Hlavní obsah

Plavky 2010: Vybere si každá!

Foto: F and F

Plavky v retro střihu zdůrazňují ženskost

29. 4. 2010

Je pro vás každoroční shánění plavek doslova traumatem? Letos si budete užívat! Návrháři totiž konečně vzali „na milost“ i dámy, které nemají modelkovskou velikost, a vytvořili nádherné plavky, ve kterých se budete cítit jako královna. Buďte jí i vy!

Článek

Obhlédli jsme pro vás situaci na českém trhu a vybrali úžasné plavky, ze kterých si určitě vyberete, ať už jste štíhlá, či malinko boubelatá.

Mariňáci stále vedou

Modrobílé proužky se stále drží na špici. Není divu, vždyť co se k létu hodí více než plavky inspirované námořními dobrodružstvími? V kombinacích bílé, modré a červené bývají doplněny roztomilými kotvičkami, kormidly či kruhovými ozdobami.

Retro nádech

Plavky v retro střihu s knoflíčky nebo puntíky nás nadchli! Vypadají neskutečně žensky a mají rafinované střihy, které jsou jako dělané pro slovanské postavy typu „krev a mlíko“. Spodní část má často zvýšený pas a krásně tak zakryje nedostatky. Na tento styl se zaměřila například značka F&F, která vytvořila krásnou kolekci Monaco.

Čím barevnější, tím módnější

Léto přeje barvám! Pokud milujete módní trendy, přijdete si na své s řadou značky 69 Slam, která vytváří pestré barvy se všelijakými potisky a vzory. Širokou škálu odstínů najdete již tradičně i u značek Roxy nebo Triola. Jarní pastelové barvy nechte stranou a vrhněte se na pořádně zářivé barvičky!

Důmyslné prostřihy

Nejsvůdnější plavky, které si letos můžete pořídit, jsou ty s prostřihy. Jejich jedinou „vadou“ je, že sluší – na rozdíl od tradičních celkových plavek – jen štíhlým postavám. Jste-li jednou z těch šťastných, neváhejte je ozkoušet. Budete hvězdou pláže!

Foto: Thinkstock

Nebojte se pestrých a nápadných vzorů

Lichotivé tankiny

Tankiny, tedy delší top se spodkem, nebyly nikdy tak oblíbené jako letos. Jsou skvělou alternativou pro silnější dámy, které už celkové plavky nudí (podotýkáme, že i ty letos seženete luxusní!).

Jaké střihy budou slušet vám?

Malá prsa: Co se hrudníku týče, příroda na vás šetřila? Na objemu vám přidají plavky s push-up efektem. Dovolit si můžete i vršky bez ramínek nebo „trojúhelníčky“, nebojte se ani výrazných barev, potisků, vzorů a jemného řasení.

Velká prsa: Vaše poprsí potřebuje především podporu, ideální jsou proto vršky s kosticemi, bez push-up efektu (pokud tedy nechcete mít prsa ještě objemnější). Vyhněte se i trojúhelníčkům a dalším nevyztuženým plavkám, kde by vám prsa neustále odněkud vylézala.

Větší bříško: Vyzkoušejte tankiny! Delší vršek vám přebytečné špíčky krásně zakryje a bříško zpevní. Pokud se vám do nich nechce, vsaďte alespoň na spodek s vyšším horním okrajem.

Silnější boky/pozadí: Odveďte pozornost jiným směrem a vyberte si pestrý a zajímavý vršek. Spodní část plavek by měla být naopak tmavší a jednoduchá.

Žádná postava není stejná, proto se vydejte s kamarádkou do obchodu a vyzkoušejte co nejvíce různých typů a střihů plavek. Příště už

budete vědět, které vám padnou, a můžete se zaměřit na všechny ty nádherné potisky a barvy.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek