Hlavní obsah

Jak vypadat na fotkách sexy? Inspirujte se u celebrit, které se fotily nahé!

Foto: Profimedia

Modelka Candice Swanepoel ví, jak na to. Navíc je krásná, takže její nahé fotky jsou prostě super

Jsou krásné a sexy a ví, jak se nastavit fotoaparátu. A to, i když jsou v rouše Evině. Inspirujte se známými hvězdami a zapózujte tak, abyste i vy měly v rodinném archivu nádherné, ale vkusné, nahé snímky.

Článek

Toužíte po krásných sexy fotkách, kde vaši krásu vystavíte naplno? Chcete mít snímky, na nichž na sobě nic nemáte, přesto nejde o žádnou pornografii, ale spíš o oslavu ženství? Vezměte si příklad ze slavných žen, které si s tímhle umí skvěle poradit. Možná i vám bude některá z jejich póz slušet!

Foto: Profimedia

Je pravda, že modelka a jeden z andílků Victoria´s Secret, Candice Swanepoel (28) by nejspíš vypadala skvěle v jakékoli pozici. Ale podívejte se, jak chytře „použila“ ruce. Díky nim je vidět opravdu jen to, co modelka chce

Foto: Profimedia

Sexy je i to, co není vidět. Podívejte se třeba na modelku Caru Delevingne (24) v kampani pro značku John Hardy. Je nahá, ale nejvíc sexy je její žhavý pohled

Foto: Profimedia

Moře, písčitá pláž, vítr, co si pohrává s vašimi vlasy. K tomu svůdně zakloněná hlava a ruce, díky nimž opět ukážete jen to, co máte v plánu. To je návod na sexy fotku podle modelky Joy Corrigan (22)

Tak co, máte na tohle odvahu? Nebo už dokonce takové fotky ve svém archivu máte?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek