Hlavní obsah

Trendy plavky s pásky: V těchto modelech budete šik!

Foto: Topshop

Dekorativní pásky především u spodního dílu plavek jsou letos in

Stále vybíráte plavky, které si pořídíte na dovolenou? Podívejte se, ve kterých budete letos za hvězdu. Novým hitem jsou totiž dekorativní pásky. A to jak na dvojdílných, tak na jednodílných modelech.

Článek

Rády poutáte u moře pozornost a chcete rozhodně zaujmout? V rafinovaných plavkách, které vám dnes servírujeme v našich tipech, je úspěch zaručen. Samozřejmě to chce trochu i vysportovanou postavu, ale na tom jistě většina z vás s pevnou vůlí pracovala už od jara s pomocí našich motivačních videí, kde jsme vám ukázali, jak postupně zpevnit jednotlivé partie.

Takže pokud se vám tento trend líbí a cítíte se na něj, rozhodně ho vyzkoušejte. Vybírat můžete z modelů v klasické černé barvě, ale i ve výrazných odstínech a vzorech. Kombinovat je možné také jen spodní díl s pásky s plným vrškem a naopak. Každý kousek dnes lze bez problémů koupit samostatně. Tady je 20 krásných modelů plavek.

Foto: archiv firmy

Metalické barvy i zvířecí vzory jsou pro odvážné. Na foto: oboje Topshop, 1480 Kč, (horní díl 925 Kč, spodní díl 670 Kč)

Foto: archiv firem

Některé bikiny se hodí také pro vodní sporty. Na foto (zleva): Calzedonia, (horní díl 419 Kč, spodní díl 419 Kč), Astratex, (horní díl 865 Kč)

Foto: archiv firem

Poohlédněte se také po kouscích v atraktivních barvách. Na foto (zleva): Lisca, (info o ceně v obchodě), Nordstrom, (horní díl 529 Kč, spodní díl 529 Kč)

Foto: archiv firem

Tenké pásky mohou ozdobit váš dekolt, pas i boky. Na foto (zleva): Lisca, (info o ceně v obchodě), Astratex, 1377 Kč

Foto: archiv firem

Vyměňte letos černou třeba za khaki zelenou. Na foto (zleva): Lindex, (horní díl 449 Kč, spodní díl 349 Kč), ASOS, (horní díl 760 Kč, spodní díl 460 Kč)

Foto: archiv firem

Pásky mohou být dominantní i na jednodílných plavkách. Na foto (zleva): Topshop, 1410 Kč, Dedra, 399 Kč

Foto: archiv firem

Narazit můžete v obchodech i na různé vzory. Na foto (zleva): H&M, (horní díl 349 Kč, spodní díl 299 Kč), Nordstrom, (horní díl 529 Kč, spodní díl 529 Kč)

Foto: archiv firem

V poslední době se znovu objevují v kolekcích také kalhotky s vysokým pasem. Na foto (zleva): bonprix, 629 Kč, ASOS, (horní díl 760 Kč, spodní díl 620 Kč)

Foto: archiv firem

Skvěle k sobě pasují i tyhle barevné kombinace. Které dáte přednost? Na foto (zleva): Reserved, (horní díl 249 Kč, spodní díl 129 Kč), Tamsin London, 1185 Kč

Foto: archiv firmy

U černých plavek zdobné pásky nejvíce vyniknou. Na foto: oboje ASOS, (horní díl 800 Kč, spodní díl 540 Kč), (horní díl 380 Kč, spodní díl 310 Kč)

Na který model byste si troufly vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.