Hlavní obsah

Jarní líčení 3x jinak. S vizážistou krok po kroku!

Foto: Nikola Šrajerová

Naučte se s vizážistou Janem rovnou tři jarní looky!

Bezchybná, na první pohled zářivá pleť, nevšední bílé stíny nebo linky v barevném provedení. Chcete si nové trendy v líčení nejen prohlédnout, ale rovnou i natrénovat? Zkuste to s námi krok po kroku!

Článek

Proškolí vás vizážista Jan Tölg, a to rovnou třikrát. Líčením vás postupně provede tak, abyste ho bez problémů zvládly samy. Kompletní návod najdete ve fotogalerii. Chcete se dozvědět tajemství (zdánlivě) dokonalé pleti, perfektních linek nebo si vyzkoušet módní bílou? Pokračujte ve čtení! A v prohlížení.

Nový „nude“

Na jaře se make-upem obecně více šetří, letos ale zašli vizážisté ještě dál. Sezona totiž bude patřit nahému líčení, jehož základem je naprosto dokonalá pleť. Neobejdete se bez kvalitního krému, případně i séra a lehce rozjasňujícího přípravku, který použijete pod hydratační make-up. Pleť se zbytečně nezmatňuje, přirozený lesk je žádoucí. V případě potřeby přepudrujte pouze T-zónu, a jen zlehka.

Klíčová je krémová tvářenka, která působí velmi svěže. Rozetřete ji do ztracena tak, aby kontury nebyly viditelné, vše musí být naprosto přirozené. Vizážisté doporučují vynechat i řasenku, kterou si na jaře schovávali jen pro výrazně nalíčené oči. Že byste „nahoře bez“ nikdy nevyšly? Řasenkou alespoň šetřete a zůstaňte u jedné vrstvy. Look perfektně doplní rtěnka v tělovém odstínu.

Foto: Nikola Šrajerová

Dokonalá pleť, nenápadná rtěnka a žádná řasenka. Vizážista vás naučí perfektní nahé líčení

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): 1. Set bronzového pudru, balzámu na rty a štětce bareMinerals od ASOS, 2. krémové multilíčidlo pro tváře a rty Pot Rouge značky Bobbi Brown, odstín Calypso Coral, 3. průhledná řasenka na obočí a řasy Essence, 4. rtěnka Proenza Schouler, odstín Woodrose Lustre, 5. krémový stín Pro Longwear Paint Pot od MAC, odstín Painterly, 6. rozjasňující podkladový krém That Gal od Benefit

Bílá jako trend

Velkou novinkou je oproti předchozí sezoně také používání bílé barvy na očích, ať už v podobě tenkých linek (bílá je na očích velmi výrazná a přitom ho rozzáří více než obligátní černá) nebo klasického stínu. Vizážista Jan použil druhou variantu a look doplnil výraznou, červenou rtěnkou. Výsledek tak působí velmi žensky a díky dokonale upravené pleti i čistě. Místo tvářenky použijte pudr s rozjasňujícím efektem.

Foto: Nikola Šrajerová

Bílá na očích je jedním z žhavých trendů jara. Dobře ji doplní jakákoli výrazná rtěnka

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): 1. podkladová báze pod make-up Prime Time od bareMinerals, 2. bronzové trio Blush Me od Sephory, 3. sprej pro hydrataci pleti Moisture Surge od Clinique, 4. rtěnka Proenza Schouler, odstín Mangrove Matte, 5. matný stín MAC, odstín Gesso, 6. hydratační make-up Hello Flawless od Benefit

Linky trochu jinak

Módní budou i variace na linky, které jsou vždy něčím ozvláštněné. Inspirovat se můžete i v minulosti, líčení často připomíná padesátá či šedesátá léta. Černou linku na jaře trochu vystrnaďují ty barevné, my jsme pracovali s fialovou. Gelovou linku doplňte stínem, obočí může být v tomto případě trochu výraznější, stejně jako řasy. Tvářenka i rtěnka by měla být naopak v decentním odstínu, pozornost musí poutat oči.

Foto: Nikola Šrajerová

V kurzu budou také linky, především ty v barevném provedení. Vizážista vám ukáže, jak je chytře zkombinovat se stínem

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): 1. nalepovací řasy ASOS, 2. gelové linky MAC, odstín Phlox Garden Fluidline, 3. řasenka Lord & Berry od ASOS, 4. tekutá tvářenka Cha Cha Tint od Benefit, 5. lak na nehty Proenza Schouler, odstín Bougainvillea – Bright Orange Coral, 6. rtěnka Make Up For Ever, odstín Satin Fresh Pink

Baví vás experimentovat s líčením, nebo zůstáváte u osvědčené klasiky? Napište nám! A nezapomeňte, že v naší nové rubrice Nákupy stále platí sleva 20 %! Jak ji uplatnit?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek