Hlavní obsah

Po svatbě manžela zatkli!

Foto: Thinkstock

Dodnes si pamatuji, jak mi bylo

Šok a zděšení – to prožívala Lenka při své svatební noci! Místo milování jí z hotelu policisté odvedli manžela. Jak je to možné? Přečtěte si její vyprávění!

Článek

Na svou svatební noc asi jen tak nezapomenu. Blížila se pomalu druhá hodina ranní a všichni hosté z naší svatby odcházeli z hotelu nebo se potáceli do svých pokojů. Já s manželem jsme zůstali jako poslední a jen už seděli a libovali si, jaký to byl nejskvělejší den v našem životě.

Všechno bylo ale krásné do okamžiku, dokud do hotelu nepřiběhla horda chlapů v uniformě policistů a neodvedli mi už z pokoje násilím manžela a mého nového tchána. Tchyně pochopitelně začala křičet tak, že vzbudila celý hotel, a všichni seběhli dolů vyděšeni, co se vlastně stalo.

Já měla v tu chvíli okno a nevěděla jsem, o co vlastně jde a co se děje. Asi za půl hodiny mi vysvětlil muž, co tam zůstal, také převlečený za policistu, že můj manžel byl zapleten do jakéhosi zločinu. Všichni byli zděšeni, a když jsem začala už ztrácet nervy a plakala, přišel manželův kolega z práce a řekl: „Je to vtip a doufám, že mě teď nezmlátíte." Smál se, až mu tekly slzy. Za chvíli přivedli manžela i tchána.

Byl to pro mě nejhroznější zážitek v mém nejskvělejším dnu. Dodnes se s kolegou nebavím a dělám, že ho nevidím, i když se mi snažil již několikrát vysvětlit, že to měl být fór. Ale já to tak nevidím, tchánovi tehdy narazili žebra, jak ho vláčeli ze dveří, a ten můj šok – moc se tomu tedy nesměji. Byla to noc, na kterou nezapomenu. Vše jsme si s manželem ale vynahradili o té následující :-)

Pozor, už v pondělí začíná nové Téma týdne, které zní: Po čem české ženy touží. Jak je to u vás? Dokáže manžel vyslyšet vaše přání, nebo se vždycky splete a dostáváte bizarní dárky? Jaký je váš tajný sen? Podělte se s námi o své příběhy a můžete vyhrát 500 korun! Na vaše zážitky se těšíme na info@prozeny.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama