Hlavní obsah

Jak se nejlépe jezdí? Se šéfem a zdarma

Aplikace Hopin Taxi

Autoři taxi aplikace Hopin se v poslední pátek před Vánocemi přidali do flotily taxíků a vozili zákazníky zdarma.

Článek

Předvánoční čas přináší kromě dlouhých řad v obchodech a stresu z nákupů na poslední chvíli i výrazný nárůst objednávek taxíků. Tvůrci taxi aplikace Hopin, Martin Winkler a Martin Baran, se proto na jeden den přidali mezi řidiče aplikace a sami vozili své zákazníky. A navíc zcela zdarma.

„Chtěli jsme takto poděkovat a odvděčit se našim zákazníkům, kteří nám byli věrní během celého uplynulého roku. Zároveň jsme si velmi rádi vyzkoušeli i druhou stranu a přiblížili se zkušenosti s osobním cestováním i z pohledu taxikářů, kteří jezdí pod značkou Hopin. I když jsme byli jen dva, snad jsme jim alespoň trochu pomohli v období, kdy musí zvládat obrovský nápor objednávek,“ říká Martin Winkler, spoluzakladatel společnosti Hopin.

Taxi aplikace Hopin je přístupná pro všechny platformy smartphonů

Šanci jezdit zdarma měl každý zákazník, který si objednal taxík prostřednictvím taxi aplikace Hopin. Stačilo jim trochu štěstí, aby jejich objednávku přijal jeden ze dvou šéfů společnosti, kteří si pro zákazníky připravili malé předvánoční překvapení.

„Mezi taxikáře Hopinu jsme se na jeden den přidali už loni a tento rok jsme si jen potvrdili, že nás to baví. Určitě si to chceme zopakovat i v budoucnu, rádi bychom z našeho taxikaření udělali menší předvánoční tradici,“ říká Martin Baran. Společně se jim během jednoho večera podařilo vyřídit více než 40 objednávek.

„Naše jízdy považujeme za vynikající zkušenost. Přestože páteční noci bývají někdy pro taxikáře divoké, my jsme potkali a vozili samé vysmáté a milé lidi. Můj kolega Martin dokonce dostal od jednoho spokojeného zákazníka čokoládu,“ s úsměvem uzavírá Martin Winkler.

Taxi aplikace Hopin je přístupná pro všechny platformy smartphonů. Stáhnout si ji můžete ve svém virtuálním obchodě.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.