžete podpořit tím, že v ložnici či koupelně rozmístíte a zapálíte svíčky a rozprášíte exotické vůně, pochopitelně s citem, abyste se při dovádění nezačali dusit.

Partner a rodina

Máte na vybranou, zda se pohádáte, nebo zatnete zuby a ovládnete se. Klidné řešení má pochopitelně přednost a předpokladem je, že budete jen pozorně poslouchat, co vám partner říká, a to bez poznámek i v případě, že vás vyloženě bude svrbět jazyk. K vyprovokování hádky stačí, když pár myšlenek proneste nahlas.

Domácnost a nákupy

Obvyklé práce v domácnosti vás zrovna nebaví. Máte pocit, že je to pořád a že nemají konce, což vás rozčiluje. Jindy to berete jako přirozenou součást rodinného života, ale dnes je vám to proti myslí.

Krása a zdraví

Vyzkoušejte jarní oblečení, které jste od loňska neměly na sobě. S údivem zjistíte, že toho, které vám stále padne, je podstatně víc než modelů, z nichž jste během „koronakrizi“ vyrostly. Je to milé a potěšující zjištění.

Astrojídelníček

Dorůstající Luna ve Lvu je varování, že byste mohly začít tloustnout, proto pouze „zobejte“. Prostě jezte po malých porcích alespoň šestkrát během dne. Posnídejte knäckebrot namazaný rostlinným máslem a posypaný pažitkou a popíjejte čaj z lipového květu, ten rozpohybuje krevní oběh a snižuje hladinu cholesterolu. Posvačte mandarinku a vařenou rýži, do níž vmíchejte kakao, tím dodáte tělu vitaminy C a D.

K obědu budou vhodné brambory pečené v troubě a hlávkový salát s limetkovou zálivkou. Odpoledne dle libosti jezte granátová jablka, obsahují látky prospěšné srdci, neboť snižují hladinu cholesterolu i vysoký krevní tlak. Navíc vykazují minimum kalorií, zato jsou bohaté na vlákninu, což prospívá trávení. K večeři si uvařte rajskou polévku, chuť na sladké zažeňte mandarinkou, může být i kompot. Po 21. hodině pomalými doušky popíjejte čaj z buřiny srdečníku, je to přímo balzám na srdce.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek