Hlavní obsah

Luxusní sídlo postavili pod zemí. Nahlédněte dovnitř!

Foto: Isifa

Střechu sídla částečně pokrývá tráva

Podnikatel a developer postavil pro svou manželku a dva syny luxusní moderní sídlo pod zemí. Stojí v nedotčené skalnaté venkovské krajině, má pět ložnic, deset koupelen a fotbalové hřiště. Podívejte se!

Článek

Britský podnikatel a developer Steve O'Connor si před lety společně s manželkou pořídil malé dvoupodlažní venkovské stavení s rozlehlým pozemkem. Dnes na jeho místě, mimochodem leží ve skalnaté krajině v hrabství Cheshire, stojí několikanásobně větší luxusní hypermoderní sídlo.

Kromě tradičních místností, jako je kuchyň, jídelna nebo ložnice (těch je ovšem pět) či koupelna (celkem deset), zde najdete obrovskou hernu, saunu, bazén, vinný sklípek, fotbalové hřiště i přistávací plochu pro helikoptéru. Díky ní se prý rodina může za hodinu dostat hravě do Londýna.

Dům je částečně zapuštěný do země, jeho střechu pokrývá tráva. Díky otvorům ve stropě i velkým oknům je zde však spousta světla. Ani za topení příliš neutratí – díky důmyslnému systému speciálních šachet ve skalách prý nejsou provozní náklady na klimatizaci vyšší než utřípokojového domku.

Po pěti letech, kdy zde spokojená rodina bydlí, se rozhodla sídlo nabídnout k prodeji. V přepočtu se jeho cena šplhá k částce přes 140 milionů korun. Co na to říct, snad jen, že opravdu stojí za to...

Foto: Isifa

Developer Steve O'Connor se svou ženou dům budovali několik let

Foto: Isifa

V areálu nechybí ani fotbalové hřiště

Foto: Isifa

Obývací pokoj je laděný do fialova

Foto: Isifa

Přestože je dům rozlehlý, cítí se v něm rodina prý útulně

Foto: Isifa

Herna? Proč ne?

Foto: Isifa

Jedna z mnoha ložnic

Foto: Isifa

Koupel si můžete dopřát svobodně. A bez zraků sousedů!

Foto: Isifa

Bazén, vířivka, sauna. Co tu ještě chybí?

Co vy na to? Líbil by se vám takový domov?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek