Hlavní obsah

Neodolatelné 3D povlečení

Foto: Violet Moon

uvodni fotka

Už vás nebaví tradiční vzory povlečení? Hledáte něco, co má šmrnc? Máme pro vás dobrou zprávu, 3D povlečení je přesně to, co hledáte!

Článek

Pojem 3D je v dnešní době často skloňovaný. Jedná se o zkratku výrazu slova „trojrozměrný“ nebo „trojdimenzionální“. Používáme 3D tiskárny, chodíme do kina na 3D filmy, a nyní se můžeme setkat také s 3D povlečením. Jedná se o novodobý druh lůžkovin, kdy motivy opticky vystupují z látky. A protože výrobci reagují na poptávku spotřebitelů, můžete si vybrat z celé řady okouzlujících vzorů, jako jsou například květiny, zvířata, příroda, hvězdná obloha či světové metropole.

Foto: Violet Moon

3D povlečení LAMBO

Jaký vybrat materiál?

První věc, kterou při nákupech lůžkovin řešíme, je materiál. Zde je dobré se nad možnostmi více zamyslet, neboť každý má svá specifika. Nedáte-li dopustit na bavlnu, můžete být klidní, právě tento materiál zastupuje velké procento povlečení 3D na českém trhu. Pro zimní měsíce lze zvolit povlečení vyrobené z umělých vláken. To má hřejivé vlastnosti a velmi dobře se udržuje. Za zmínku stojí také odlišná výroba 3D povlečení. Potisk vzniká bez šablon a barvy se aplikují na látku podle předem určené virtuální předlohy, a tak lze dosáhnout nádherných prostorových motivů.

Foto: Violet Moon

3D povlečení JORKŠÍR

Nákup u odborníků se vyplatí

Většina z nás má špatnou zkušenost s rychlými nákupy za nízkou cenu. Pokud pro lůžkoviny vyrazíte do tržnic či supermarketů, kvality se nejspíš nedočkáte. Raději si vyberte specializovaný obchod, kde se vám dostane dobré rady i velkého výběru zboží. Přední český online prodejce bytového textilu RodinneBaleni.cz vám nabídne povlečení 3D v akci i široký výběr prostěradel za velmi výhodné ceny. K tomu navíc umožňuje až 50 denní lhůtu na vrácení zboží a možnost vytvoření objednávky po telefonu. Nakupovat u odborníků se vyplatí.

Foto: Violet Moon

3D bavlněné povlečení VLK

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek