Hlavní obsah

Na Kozorohy čeká láska. A na vás?

Foto: stockfour, Shutterstock.com

V blízkosti „rebela“ zvěrokruhu, nezkrotného Urana v Beranu, bude od počátku týdne netrpělivě podupávat energický Mars. Ve čtvrtek 14. února v 11.51 hodin vkročí do vytrvalého znamení Býka, a když nebudete laxní, podaří se vám uskutečnit neuvěřitelné věci.

Článek

Chcete-li ve svém životě udělat změny, zbavit se něčeho omezujícího nebo například začít podnikat, akci odstartujte hned v pondělí a následné dny jděte za svým cílem navzdory kritice. Mnohdy totiž budete nuceni jednat spontánně, ignorovat zažitá pravidla, patrně i experimentovat, což vám však prospěje a ostatním neuškodí.

Něžnou, elektrizující, vášnivou, prostě úžasnou atmosféru bude mít svátek zamilovaných. Býk je smyslné znamení, které si potrpí na něžné doteky. Jelikož se jedná o největšího gurmána zvířetníku, rada horoskopu zní: „Oslaďte si s drahou polovičkou svatého Valentýna nějakou laskominou a kulturním zážitkem!“

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ocitnete-li se ve vypjaté, nejasné situaci, do hlavy se vám doslova nažene krev. Obvykle totiž proti vám bude stát soupeř silnější než vy. Nicméně i hodně vyostřené spory zvládnete hravě, když změníte taktiku. Protivníka rozdrtíte slovy, aniž přidáte na razanci hlasu. Zaujmete-li ale bojovný postoj a ještě sklouznete k posměchu, prohrajete každou bitvu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zejména když v poslední době čelíte podivným, nevysvětlitelným, zdánlivě tajemným událostem, konečně zjistíte, co se kolem vás vlastně dělo a děje. Zřejmě odhalíte člověka, který vám za zády škodil a podpásovkami se vás snažil znejistit i psychicky rozhodit. Vyřiďte si to s ním ke konci týdne. Vymyslíte tak žasnou habaďúru, že na vaši odvetu nikdy nezapomene, a vy konečně budete mít klid.

Foto: sirtravelalot, Shutterstock.com

S lidmi, kteří vám záměrně házejí klacky pod nohy, nemá smysl jednat v rukavičkách

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nejednu příležitost vyjasnit si nedorozumění v zaměstnání i v osobním životě dostanete v první polovině týdne. Toho využijte a snažte se diskuze směřovat ke sporným tématům. Řešení či kompromis vymyslíte bez hádek. Od pátku do neděle budete emočně i tělesně zranitelní, proto se raději v televizi nedívejte na krváky a neberte do rukou nástroje s ostrou čepelí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Studujete-li, nelze vyloučit, že se rozhodnete změnit obor. Řešíte-li právní spor, nastane nečekaný obrat ve váš prospěch. Když se doma pohádáte, sledujte sousedy. Příště si dáte pozor na jazyk, protože zjistíte, že z vašich sporů mají radost. Nicméně bouřlivé výměny názorů s drahou polovičkou budou konstruktivní. Oba si uvědomíte, že se navzájem potřebujete, a posílíte tím důvěru.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jste-li na dovolené, prožijete něco nečekaného, dobrodružného a zároveň adrenalinového. To vás přesvědčí, že strach má velké oči. Jelikož se mnohé projekty pohnou kupředu, v druhé polovině týdne počítejte s přesčasy a ignorujte pozvání do společnosti. Energii si šetřete, abyste dokázali rychle reagovat na požadavky nadřízených. Otevřete si tím pomyslné dveře k lepší kariéře.

Foto: sirtravelalot, Shutterstock.com

Ponocování zdraví rozhodně nesvědčí, ovšem tentokrát se hlavně Lvům vyplatí, když si pracovní dobu poněkud protáhnou

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Možná si v následných dnech v duchu mnohokrát pomyslíte, že se necháte pojistit proti nečekaným událostem. Budete totiž muset doslova překopat rodinný rozpočet, podnikáte-li, tak finanční strategii firmy. V žádném případě ale nepropadejte panice a neberte si půjčku! Peníze, se kterými počítáte, se sice někde zdrží, ale nakonec na váš účet dorazí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vaše drahá polovička, přátelé i příbuzní budou čelit nečekaným okolnostem, což je přinutí nedobrovolně měnit plány z minuty na minutu. Nesuďte je přísně, a hlavně nepodezírejte ze lží, když na vás zapomenou. Na volný čas mějte vždy připravený alternativní plán a vyberte si aktivitu, při které upustíte páru. Popadne vás totiž vztek, že nic nevychází dle vašich představ, a ten byste si měli vybít v tělocvičně či v posilovně. Jinak si uděláte „boxovacího panáka“ ze svých nejbližších.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V nestandardních a vypjatých situacích budete v práci asi jediní, kdo snadno najde optimální řešení. Nelze například vyloučit, že zaměstnavatel začne testovat nové zařízení nebo vyzkouší jinou výrobní technologii, a když něco nebude fungovat tak, jak má, vy neztratíte hlavu. Vzhledem k tomu, že o víkendu vám či vaší drahé polovičce hrozí zranění hlavy, vyrazíte-li lyžovat, nezapomeňte doma helmy!

Foto: anatoliy_gleb, Shutterstock.com

Patříte-li mezi milovníky zimních sportů, nepodceňujte ochranné vybavení, aby případné pády skončily bez následků

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Spoléhejte na intuici, nikoli na rozum. Občas se totiž budou dít věci, které odporují logice, navíc z nápadů a akcí potomků či vaší drahé polovičky vám půjde hlava kolem. Máte-li zvířecího mazlíčka, v druhé polovině týdne patrně budete muset zamířit k veterináři. Naštěstí nepůjde o nic vážného, léčba proběhne rychle a ke konci víkendu se už vše vrátí do normálu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nejste-li spokojení s kvalitou bydlení, do malování či natírání se klidně pusťte sami, budete totiž šikovní a manuálně zruční. Na nákup spotřebičů, nábytku a doplňků se také vydejte sólo, vyberete originální kousky, které rodině příjemně vyrazí dech. Jste-li nezadaní, během víkendu vyrazte na lov, láska na vás čeká už za prvním rohem.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vystupovat budete sebejistě a daleko razantněji začnete hájit svoje zájmy. I proto se vám vyplatí sledovat, co se kolem děje. Odhalíte jedince, kteří bezostyšně zneužívají vaši laskavost. Vkročili jste totiž do období, kdy byste měli myslet víc na sebe, a pokud uděláte dobrý skutek, užitek by z něj měla mít vaše rodina, nikoli cizí lidé, kteří vám mnohdy ani neodpovědí na pozdrav.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zaměřte se na finance. Dokážete totiž odhadnout okamžik, kdy bude šéf v dobrém rozmaru a potěší ho pocit důležitosti. Jakmile ten správný moment nastane, požádejte ho o zvýšení platu. Máte-li úspory, nelitujte času a seznamte se s nabídkami jiných bank, prostě se snažte své těžce vydělané peníze bezpracně „rozmnožit“. O víkendu vám bude nejlíp v přírodě, mezi stromy budete v té nejlepší společnosti.

Afirmace na tento týden: Mám život ve svých rukou, dělám, co mě baví a naplňuje…

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama