Hlavní obsah

Extrémní dávka ženskosti! Tyhle šaty, sukně i body nadchnou všechny milovnice krajky

Foto: Jakub Jurdič
28. 8. 2017

Z obchodů v podstatě nemizí, a přesto se vám rozbuší srdce pokaždé, když ji uvidíte v nových kolekcích. Patříte mezi zaryté obdivovatelky krajky? Podívejte se, co se v jejím světě zrovna děje.

Článek

Z letní módy zůstaly jen poslední zbytky a obchody se postupně plní novými kolekcemi. A právě z těch stylistka Šárka Štursová vybírala krajkové kousky. Zamilujete se do květovaných šatů, midisukně, halenky nebo si půjdete vyzkoušet body?

V objetí květin

Kombinace krajkových rukávů, lemů a květinového potisku je zkrátka neodolatelná! Tím spíš, když se toto spojení objevuje na dlouhých, bohémsky vyznívajících šatech. Nejde přitom o kus, který byste neunosily zkraje podzimu. Šatům bude svědčit i přítomnost koženého křiváku nebo letecké bundy s beránkem – ta bude v nadcházející sezoně trendy.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: šaty (Topshop, 1999 Kč), boty (Topshop, 1999 Kč), náramky (Dyrberg/Kern, 2799 Kč za kus), prsteny (Lindex, 99 Kč za set), kožená kabelka (Coccinelle, 7200 Kč)

Ve znamení ženskosti

Sukně, která zdůrazňuje pas, sahá těsně pod kolena a zdobí ji krajka. Umíte si představit ženštější kousek? Zvýšený pás krásně prodlouží siluetu, takže se jí nemusejí bát ani ženy s menší postavou. Ty by jen měly vyměnit platformu za klasický podpatek.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: sukně (MAX&Co., 4800 Kč), triko (Orsay, 199 Kč), boty (Topshop, 999 Kč), sluneční brýle (Karen Millen, 2999 Kč), kabelka (Promod, 499 Kč)

Stylové vrstvení

Oblíbený krajkový top nemusíte nosit jen s kalhotami. Co takhle vyzkoušet ho se šaty? Top můžete spárovat s různě střiženými modely, problematické by mohly být jen šaty příliš vypasované.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: halenka (Promod, 949 Kč), šaty (Lindex, 999 Kč), boty (Topshop, 2999 Kč), náramky (Topshop, 399 Kč za set), kožená kabelka (Coccinelle, 3600 Kč)

Odvážné body

Body vám nemusí sloužit jen jako spodní prádlo. V kombinaci s vyššími kalhotami (dají se nahradit i delší sukní do pasu) vypadá fantasticky. Ohlídat si samozřejmě musíte jeho průsvitnost. Jestliže se v samotném body necítíte, přidejte nějaký další svršek.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: body (H&M, 799 Kč), kalhoty (H&M, 849 Kč), sluneční brýle (Lindex, 199 Kč), kabelka (MAX&Co., 5400 Kč), kožené boty (MAX&Co., 8600 Kč)

Láska ke krajce

Jak jinak vyznat krajce city než s pomocí nepřehlédnutelných šatů? Vyberte si střih podle typu svojí postavy a užívejte si následné lichotky. Pozor, při krátkých délkách a užších modelech se často vyplatí vyměnit vysoké podpatky za nižší variantu.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: šaty (Karen Millen, info o ceně v obchodě), kožená kabelka (Coccinelle, 7200 Kč), boty (Gino Rossi, 890 Kč)

Chcete být modelkou? Přijďte na casting!

Modelku Moniku Piskovou zastupuje prestižní agentura Czechoslovak Models. Sníte i vy o tom, že se stanete modelkou? Přihlaste se na castingy v rámci ročníku 2017! Ty proběhnou v září a říjnu na deseti místech v České republice i na Slovensku. Předchozí registrace ani hlášení není nutné, stačí jen přijít na kterýkoli z vypsaných castingů. Podmínky jsou následující: věk 13 až 19 let, minimální výška 174 cm a trvalý pobyt v ČR nebo SR. Kompletní pravidla najdete na webu cztm.cz.

Staňte se Tváří Proženy.cz 2017

Pokud nesplňujete předchozí parametry, a přesto si chcete práci modelky vyzkoušet, zúčastněte se naší soutěže Tvář Proženy.cz 2017. Bude určena všem ženám, kterým je více než 20 let, jsou fotogenické, baví je móda a chtějí se podívat do zákulisí módního světa. Na podzim vyhlásíme, kam můžete posílat svoje fotografie, takže máte celé léto na to, vybrat tu nej. Podmínky jsou jasné: věk 20+, trvalý pobyt v ČR, zdravá pleť i vlasy a souměrná postava. Vítězka si vyzkouší, jaká je práce opravdové modelky, a čekají na ni i další milá překvapení.

Náš tým a poděkování 

  • Styling - Šárka Štursová
  • Vizáž - Janka Letková
  • Modelka - Monika Pisková (Czechoslovak Models)
  • Kukuřičné bludiště Kukuřičáci - Adresa: Dukelských hrdinů, Rakovník, www.kukuricaci.cz

Kolik krajkových kusů máte v šatníku vy?

  • Komerční sdělení
  • Tento článek vznikl ve spolupráci Proženy.cz a agentury Czechoslovak Models
ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek