Hlavní obsah

Ty nej trendy podzimu: Víte, co se bude v nové sezoně nosit?

Foto: Jakub Jurdič

Seznamte se s pěti nejvýraznějšími trendy sezony!

Zamilujete se do nich, necháte se jimi inspirovat, nebo usoudíte, že nejsou pro vás? Ať už si o podzimních trendech budete myslet cokoli, jedním si můžete být jisté. Rozhodně o nich ještě uslyšíte.

Článek

V následujících týdnech se s nimi totiž budete setkávat pravidelně. Které trendy jsou natolik výrazné, že se probojovaly do naší top pětky? Vítězi se stávají…

Působivá krajka

Věříme, že zdlouhavé představování není nutné. Podzimní kolekce ovládne krajka ve všech možných podobách. Jak s ní co nejstylověji naložit? Zkuste ji kombinovat s kontrastními materiály. Inspirovat se můžete tipem stylistky Ivany Pražákové – šaty zdobené krajkou noste s huňatým kabátem, vlněným kloboukem a kotníčkovými botami.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: šaty (Topshop, 1999 Kč), klobouk (H&M, 799 Kč), kabát (Marks & Spencer, 4999 Kč), semišové boty (Twin-Set, 7600 Kč), kabelka (Mohito, 499 Kč), prsteny (H&M, 249 Kč/set)

Foto: archiv firem

Klobouk by ve vaší podzimní sbírce neměl chybět!

Moderní pleteniny

Chladno vám v nadcházející sezoně rozhodně nebude. Pleteniny, ať už jemné nebo ty hrubé, se totiž budou nosit ve velkém. Speciální pozornost věnujte žebrování a všem kusům, které mají téměř minimalistický ráz. Bát se nemusíte ani vrstvení. Přes tenký svetr klidně natáhněte vestu a oba kusy přepásejte.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: kalhoty (Marks & Spencer, 1699 Kč), svetr (Marks & Spencer, 1899 Kč), pásek (Mohito, 399 Kč), vesta (Marks & Spencer, 1899 Kč), boty (Topshop, 1499 Kč), kabelka (Lindex, 499 Kč), sluneční brýle (Topshop, 699 Kč)

Nadsazená velikost

Velkým módním tématem budou také oversized střihy. Pokukujete po volném roláku, který má na sobě modelka? Směle do něj. Jeho protějšek ovšem vybírejte opatrně. Dobrou volbou budou sukně nebo úzké kalhoty.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: svetr (H&M, 1259 Kč), sukně (Topshop, 1799 Kč), boty (H&M, 1299 Kč), náhrdelník (H&M, 399 Kč), kabelka (H&M, 999 Kč)

Neotřelá asymetrie

Kdo říkal, že musí být spodní lemy v jedné lajně? Nebojte se vnést do šatníku trochu té nesouměrnosti. My jsme se zamilovali do sukně, která je na jedné straně o pěkných pár čísel delší. Pokud chcete zdůraznit fakt, že si hrajete se střihy, přidejte k ní delší vestu s důmyslnými rozparky na bocích. Úspěch zaručen!

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: svetr (H&M, 999 Kč), rolák bez rukávů (Lindex, 1299 Kč), sukně (H&M, 1299 Kč), kožené boty (Baťa, 1999 Kč), ponožky (Baťa, 129 Kč), náhrdelník (H&M, 599 Kč)

Foto: archiv firem

Kterou sukni si nastěhujete domů? My se pořád ještě nedokážeme rozhodnout!

Lurex a spol.

Lurexové tkaniny a látky s metalickými odlesky nebudou patřit jen do sekce večerního oblečení. Naopak. Blýskavé šaty odlehčete kotníčkovými botami bez podpatku a noste je v rámci vašeho každodenního stylu. A jak si poradit s doplňky? Zkuste to po vzoru stylistky Ivany a sáhněte po trendy klobouku a menší kabelce přes rameno.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: šaty (H&M, 1299 Kč), kožené boty (Topshop, 1999 Kč), klobouk (Lindex, 899 Kč), kabelka (Mohito, 799 Kč), náramky (Lindex, 399 Kč/set), prsteny (H&M, 249 Kč/set)

Kterému módnímu trendu s chutí podlehnete? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama