Hlavní obsah

Co čeká Ryby v pondělí 23. listopadu

Harmonická Luna ve vašem znamení zajistí dopoledne, kdy bude všechno probíhat tak, jak si představujete. Pozor si však musíte dávat odpoledne. Zejména kolem 16.32 hodin máte tendenci brát jako fakt všechno, co slyšíte a co se vám zalíbí.

Článek

Láska a sex

Pro stabilizaci vztahu uděláte poměrně hodně. Partner má sice pocit, že věnujete až příliš pozornosti nepodstatným detailům, ale to vám může být jedno. Na jeho poznámky neodpovídáte a atmosféru narušit nedovolíte.

Partner a rodina

V rodině nejspíš proběhne generační střet. Vaše ratolesti mají pocit, že jim neustále mluvíte do života. Nechápou, že jim chcete předat své draze nabyté životní zkušenosti. Zkuste jim to vysvětlit ještě jednou a tentokrát po dobrém.

Domácnost a nákupy

Než usoudíte, že něco neumíte, a protože je to složité, učit se to nebudete, měly byste přemýšlet. Když si najdete srozumitelný recept třeba na vánočku, zjistíte, že to vůbec není tak těžké, jak se vám zdálo a jak vás okolí ujišťovalo.

Krása a zdraví

Budete mít napilno, takže úplně vypustíte to, že máte, chcete a potřebujete jíst pravidelně a po malých porcích. Navíc budete něčím natolik zaměstnané, že ani nepocítíte hlad. Pak ovšem hrozí riziko, že večer vyluxujete ledničku.

Astrojídelníček

Přibývající Luna pluje v ospalých Rybách, pro pořádné probuzení a rozpohybování lymfy proto bude nutné, abyste ráno vypily alespoň půl litru zázvorového čaje. Prohřeje vás zevnitř a nastartuje detoxikaci organismu, což lymfatickému systému náramně prospívá. Posnídejte popcorn a dopoledne pojídejte sušené ovoce, fíky, meruňky nebo švestky, které hojně zapíjejte pramenitou vodou. Cílem je, aby vláknina vyčistila střeva a odstranila nežádoucí látky z těla.

K obědu si dejte hnědou rýži s dušenou zeleninou. Odpoledne dle libosti jezte zelená jablka, hrušky a taky snězte hrst mandlí. K večeři si uvařte kukuřičnou polévku s pečenými zelenými paprikami. Po 21. hodině popíjejte čaj z lístků břízy, podpoří ledviny ve vyplavování škodlivin.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.