Hlavní obsah

Vahám vzroste chuť na sex, Rybám hrozí zadlužení! Co čeká podle hvězd vás?

Foto: baranq, Shutterstock.com
pondělí 06:00

Ve středu 21. června nastane nejdelší den tohoto roku. Přesně v 6.24 hodin Slunce vstoupí do znamení Raka, nastane tedy letní slunovrat, a tím odstartuje astronomické léto. Jak se budete mít v prvním letním týdnu vy? Hvězdy to vědí!

Článek

První letní týden je tu! Ke Slunci se ve středu odpoledne připojí moudrý Merkur a tato konjunkce vám radí, abyste zakopali válečnou sekyru s rozhádanými příbuznými, zejména tchyní a matkou. Pokud ve vaší širší rodině panují vyostřené vztahy, zorganizujte podvečerní setkání. Naměkko totiž budou i jedinci, kteří obvykle dělají dojem, že mají srdce z kamene.

V sobotu 24. června v 3.30 hodin Luna doputuje ke Slunci. V mateřském Raku nastane novoluní a čeká vás svatojánská noc. O ní se traduje, že obyčejným smrtelníkům na několik hodin propůjčuje schopnost vidět víly a bludičky. Rovněž dává přímo magickou moc devatero kvítí, z něhož si kdysi svobodné dívky vily věnečky, protože věřily, že si tím pojistí lásku muže, do kterého se zakoukaly. Zajímá vás, o které rostlinky se jedná? Tak vězte, že to jsou chrpa, zvoneček, kapradí, řebříček, heřmánek, bazalka, rmen, kohoutek a mateřídouška.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Budete se vyhýbat rizikovým situacím i akcím. Začne-li někdo v práci či doma improvizovat, přemluvíte ho, ať zvolí léty prověřený postup. Vycítíte totiž, že měnit něco, co se osvědčilo, by byla jen ztráta času. A budete mít pravdu, protože hokusy pokusy skončí nezdarem! Ve dnech víkendu se vládce vašeho znamení Mars ocitne pod tlakem, tak si chraňte hlavu a oči před zraněním!

Býk (20. 4.–21. 5.)

Zřejmě se na vás opakovaně obrátí sousedé či příbuzní s prosbou o radu nebo pomoc. Nejdřív si udělejte svoje a teprve poté konejte dobré skutky! V opačném případě strávíte řešením cizích problémů mnohdy i večery a atmosféra u vás doma začne houstnout. O víkendu by drahé polovičce ruply nervy a na vaši hlavu by se sesypaly oprávněné výtky, že je pro vás rodina až na druhém místě. Mimochodem, v článku Recept na šťastný vztah existuje se dozvíte šest zásadních věcí, které byste měli dělat.

Foto: Lopolo, Shutterstock.com

Lidé narození v Býku by neměli zanedbávat rodinu. Pokud budou více času trávit venku, můžou se na ně příbuzní začít zlobit

Blíženci (21. 5.–21. 6.)

Narazíte-li na nepochopení, nic z toho nevyvozujte! Vaše fantazie bude tak úžasně bujná, že materiálně smýšlející jedinci vůbec nepochopí, o čem mluvíte. Když někdo bude řešit trable, zajímejte se, o co jde, a k dotyčnému v nouzi se neotáčejte zády. Nezištná pomoc totiž pro vaše znamení bude mít svým způsobem karmický význam. Během víkendu zase někdo bez řečí pomůže vám!

Rak (21. 6.–22. 7.)

Trpělivost a chytrost vám bude občas kdekdo závidět, poradíte si totiž naprosto se vším. Když připočteme vaše osobní charisma, budete jedničky v práci, při sportování i ve společnosti. Ostrá diskuse vás ale nemine o víkendu. Někdo se zachová tak hrubě a necitelně, že vám krevní tlak vyletí až ke stropu, a dokonce za cenu veřejného skandálu neurvalce srovnáte do latě.

Lev (22. 7.–22. 8.)

Sny byste neměli podceňovat. S přispěním rozvinuté intuice v nich najdete vysvětlení událostí a výroků, které jste v minulosti nepochopili, nebo vám nedávaly smysl. Víkend bude pro vaše znamení nejdobrodružnější v tomto měsíci. Setkáte se s úžasnými, a hlavně odvážnými lidmi, díky nimž se vyrovnáte s případným strachem z něčeho, jenž hraničí až s fobií.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Zrealizujete snad všechny svoje nápady, které souvisejí s opravami a změnami bytového interiéru. Občas evidentně začnete improvizovat, ale výsledek bude velkolepý! O víkendu nepodceňujte sebemenší bolest. Organismus vám touto formou vyšle signál, že některá část vašeho těla potřebuje lékařskou péči. Při zanedbání byste mohli příští týden čelit závažnému onemocnění!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Touha po pracovním úspěchu vás promění k nepoznání. Chytře radit budete nadřízeným i zkušenějším spolupracovníkům. Nemáte-li ale dosud ujasněný směr své profesní kariéry, svěřte se mladším příbuzným. Naprosto přesně odhadnou obor, na který byste se měli zaměřit. Víkend se snažte strávit po boku své drahé polovičky, protože vaše touha po tělesných potěšeních výrazně vzroste! 

Štír (24. 10.–22. 11.)

Narazíte-li na problém, s nímž si v daném okamžiku nebudete vědět rady, přemýšlejte, a hlavně neházejte flintu do žita! Se shlukem planet v sektoru filozofie si poradíte naprosto se vším! Během víkendu velmi opatrně diskutujte. Když vás totiž někdo namíchne, slovně dokážete netaktně tnout do nejbolavějšího místa svého oponenta, a tím byste pár lidí vytočili doruda.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Zaměřte se na rodinné finance. Zjistíte-li, že výdaje na příští dny budou vyšší než příjmy, svěřte se s tím babičce. Poradí vám, na čem ušetříte, a přitom se nebudete muset nijak zvlášť omezovat. Když vás během víkendu příbuzní poprosí o pomoc, namasírujte si svaly a udělejte si místo v ledničce! Domů totiž přitáhnete košíky plné sezonního ovoce, ale z trhání rybízu či sběru jahod budete unavení k padnutí. Jahody jsou ale geniální, mají minimum kalorií a zvyšují chuť na sex!

Foto: Olena Yakobchuk, Shutterstock.com

Kozorozi budou zdatní v diskuzích všeho druhu

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Nevyhýbejte se diskusím, protože šikovně kladenými otázkami proniknete do psychiky lidí, kteří pro vás dosud byli zcela nečitelní. Konečně tak přijdete i na taktiku, jak s nimi máte jednat, abyste dostali nebo se dozvěděli, co potřebujete! O víkendu relaxujte, protože vás čeká náročný pracovní týden. Nadřízení na vás přehodí mnohé povinnosti kolegů, kteří vyrazí na dovolenou.

Vodnář (21. 1.–18. 2.)

Pastí na váš žaludek budou těžká jídla, klasická káva i alkohol. Z toho plyne, čemu se máte celý týden vyhýbat, jinak vás můžou pravidelně potrápit křeče v břiše. Udržujete-li tajný milenecký vztah, o víkendu nastanou ideální konstelace, abyste svoji lásku představili rodině. Všichni se budou chovat vlídně a taktně, a když někomu váš nový objev nepadne do oka, nedá to najevo.

Ryby (19. 2.–20. 3.)

Rodina si bude lebedit, protože na každou volnou chvilku vymyslíte nějakou zábavu, a dětem tak svým způsobem s předstihem uděláte prázdniny. Možná se ale dostanete do situace, kdy budete potřebovat finančně založit, ovšem se žádostí o půjčku se obraťte na banku. Nabídku příbuzných ignorujte, protože by vás nepříjemně zaskočili. Na doplacení celé částky by trvali o hodně dřív, než by zněla ústní dohoda.

Je pro vás letní slunovrat den jako každý jiný, nebo praktikujete nějaké rituály?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama