Hlavní obsah

Nesmí chybět žádné ženě

Foto: Krasa.cz

I když ráno zaspíte, s Linziclipem si poradíte s účesem během několika vteřin

Linziclip je skvělým pomocníkem pro rychlou a snadnou úpravu účesu, který již dobře znáte. A pokud jste o něm ještě neslyšely, určitě jste jej alespoň v cizím účesu zahlédly.

Článek

Není se co divit, tento vlasový clip je jednoduše úžasný.Revoluční Linziclip je vynálezem dvou podnikavých žen Shellye-Anne Salisbury a Lindsey Walker, které se rozhodly vytvořit „šikovnějšího brášku“ k tradičnímu skřipci, který se nijak nezměnil od 80. let. A povedlo se…

Seznamte se, Linziclip!

Nově vyvinutý exkluzivní vlasový clip Linziclip je unikátní ve svém provedení i vzhledu. Tradiční pérka jsou na rozdíl od klasického skřipce dokonale skrytá pod zdobenou plochou, která Linziclip povyšuje z vlasového clipu na módní doplněk. Clip je zaoblený tak, že nevadí ve vlasech ani při pohodlném opření například o opěrku hlavy v autě. Navíc z vlasů neklouže a poradí si i s těmi nejdivočejšími kudrnami!

Foto: Krasa.cz

Nyní nakupujte Linziclip v akci 2+1 ZDARMA. 3 za cenu 2 na Krasa.cz

2+1 zdarma Linziclip v jedinečné akci

Linziclip je nyní k dostání na Krasa.cz za skvělou cenu od 89 Kč. Navíc pokud si vyberete 3 Linziclipy, ten nejlevnější z nich získáte úplně zdarma. Můžete tak v akci 2+1 Linziclip ZDARMA získat více clipů pro dokonalý účes, které mezi sebou můžete kombinovat, nosit je dohromady, ale také zvlášť, podle nálady a podle typu kýženého účesu.

Linziclip testovaly ženy se všemi typy vlasů a prošel na jedničku!

Clip prošel nejedním uživatelským testováním žen s velmi různými typy vlasů, a vyšel z nich vítězně. V testování dosáhl 93 % kladných hodnocení a stal se jedničkou mezi pomůckami na zkrocení dámského účesu. Vyzkoušejte Linziclip i vy a přesvědčte se o jeho kvalitách.

Foto: Krasa.cz

Linziclip hravě zkrotí vrabčí hnízdo a vyzkouzlí fantastický účes

3 velikosti, neskutečně mnoho účesů

Linziclip není jen v jedné velikosti, ale dokonce ve 3 – maxi pro jemné a méně husté vlasy, midi pro středně husté a husté vlasy i mini, které jsou v balení po 3 kusech a hodí se pro nejrůznější vlasové kreace dospělých žen, ale pro ozdobení vlásků malých princezen. Kreativitě se meze nekladou, kombinovat clipy můžete, jak se vám jen zlíbí.

Foto: Krasa.cz

Linziclip od 89 Kč ve 3 velikostech pro všechny typy vlasů

Tip na skvělý dárek za pár kaček

Lámete si hlavu s dárky pro své blízké – pro kamarádku, maminku nebo sestru? Tak už nemusíte! Linziclip je ideálním dárkem pro každou dívku i ženu, která má delší vlasy a ráda nosí upravené vlasy, ale nerada tráví hodiny před zrcadlem náročnou úpravou účesu. Linziclip stačí jednoduše sepnout, a můžete jít.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama