Hlavní obsah

Jak na koláče? Pořiďte mu tričko, na kterém pot nevidíte

Foto: CityZen s.r.o.

Zakladatelé společnosti CityZen

Někteří muži mají fyzicky náročnou práci. Jiní se prostě jen hodně potí. Jako by nestačily nevábné koláče v podpaží, nemůžete čekat ani vůni květinek. Pokud chcete mít manžela jako ze škatulky, překvapte ho pod stromečkem tričkem CityZen, které si s koláči poradí.

Článek

Přeplněný autobus, obchodní centra během předvánoční horečky anebo golfový turnaj za slunečného dne – je spousta situací, po kterých pánové nevoní. A na dálku na to upozorní koláče v podpaží.

Tričko ze CityZen ocení muži i na dovolené v horkém počasí. A že to funguje, potvrzují ti, kteří si už tričko pořídili. Čtyři z pěti zákazníků si nejvíc pochvalují právě technologii, která brání potu prosáknout na lícovou stranu trička. „Opravdu se nepozná, že se potím jako …,“ píše jeden. Další, který si s pocením už nevěděl rady, začal věřit na zázraky. „Tričko jsem použil při výšlapu na Říp v 35 °C. Když jsem nahoře sundal batoh, jako jediný jsem měl úplně suchá záda.“

Jak tričko CityZen funguje

Není to ale jen pot, tričko má zároveň úpravu, která zabraňuje zbytečnému špinění. Stejně jako nasává tekutinu z vnitřní strany, z vnější po látce voda nebo třeba ranní káva jen steče. A zbytek lógru nebo omáčky prostě otřete. Přitom jde o příjemnou stoprocentní bavlnu a tričko je prodyšné.

CityZen nabízí trička s kulatým i véčkovým výstřihem (v modré, šedé, vínové nebo černé), ale i polokošile (v černé a různých odstínech šedé a modré). A už se dají pořídit i dámská trička se stejnými vlastnostmi.

Za světově unikátní technologií stojí trojice z Chrudimi: Pavel Hrstka, Martin Burkoň a odborník na textilie René Němeček. Vývoj technologie trval několik let, firma byla založena před rokem a po vítězství v posledním ročníku soutěže začínajících podnikatelů T-Mobile Rozjezdy byla první várka zcela vyprodána.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.