Hlavní obsah

Co čeká Raka ve čtvrtek 23. ledna

Ve všem, na čem vám záleží, se obracejte na partnera. Probrat byste s ním měly zejména zásadní rozhodnutí. Nezapomínejte, že při jejich realizaci budete potřebovat jeho podporu a pomoc.

Článek

Láska a sex

Sex by byl nejlepší kolem 2.53 hodin, kdy jste současně pod pozitivním vlivem jak Luny, tak Venuše. Budík si samozřejmě nařizovat nebudete. Kdybyste se však náhodou vzbudily, měly byste tuto šanci využít.

Partner a rodina

S partnerem si rozumíte skoro bez slov. Bez problémů se dohodnete i na životních prioritách a na tom, co byste doma měli zvládnout přednostně. Navíc vám vysekne poklonu, že jste poklad, protože on by na něco takového patrně nepřišel.

Domácnost a nákupy

Jaro je ještě daleko, a právě proto byste měly zařídit prohlídku a seřízení sekačky, křovinořezu, zahradního traktůrku a podobných zařízení. Ve specializované firmě si objednejte servis bazénu. Je šance, že vaši zakázku vyřídí rychle a třeba i dostanete předsezonní slevu.

Krása a zdraví

Zapomeňte na myšlenky, že vám pravidelná péče o pokožku celého těla k ničemu není, protože nemá žádné viditelné výsledky. Kdybyste přestaly, velice rychle zjistíte, jak rychle by se to kvalitě kůže projevilo.

Astrojídelníček

Dnes proběhne poslední fáze Měsíce před novoluním, proto méně solte a nezatěžujte žaludek těžko stravitelnými potravinami. Ráno vypijte smoothie z čerstvých pomerančů a posnídejte ovesné vločky. Vláknina se postará o dobré trávení a vitamin C posílí imunitu. Dopoledne vypijte alespoň dva šálky kvalitního kakaa, obsahuje vitamin D, který je důležitý pro kvalitu kostí.

K obědu si dejte játra s rýží. Odpoledne snězte jogurt, do něhož přidejte nakrájené datle, a je jedno, zda budou sušené, či čerstvé. Večeře by měla být teplá, vhodná bude zeleninová polévka s kuskusem. Celý čtvrtek popíjejte pampeliškový čaj. Vyplaví odpadní látky z těla, harmonizuje trávení a v neposlední řadě je účinným pomocníkem proti vzniku revmatismu a dny.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama