Hlavní obsah

Týdenní horoskop: Lvi a Střelci natrefí na skvělé zaměstnání

Foto: Lyubov Levitskaya, Shutterstock.com
pondělí 05:00

Probudili jste se do úžasného týdne! Hvězdy vám vytvoří prostor, abyste mohli odstartovat aktivity, kterými pozitivně ovlivníte další roky, možná i celý život. Dokonce budete mít opět na dosah příležitosti, které jste kdysi promarnili, tak se nepodceňujte a neutíkejte před povinnostmi, natož před problémy.

Článek

Ve fascinujícím souhvězdí Páva, vesmírném pásmu nesmrtelných skutků a slávy, se v úterý 30. června sejdou spravedlnost a právo s mocí a transformací, a to v podobě konjunkce Jupitera s Plutem. Spojení těchto planet zafunguje jako hloubkový kontrolor, jak vše zvládáte po koronavirové karanténě, a moudře vám poradí v tom, v čem tápete.

Ve středu 1. července se retrográdní Merkur ocitne v srdci Slunce (cazimi, dolní konjunkce), což vám propůjčí vhled průzkumníka a umožní záměry i plány do budoucna konkretizovat a „vyšperkovat“ k dokonalosti. Odvahu, elán a sílu nic nevzdávat vám dodá samotný pán karmy a času Saturn, který se ve čtvrtek 2. července vrátí do Kozoroha, což je trpělivé, vytrvalé a nejambicióznější znamení zodiaku. Je také symbolem společenského statusu a s podporou konjunkce Jupitera s Plutem budete mít motivaci i schopnost začít budovat něco opravdu hodnotného a výjimečného, aby po vás zůstala viditelná stopa pro další pokolení.

V sobotu 4. července hodinu po poledni bude Země nejdál od Slunce a v neděli 5. července nastane úplněk a polostínové zatmění Měsíce. Díky tomu si ujasníte, jak se postupem času změnily vaše životní priority a vyselektujete vše bezvýznamné, což vám zaručí, že se další půlrok nebudete zabývat zbytečnostmi.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Získat můžete moc a obrovský vliv, což se týká kariéry, stejně tak například veřejného života nebo politiky. Nabídky ale určitě prodiskutujte s rodinou a řiďte se radami či názory otce, tchána nebo dědy. Budou mluvit od srdce a z vlastních zkušeností, které jsou přece k nezaplacení. To vám zaručí, že se nestanete pouhou loutkou v zákulisních bojích, intrikách a záměrech vlivných jedinců.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Svým způsobem se vám „rozsvítí v hlavě“ a konečně odešlete dopisy, balíčky či odpovíte na e-maily, prostě napravíte „korespondenční resty“ minulých týdnů. Nejste-li dlouhodobě spokojení s prací nějakého úřadu či politika, nejspíš začnete sepisovat petici nebo spoluorganizovat protestní akce. Minimálně budete veřejně mrmlat a váš přednes a obhajoba názorů budou tak precizní, že vám začne přizvukovat i mladší příbuzný nebo soused.

Foto: Bobex-73, Shutterstock.com

Opečovávat profesní i osobní vztahy je důležitá věc. Spadá do toho i průběžné vyřizování korespondence, tak se snažte, ať na vaši odpověď nikdo dlouho nečeká

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Plánujete-li koupit něco drahého, zejména dopravní prostředek, počítač, nebo mobil, podnikněte to uprostřed týdne. Dokážete druhým jakoby číst myšlenky a hned odhalíte nepoctivé úmysly. Chybu neuděláte, když ve zvýhodněné akci pořídíte „retro“ předměty, za několik let na nich vyděláte majlant. Pokud jste rozhodnuti vyhlásit osobní či firemní bankrot, nebude to třeba. Ve vaší finanční situaci se totiž začne blýskat na lepší časy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Stanete se miláčky Štěstěny, možná i oblíbenci mocných a vlivných lidí. Nehrozí, že byste v něčem šlápli vedle, udělali něco špatného, a skvělé taky je, že dostanete to, na co pomyslíte nebo si již dlouho přejete. Hlubokou proměnou projdou vaše obchodní a profesní vztahy, stejně tak manželství či milostný poměr. Jste-li pod pantoflem nebo v podnikání či práci hrajete pouze „druhé housle“, v neděli večer to už bude minulostí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Planetární konstelace vám propůjčí moudrost předků, umožní nakouknout do jiných dimenzí a také do duše vlastní i lidí, na nichž vám záleží. Bez pomoci zvenčí se dokážete sami vymanit z případného napětí či traumat z minulosti a rovněž zvládnete slovně pomoci druhým, aby se jednou provždy zbavili psychického balastu. Nejste-li spokojení se stávajícím zaměstnáním, o víkendu se kolem vás mihne tolik nabídek, že přestanete mít strach z nejisté budoucnosti a začnete sepisovat výpověď.

Foto: Kinga, Shutterstock.com

Na vypracování profesního životopisu si dejte hodně záležet. Můžete tak „nasbírat plusové i minusové body“ ještě dřív, než absolvujete osobní pohovor

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jste-li s něčím nespokojení, budete to dávat veřejně najevo, prostě se začnete bouřit. Možná se dokonce připojíte k alternativnímu hnutí, které například bojuje za záchranu přírody, ale ve hře můžou být i povinné očkování dětí nebo nedostatečná ústavní péče pro seniory. Ke konci týdne dostanete možnost zrevidovat své cíle. Jsou-li nereálné, nebo jste si naopak nasadili laťku příliš nízko, prostě máte navíc, to vám naprosto jednoznačnou symbolikou ozřejmí barevné sny.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pod drobnohledem se ocitne způsob, jakým argumentujete a komunikujete s kolegy, klienty či uznávanými autoritami, a týká se to i sociálních sítí. Tak si dejte záležet na tom, aby se vaše slova mohla „tesat do kamene“. Opravy, malování, přestavbu či rekonstrukci domu nebo bytu odstartujte v tomto období, dopadne to skvěle. Existují-li právní nejasnosti kolem vlastnictví majetku či pozemků, konečně se to vyřeší ve váš prospěch, nevyjímaje vydražení.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vaše strategie v diskusích bude s nikým se nepohádat a získat co nejvíc informací. Stanou se z vás sice „názoroví chameleoni“, ale vždy se dozvíte, co potřebujete. Enormně opatrně se chovejte na silnicích, a je jedno zda půjdete pěšky, pojedete autem, nebo na kole. Ocitnete se totiž často v hledáčku namátkové policejní kontroly na místech, kde to vůbec nepředpokládáte, a hrozí vám pokuta třeba za nerespektování dopravního značení či porušení zákona o povinné výbavě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máte-li finanční problémy, s velkou dávkou štěstí narazíte na práci, díky které odstartujete prosperující fázi svého života. Případně vám někdo velkolepě oplatí štědrost či dobrý skutek z minulosti. Možných scénářů je vícero, ale dá se předpokládat, že si uprostřed léta už nebudete lámat hlavu, z čeho uhradíte složenky. Abyste si nepokazili úspěšný týden, snažte se respektovat soukromí druhých. Všetečnými a mírně impertinentními otázkami snadno sklouznete k netaktnosti, což by nezůstalo bez odezvy.

Foto: Stock-Asso, Shutterstock.com

Nejspíš máte pocit, že se složeny a faktury snad množí. Ve hvězdách stojí psáno, že se finanční situace konečně začne zlepšovat, ovšem bez vašeho přičinění to nepůjde

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dokážete diskutovat jako zkušený diplomat. Toho využijte, pokud to ve vašem partnerském vztahu poslední dobou neklape, nebo potřebujete s drahou polovičkou probrat nějaké ožehavé téma. Dohodnete se rychle a bez hádek. V druhé polovině týdne věřte intuici, jakmile vám začne našeptávat, že něco není v pořádku. Horoskop totiž naznačuje, že se vás kdosi bude snažit zatáhnout do akce, která bude v rozporu s etikou, morálkou, možná i se zákony.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vždy hrajete poctivě a tento týden se přesvědčíte, že je to životní výhra. Někdo vás totiž z čehosi nařkne, ale vy budete mít v ruce nevyvratitelné trumfy, kterými hravě přebijete každou lež a z intrikána uděláte hlupáka, aniž by to byl váš záměr. Začne-li vám otékat či trnout zejména pravé koleno, neodkládejte návštěvu praktického lékaře či specialisty. Bolest by se stupňovala a o víkendu už by mohla být tak nesnesitelná, že byste patrně skončili v nemocnici.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Budete si hrát se slovíčky, vymýšlet kejkle a žertíky. V rodinném kruhu i v práci to bude v pohodě, ale kroťte se ve společnosti. Jinak se začnete hlasitě chichotat vlastním nápadům, smích nedokážete zastavit a na parádní faux pas bude zaděláno. Jste-li platonicky zamilovaní, v druhé polovině týdne si vás „vaše láska“ ani nevšimne. Upřímně si přiznáte, že šlo o jednostrannou náklonnost, a tuhle nepovedenou epizodu svého života konečně uzavřete.

Afirmace na tento týden: Je jedno, co mne čeká dnes, zítra či pozítří, se vším si poradím…

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.