Hlavní obsah

Týdenní horoskop: Na Býky a Kozorohy číhá láska

Foto: Mark Nazh, Shutterstock.com
pondělí 05:00

Pokud v libovolné oblasti narážíte na překážky, nebo jste se ocitli v pasti a nic se nehýbá dopředu, radujte se! Mars v harmonické vazbě s Plutem (trigon) vám propůjčí schopnost jít tvrdě za svým a měnit situaci podle svých představ, aniž by při tom padaly hlavy.

Článek

O víkendu vás čeká důkladná, ale velmi užitečná „inventura“. V sobotu 27. února v 9.17 hodin Měsíc doputuje naproti Slunci a v analytickém znamení Panny nastane úplněk, který pomyslně posvítí i do skrytých zákoutí vašich životů. Pokud jste v minulosti něco nechali s otevřeným koncem, přinutí vás to konečně dořešit. Slunce v daný okamžik bude v objetí s hvězdou Skat, která je stejně jako znamení Panny úžasný kritik, ale pravdu říká jako zkušený psycholog s neuvěřitelnou citlivostí. Tato hvězda vytvoří mezi Sluncem a Lunou virtuální most, v jehož středu se sejde srdce s realitou, a dohodnou se, co a jak bezbolestně uzavřít.

Zajímavostí je, že podle hvězdopravců helénistické éry hvězda Skat varuje před nebezpečím povodní. Jelikož úplňkový horoskop platí až do novoluní, tedy do soboty 13. března, tak pokud bydlíte v blízkosti řeky, měli byste udělat preventivní opatření, aby vás vodní živel nezaskočil nepřipravené.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Máte-li v úmyslu něco prodat a přitom jste s věcí nějakým způsobem citově „spoutaní“, takže transakci odkládáte, konečně se odstřihnete od emocí. Je možné, že právě v těchto dnech realizujete skvělý obchod. V druhé polovině týdne si nenamlouvejte, že vás postihla zimní únava. Ve vašem sektoru nemocí totiž nastane úplněk a začne vás nutit vypnout, odpočívat, prostě si dobít baterky, tak signály těla respektujte.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Pocítíte obrovský nárůst energie, zkrátka budete ve formě, a to fyzicky i psychicky. Vyzařovat z vás bude pohoda, což k vám přitáhne lidi se stejnými zájmy, a někteří dokonce v budoucnu sehrají pozitivní roli ve vaší kariéře. Opět začnete provozovat volnočasovou aktivitu, kterou jste museli kvůli přísným vládním opatřením omezit či vzdát, a jste-li single, právě prostřednictvím koníčka potkáte spřízněnou duši.

Foto: fizkes, Shutterstock.com

Nebaví vás stereotypní cvičení? Zkuste se svižně vrtět do rytmu oblíbené muziky. Tanec uvolňuje tělo i mysl a rovněž zvyšuje produkci endorfinu neboli hormonu štěstí

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Dokážete se chovat tiše a nenápadně, což vám nahraje zejména v případě, že potřebujete utajit nějakou akci. Zrealizujete ji a nikdo si toho nevšimne, zkrátka zůstane vaším tajemstvím, což se týká dokonce i nevěry nebo finančních transakcí. V zaměstnání to ale fungovat nebude, tak ať vás ani nenapadne někam se vypařit. Šéf vás totiž obvykle bude potřebovat, když to nejméně čekáte, ovšem za akčnost a schopnost reagovat okamžitě bez přípravy se dočkáte veřejného uznání.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Aniž o to budete stát, nakouknete do osobního života známých a zjistíte, že to u nich vůbec není tak růžové, jak se navenek prezentují. Bude to přesný opak pohody ve vašem partnerském vztahu a rodině povšechně. Nejspíš vás to motivuje k tomu, že rozjedete nějakou akci s drahou polovičkou, nelze vyloučit ani založení rodinného podniku. Máte-li nějaký právní problém, konečně vymyslíte taktiku, jak tu patálii ukončíte, a to ze dne na den.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Máte-li dluh, nečekaně dostanete větší částku, takže ho splatíte. Zejména se to týká jedinců, kteří žádali o kotlíkovou dotaci, refundaci pronájmu prostor k podnikání či náhradu za ušlý zisk. U ostatních patrně půjde o přeplatek daní. Pokud trpíte chronickou chorobou, díky novému léku se vám citelně uleví. Jste-li po nemoci, v rekonvalescenci, už se budete cítit tak dobře, že se vynasnažíte urychlit návrat do zaměstnání.

Foto: Iryna Andriyuk, Shutterstock.com

Horoskop dává naději, že k vám přece jen doputují peníze, s nimiž jste už, nebo ještě nepočítali. Každopádně vám vytrhnou trn z paty

Panna (23. 8.–22. 9.)

Máte před sebou jeden z nejzajímavějších týdnů roku. Užívat si budete tělesných slastí, jak jen to bude možné. Navíc vás začnou přitahovat záhady, okultismus, astrologie, magie i přírodní léčitelství. Když se nenecháte odradit ironickými poznámkami známých, že to jsou „blbosti“, a opravdu se pustíte do bádání, patrně ještě v tomto pololetí absolvujete kurz a poté si začnete ezoterikou slušně přivydělávat

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Budou se dít neuvěřitelné věci. Obrovskou proměnou projde váš společenský i profesní život. I jednou větou totiž dokážete strhnout dav na svou stranu, neb vám aspekty planet propůjčí schopnost ovlivňovat ostatní znamení zodiaku. Používejte tuto „moc“ moudře, straňte slabším a nenechte se obalamutit chválou. Pochlebovat vám totiž budou hlavně lidé, kteří vás v minulosti podrazili, aby se přiživili na vašem úspěchu.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Pokud vám někdo mluví do života či do vztahu, dokážete ho s úžasnou grácií slovně zpražit, že si už nic podobného nedovolí. Studujete-li a máte resty, doženete je, a jestli nějakému učivu nerozumějí vaši potomci, dokážete jim to vysvětlit natolik polopaticky, že probíranou látku pochopí v cuku letu. A nezapomeňte si vsadit oblíbená čísla nebo koupit los, protože vás bude provázet bohyně štěstí Fortuna.

Foto: M. Schuppich, Shutterstock.com

Podle hvězd existuje reálná možnost, že tentokrát to konečně vyjde, tak klidně Štěstěnu pokoušejte. Pokud to neuděláte, nevyhrajete určitě...

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Kolegové vás možná začnou podezírat, že asi „něco“ berete, protože si jinak nedokážou vysvětlit, že každý den odvedete nadlidský výkon. I to bude důvod, proč vám šéf přidělí větší pravomoci. Pracujete-li z domova, nelze vyloučit, že dostanete od firmy modernější vybavení, je-li vaše práce spojená s cestováním, vyfasujete nový vůz. Když chcete zhubnout, začněte tento týden cvičit, nadbytečná kila půjdou dolů velmi rychle.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Respektovat vás začnou i vaši nepřátelé. Neexistuje totiž pomyslná bitva, kterou byste prohráli, a to jak v práci, tak soukromí. Sportujete-li, vytvoříte osobní rekord, nebo převálcujete rivala, který nad vámi vždycky zvítězil. Navíc se budete chovat spontánně a srdce otevřete dokořán. To ocení vaše drahá polovička, takže budete vrkat jako v době namlouvání, a jste-li single, patrně se zamilujete na první pohled.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Zejména když máte chalupu nebo dům po předcích, najdete zapadlý cenný předmět či staré listiny, které vnesou světlo do původu vašeho rodu. Povšechně to vypadá, že se vyjeví tajemství vztahující se k vašim kořenům, což vám parádně zvedne sebevědomí. Máte-li zažádáno o léčebnou rehabilitační péči, lázně, nebo invalidní důchod, vyhoví vám. O víkendu nepodceňujte nevolnost, při zanedbání by se z banality mohla vyvinout chronická nemoc.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Plánujete-li pořízení dopravního prostředku, kupte ho tento týden. Dokážete klást tak šikovné otázky, že vám prodejce prozradí i to, o čem by měl mlčet, takže nehrozí, že byste si domů přivezli šunt. Odhalíte prostě každou faleš i skryté úmysly, což se týká i mezilidských vztahů. To bude důvod, proč od některých lidí dáte „ruce pryč“. Zjistíte totiž, že vy jste si za ně pálili prsty, ale oni vůči vám nejsou loajální.

Afirmace na tento týden: Dokážu všechno, protože jakmile udělám první krok, překročím strach…

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek