Hlavní obsah

Podlehněte barvám spodního prádla

Foto: fhmonline.com

Pěkné prádlo dodává ženě sebevědomí

Výběr spodního prádla není jednoduchou záležitostí. Když žena vybírá spodní prádlo, chce v něm vypadat přitažlivě, zároveň klade důraz na jeho pohodlnost a funkčnost. I když není vidět, dodává ženě sebevědomí a kopíruje její životní styl. Jaké zajímavé kousky můžete ulovit v letošní jarní sezoně?

Článek

Nahá jste krásná a v prádle víc sexy

Módním hitem jara a léta 2009 je především rozmanitost a pestrost. Dominuje jasně žlutá barva slunce, pestrobarevné květinové a zvířecí motivy, i krajkové aplikace, drobná kostka nebo romantické volánky. Stejně důležitý jako vzhled je u prádla moderní technologie a střihy, v popředí je bezešvé, laserové ukončení okrajů košíčků, jemné pěnové košíčky »soft touch« a samozřejmě kvalitní materiály, které na těle téměř necítíte, i když zpevňují a podpírají. Vše je uzpůsobeno tak, aby byly vaše křivky ještě svůdnější a viditelnější.

Jarní sezona je skutečně mnohobarevná

Jaké barvy jsou v prádle nejvíce IN? Samozřejmě žlutá, růžová, zelená, modrá, fialová, které kopírují módní odstíny svrchního oblečení. Ale stálicemi zůstává i bílá, černá, béžová a šampaň.

Foto: Lisca

Správně zvolený střih zvýrazní vaše přednosti

Bio prádlo

Stále populárnějším a oblíbenějším se stává tzv. bio prádlo. Série prádla Panda ze stáje Lisca je ušitá ze směsi bambusových a bavlněných vláken. Při výrobě bio prádla nebyly použity pesticidy ani umělá barviva. Navíc je příjemné na těle, je antibakteriální, velmi rychle schne a chrání před UV zářením.

V kolekci spodního prádla Lisca je široká nabídka střihů kalhotek. Najdete zde šortky, brazilské kalhotky, bikiny, tanga, italské či bokové. A hlavně střihy podprsenek i kalhotek jsou přizpůsobeny všem typům ženských postav. Vybere si žena nejen každého věku, ale i tvaru postavy tak, aby správně zvoleným střihem, barvou a motivem zakryla své nedostatky a naopak zvýraznila přednosti.

Foto: Reserved

Je hezké, když prádlo barevně kopíruje svrchní oblečení

Krása skrytá pod povrchem

Řada prádla Reserved pro tuto sezonu především kopíruje barvy svrchního outfitu. Žena je dokonale oblečena, když je spodní prádlo ve stylu a souladu s vrchní slupkou. Ve velké míře se objevují polokorzety a kalhotky s nohavičkou. V linii glamoure samozřejmě nechybí krajky a volánky, štrasové a textilní ozdoby.

Značka Marks & Spencer klade u spodního prádla důraz na kvalitní materiály a prádlo je testované, aby skutečně mělo dlouhou životnost a vypadalo perfektně. Kromě jednobarevného prádla v sytých i vodových odstínech, můžete vybírat ze spousty vzorů geometrických, zvířecích, květinových. Záleží na vás, zda sáhnete po klasických podprsenkách push-up nebo těch z elastických materiálů, které kopírují a vylepšují tvar prsou.

Velmi účinné a funkční jsou kalhotky Firm Control, které zeštíhlí boky, stehna a zvednou zadeček, úžasný kousek prádla pro šaty nebo sukně obepínající siluetu.

Stále oblíbenější jsou spodní košilky s kosticemi nebo zpevněnými košíčky. Dají se nosit jako svrchní oblečení, hodí se i pod půsvitné topy či šaty s hlubokým nekonečným výstřihem.

Nezapomínejte, že prádlo je vaše sexy zbraň. Vždy vypadá pěkně, když souzní se stylem vašeho oblečení. A letošní jaro je skutečně z čeho vybírat.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek