Hlavní obsah

4 tipy pro originální interiér

Foto: Homelove.cz

Osobitost interiéru tvoří detaily

Současné moderní interiéry vypadají všechny velmi podobně, často lehce studeně a neosobně. Osobitost a originalitu ale svému domovu můžete vtisknout velmi snadno.

Článek

Zkuste se zaměřit na výběr doplňků, které umí z katalogového prostoru udělat místo vystihující individualitu jeho obyvatel. Stačí si ale pořídit i jeden kus nábytku, který bude jedinečný a zařízení pokoje dodá atmosféru.

Experimentujte s materiály

Pokud přemýšlíte nad tím, čím ozdobit stěnu, ale nechcete na zdi fotky nebo plakáty měst, které jsou dnes tak populární, ale už okoukané, a na obrazy vás také neužije, sáhněte po nástěnné dekoraci z kovu. Kov je neotřelý materiál, který v citlivém minimalistickém provedení dodá vašemu pokoji punc neobvyklosti.

Foto: Homelove.cz

Kovová dekorace na zeď

Nechte se okouzlit starými časy

Pořiďte si do ložnice nebo obývacího pokoje masivní dřevěnou komodu ve starožitném stylu. Tmavé dřevo, ručně vyřezávané prvky a zlaté kování z ní dělají kus nábytku, který jako by patřil na zámek nebo do starého panského sídla. Schovejte si své drobnosti nebo oblečení do této komody, k dispozici jsou dvě zásuvky a uzavíratelná skříňka na petlici.

Foto: Homelove.cz

Starožitná komoda

Nebojte se exotiky

Pokud máte byt zařízen v jednoduchém až minimalistickém stylu, šmrnc mu dodáte solitérním kusem nábytku, který naprosto vybočí a strhne pozornost. Pořiďte si tuto nádhernou tibetskou malovanou komodu, která vám do pokoje vnese atmosféru tajemného Tibetu. Do komody se díky jejím rozměrům vejde opravdu leccos, lze ji využít i jako originální televizní stolek.

Foto: Homelove.cz

Tibetská komoda

Pusťte si do bytu barvy

Barvy pokoj rozzáří a tahle veselá šuplíková komoda ve vintage stylu to jen potvrzuje. Hodí se jako úložný prostor do dětského nebo studentského pokoje, využít se dá i jako prádelník. Masivní komoda je vyrobená z jilmového dřeva, na každém z pěti šuplíků je ručně vyráběné kování. Tento jedinečný kousek prozáří každý pokoj.

Foto: Homelove.cz

Šuplíková komoda

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama