Hlavní obsah

Týdenní horoskop: Býci mohou skončit na pohotovosti. A vy?

Foto: El Nariz, Shutterstock.com

Vstupujete do velikonočního neboli pašijového týdne. A jaký bude? V pátek 19. dubna v 13.12 hodin proběhne druhý úplněk ve znamení Vah a Měsíc se v daný moment ocitne v objetí binární hvězdy Izar. Toto seskupení vám připomene, jak jsou pro vás důležité poklidné a vyvážené mezilidské vztahy.

Článek

Setkáte-li se s člověkem, který se chová jako hulvát nebo si osobuje právo druhé komandovat, pocítíte úzkost a zároveň tak velký vztek, že se ve vteřině rozhodnete přestat se s ním stýkat. V duchu si řeknete, že tohle opravdu nemáte zapotřebí.

V sobotu 20. dubna ráno vstoupí Slunce do znamení Býka a vpluje do náruče jasně žluté hvězdy Mirah v souhvězdí Andromedy. Tato konstelace vás v případě, že budete na cestách, ochrání před nehodami. Rovněž vám propůjčí šikovnost a fantazii, tak se pusťte do zdobení kraslic, budou to přímo umělecká díla. Má i negativní stránku, vyvolává totiž nesoulad mezi pohlavími, což ale má svůj účel: aby si partneři uvědomili, co pro ně ten druhý znamená. Po hádce totiž vždy následuje slaďoučce něžné usmiřování.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Je takřka nemožné, aby nějaký váš plán ztroskotal. Stane se ale jakýmsi pravidlem, že selžou lidé kolem vás. Druhé totiž budete válcovat akcemi rychlými jako blesk, stejně tak houževnatostí a vytrvalostí. O víkendu byste měli zpomalit, nic neřešit a místo do obchodního centra zamířit do přírody. S pokladními byste totiž vyvolávali spory o peníze, prostě každého obchodníka podezřívali, že vás chce ošidit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte před sebou zajímavé období, protože začnete připomínat chameleona. Naprosto přesně odhadnete náladu lidí kolem, a zejména v zaměstnání se tomu přizpůsobíte. Tím předejdete zbytečným hádkám, což je skvělé. Ve druhé polovině týdne nepodceňujte drobné oděrky, pracovat byste neměli zejména se dřevem. Škrábnutí či tříska by se téměř jistě zanítily a víkend byste patrně strávili na pohotovosti.

Foto: Roman Kosolapov, Shutterstock.com

Opatrnost je na místě, i s banálním zraněním totiž můžete skončit v rukou lékařů

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jelikož hrozí, že někdo z přátel neprozřetelně odhalí jedno vaše tajemství z minulosti, držte raději všechny známé v bezpečné vzdálenosti od své drahé polovičky. Již před víkendem vás popadne „lenora“. I když sabotujete všechny návštěvy, stejně si neodpočinete. Příbuzní se totiž zachovají podle hesla: „Když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře.“ A bude to jenom dobře. Bez nich byste neměli žádný pohyb, ještě ke všemu byste pořád mlsali a poté řešili pálení žáhy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Svým způsobem budete mít tendenci soutěžit s kolegy ve snaze získat pozornost nadřízených. Bez ohledu na to, jak důležitá je pro vás kariéra, nezapomeňte, že dobré vztahy by pro vás měly být prioritou. Ve druhé polovině týdne totiž budete v zaměstnání potřebovat spojence, zda parťáky, potažmo podporu najdete, se bude odvíjet od vašeho chování v předchozích dnech.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Již z principu ani ve vyhrocených diskuzích neustupujte a v práci ani v soukromí neměňte svá rozhodnutí. Jste totiž v nejlepším období roku, kdy máte příležitost dokázat nadřízeným, příbuzným i lidem, se kterými se denně stýkáte, že s vašimi názory musejí počítat. Víkend se vydaří a náladu vám nepokazí ani závistiví příbuzní, kteří se u vás najedí, napijí a poté se vás zeptají, kde na to všechno berete peníze.

Foto: Monkey Business Images, Shutterstock.com

Jedinci ze znamení Lva, Panny a Vodnáře jsou vyhlášení hostitelé, a tak u nich doma bývá často hodně rušno

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Obrovským sex-appealem budete provokovat opačné pohlaví, tak se nedivte, že vaše drahá polovička začne žárlit. Nicméně vám to přinese spoustu výhod. Přispěje vám na drahou věc, která vám padne do oka, a každou noc se ve vaší ložnici „zatřese zem“. Jste-li věřící, o víkendu trošku brzděte při rozhovorech. Jinak svá přesvědčení začnete druhým vnucovat přímo s fanatickým zápalem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vstupujete do týdne, kdy vám vyskočí krevní tlak až ke stropu pro naprosté prkotiny. Snažte se tomu předejít, zejména nehaste, co vás nepálí! Nastane totiž úplněk na konci třetího dekanu vašeho znamení, kde je Luna slabá, v těchto místech zvěrokruhu se cítí nepříjemně, jakoby v exilu, a stejně tak můžete dopadnout i vy. Budete-li se chovat neadekvátně, otočí se k vám zády rodina i přátelé a vy si o víkendu začnete připadat jako kůl v plotě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Položte sami sobě otázku, zda jste spokojení se stávající prací, a upřímně si odpovězte. Dny až do pátku jsou totiž pro vaše znamení ideální k hledání a nalezení jiného, lepšího zaměstnání. Když se o víkendu rozhodnete relaxovat, oznamte to rodině a vypněte si zvonění na telefonu. Budete v pohodě, bude z vás vyzařovat spokojenost, ale když někdo naruší váš klid, vzkypíte takovým hněvem, že vás neuklidní ani ledová sprcha.

Foto: ldutko, Shutterstock.com

Čas a hvězdy přejí změnám zaměstnání, což ocení zejména Štíři, i když jim hledání dá kapánek zabrat

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Stanete se organizátory několika večírků, čas si najdete i na svoje hobby, stejně tak na kulturu. Máte-li peněz jako želez, horoskop vám radí myslet na budoucnost a investovat do nemovitosti. Výnosy z pronájmů se stanou pro vaši rodinu finanční jistotou na mnoho let dopředu. Než se o víkendu do čehokoli pustíte, zvažte, zda vám to stojí za námahu. Budete mít totiž tendenci sami sebe honit a přitom dělat naprosto zbytečné věci.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Menší domácí konflikt sice vygraduje do ohnivého sporu, ale všem to paradoxně prospěje. Vybouříte se, upustíte páru a poté nastane přímo nebeský klid. Dokážete spolu komunikovat v pohodě a konstruktivně. Nemáte-li jasný cíl ve své kariéře, nebo zvažujete změnu profese, konečně si uděláte v hlavě jasno. Už budete vědět, co vlastně chcete dělat a čeho byste chtěli v životě dosáhnout.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vyjadřovat se budete sebevědomě a případné problémy řešit s takovým klidem a nadhledem, že vám lidé budou doslova viset na rtech a pozorně naslouchat. Bude jim totiž jasné, že naprosto přesně víte, o čem mluvíte, co je třeba udělat. Ale myslete i na sebe, o víkendu se doma vrhněte do akce, kterou pořád odkládáte. Hvězdy vám nadělí trpělivost, takže neutečete ani od práce, kterou přímo nesnášíte…

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Neutrácejte za věci, bez nichž se obejdete. Peníze budete potřebovat na úhradu nedoplatku služeb spojených s bydlením a jeho výše vám způsobí šok. Tak se na to dopředu psychicky připravte. Máme pro vás ale i dobré zprávy. Úplnou náhodou se u jednoho stolu opět sejdete s příbuznými a zaskočí vás ti, se kterými nemáte dobré vztahy, proto se s nimi raději nestýkáte. Přivítají vás tak vřele, že na ně změníte názor.

Afirmace na tento týden: Negativitu ostatních lidí si neberu osobně…

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama