Hlavní obsah

Editorial: Natočili jsme video, od kterého neodtrhnete oči!

Foto: Greta Blumajerová

Počasí je poslední dobou bídné, je třeba si zlepšit náladu!

16. 9. 2013

Léto je definitivně pryč, venku pořád prší, začala škola, takže děti jsou unudlené, doprava po prázdninách zhoustla a o politice už vůbec nemá význam mluvit. Je nejvyšší čas zvednout si náladu!

Článek

Když Blanka v létě navrhla, že natočí video o moderním pětiboji s olympijským vítězem Davidem Svobodou, měla námět schválený zhruba za vteřinu. Já jsem se dokonce vzápětí nabídla, že se natáčení zúčastním a budu držet světla, brašny, víčko od foťáku, prostě cokoli :-). Nakonec mi to bylo blbé, ale aspoň jsme se tu všichni (včetně Michala!) na video těšili.

Foto: Jakub Jurdič

Tentokrát jsme pro vás natočili video s moderním pětibojařem Davidem Svobodou

Foto: Jakub Jurdič

Blanka se seznamuje s šermem

Ano, je to trochu dětinské, uznávám, ale pohled na pěkného chlapa zkrátka potěší :-). Moderní pětiboj zná v Česku minimálně od loňského srpna většina žen. Velká část z nich by sice už nedokázala vyjmenovat, z jakých disciplín se vlastně skládá, ale zato ví naprosto přesně, jak vypadá náš jediný olympijský vítěz v tomto sportu :-). Pokud si chcete jedno, druhé, případně obojí připomenout, podívejte se na naše dnešní video!

Foto: Jakub Jurdič

Zvládnete vyjmenovat všechny disciplíny, v nichž David v Londýně exceloval?

Foto: Jakub Jurdič

Video s Davidem Svobodou u nás najdete dnes od 12 hodin

A pokud dojdete k názoru, že pohled na hezkého muže dokáže alespoň trochu vylepšit ten pocit, který se vás zmocnil při pohledu z okna, zkuste se mrknout ještě na nejhezčí současné modely nebo na tyhle sexy vousáče. Lepší počasí nebo schopnější politiky si tím nepřičarujete, ale náladu to trochu zvednout dokáže :-).

Přeji vám příjemný týden.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.