Hlavní obsah

Ingredience pro krásu

Známá herečka Dana Morávková si oblíbila přírodní kosmetiku

Trápí vás první příznaky stárnutí pleti? Pak přichází čas na novinku kosmetiky Pevonia Botanica, která využívá regenerační schopností kmenových buněk. Přípravky vyzkoušela i herečka Dana Morávková.

Článek

Absolutní novinkou americké přírodní kosmetické značky Pevonia Botanica je exkluzivní řada přípravků proti stárnutí Stem Cells Phyto-Elite, která je určena pro pleť se známkami přibývajícího věku. Předností těchto produktů je schopnost oživení vlastních kmenových buněk k obnově pleti. Právě ztráta aktivity kmenových buněk, která se s věkem zvyšuje, má neblahý vliv na regeneraci kůže.

Zázračné buňky

Kmenové buňky (Stem Cells) mají schopnost přeměny na jakýkoli typ buněk. Tato vlastnost umožňuje tělu vytvářet nové buňky, a opravovat tak poškozené nebo opotřebované části tkání a orgánů. Kmenové buňky představují v organismu jakousi univerzální zásobu náhradních dílů pro nejrůznější tkáně a orgány. Zatímco v medicíně se používají izolované kmenové buňky získávané nejčastěji z kostní dřeně či vlastního tuku, v kosmetice bylo nutno nalézt jiný zdroj – rostliny.

Řada přípravků pro obnovu kmenových buněk

Pomoc z přírody

U mladé pleti se epidermální kmenové buňky dokážou obnovit každé čtyři týdny. S přibývajícím věkem se tento proces zpomaluje a počet kmenových buněk i jejich vitalita se snižuje. Produkce kolagenu a elastinu klesá a kůže se ztenčuje a ztrácí svou pevnost.

Pevonia přichází s průlomovou technologií, která dokáže úspěšně vytvářet a kultivovat rostlinné kmenové buňky. Ty mají pozitivní vliv na vitalitu kožních kmenových buněk a jejich fungování. V laboratořích Pevonia Botanica využívají extrakty z kmenových buněk kostivalu lékařského a argánie trnité, které chrání lidské kožní kmenové buňky a pomáhají jim udržet si schopnost vytvářet nové tkáně i během procesu stárnutí.

Dana Morávková pamatuje na pravidelnou odbornou péči

Uchovejte si mládí

Výrobky nové řady Stem Cells pomáhají oddálit proces stárnutí pleti, zachovat její mladistvost a výrazně uvolňují stávající vrásky. Kmenové buňky rostlin kostivalu a argánie společně s přídavky retinolu, kolagenu, elastinu, kyseliny hyaluronové a vitaminu C přináší kompletní řešení všech projevů stárnutí. Pleť je následně vyplněná, hladší, pružnější, hydratovaná, zářivější a mladistvá. Řada obsahuje pěnivý čisticí přípravek, intenzivní sérum a intenzivní krém. Pro dosažení nejlepších výsledků je vhodné používat produkty v uvedeném pořadí. A samozřejmě pamatovat i na profesionální péči a občas se svěřit rukám odborníků.

Výjimečná kvalita

V čem spočívá výjimečnost této přírodní kosmetiky? Především v tom, že musí splňovat přísná kritéria a neobsahuje žádné syntetické konzervační látky ani jiné chemické přísady. Byliny, které jsou při přípravě používány, nesmí být geneticky upravovány. Přípravky nesoucí značku Pevonia Botanica.aspx) jsou také bez parabenů, parafínu, lanolínu, alkoholu, umělých barviv a vůně. V žádné formě není kosmetika Pevonia testována na zvířatech a používá plně recyklovatelné a kompletně biologicky odbouratelné balení. Stačí je jen vyzkoušet www.pevoniaeshop.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.