Hlavní obsah

Skvělé zprávy: roční balení vitamínu D zdarma do domácnosti

Foto: Shutterstock.com

Vitamín D pro celou rodinu

Ano, je to tak! Jako součást národní kampaně pro podporu imunity se norský majitel společnosti NaturaMed Pharmaceuticals rozhodl podpořit imunitní systém a celkové zdraví všech Čechů. Věnuje roční zásobu vitamínu D do každé domácnosti! Proč je právě vitamín D tak důležitý a jak získat roční balení zdarma?

Článek

Česká republika je na tom v Evropě nejhůř, co se týče nedostatku vitamínu D. 9 z 10 Čechů má méně vitamínu D než odborníci doporučují! Je známo, že má důležitý vliv a zdokumentovaný efekt na zdraví a je velice důležitý nejen pro imunitní systém, ale také pro strukturu kostí a svalů.

Proč rozdáváme vitamín D zdarma?

NaturaMed Pharmaceuticals je jedním z největších distributorů doplňků stravy v Česku. Martin Kozelský, ředitel společnosti, říká, že filozofií firmy je postarat se o zdravější každodenní život lidí. „To je důvod, proč jsme spustili národní kampaň, kde věnujeme roční balení vitamínu D3 VitaSolaris do každé domácnosti v zemi.”

Vitamín D3 VitaSolaris je produkt prvotřídní kvality od norské společnosti, která v České republice působí už 15 let a má více než 1 800 000 zákazníků.

Proč je vitamín D důležitý? 

Důkazy o pozitivním vlivu vitamínu D na lidské zdraví jsou nezpochybnitelné. Hraje důležitou roli v mnoha klíčových procesech.

Naše tělo produkuje vitamín D samo – v buňkách kůže. Jenže to je možné pouze tehdy, pokud je nahá kůže bez použití opalovacího krému vystavena přímému slunci. Z potravin lze získat vitamín D z tučných mořských ryb.

Není tajemstvím, že v České republice je konzumace mořských ryb minimální. A je také důležité používat opalovací krémy a svou kůži chránit. Řešením jsou tedy doplňky stravy.

Vitamín D je zásadní pro celkové zdraví! Evropští odborníci sestavili sedm důvodů, proč jej užívat:

Posiluje imunitní systém

• Zabezpečuje vstřebávání a využití vápníku v těle

• Podílí se na normální funkci svalů

• Reguluje obsah vápníku v krvi

• Stará se o zdravé kosti

• Podporuje kvalitu zubů

• Podílí se na procesu buněčného dělení

Vitamín D3 VitaSolaris  obsahuje vitamín D3. To je nejefektivnější forma vitamínu D. D3 je nejpodobnější vitamínu, který si tělo vytváří samo, proto má nejlepší vstřebávání.

Jedna tableta obsahuje 25ug – 1000 jednotek, které pokryjí doporučený denní příjem.

Jak získat balení Vitamínu D3 VitaSolaris zdarma?

Každé domácnosti v České republice bude doručen vitamin do schránky. Platí se pouze 49 Kč za poštovné. Není třeba cokoli platit před přijetím zásilky. Společně s balením Vitamínu D3 VitaSolaris dostanete složenku na 49 Kč se splatností 30 dní. Nezavazujete se k odběru dalších produktů. Limit je jedno balení na domácnost – 360 tablet.

Vše, co potřebujete, je navštívit www.d3vitamin.cz a vyplnit své jméno a adresu. Objednání nezabere více než minutu.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.