Hlavní obsah

Vakuujte potraviny s vacSy!

Systém VACSY udrží potraviny déle čerstvé!

Víte, že díky vakuování s patentovaným systémem VACSY vydrží vaše potraviny až 5krát déle čerstvé a že se tím zbavíte nejen nepříjemného zápachu v ledničce, ale také šíření nebezpečných bakterií a plísní? Vyhazujete často zbytky jídla, vyléváte nedopité mléko nebo víno? Popřemýšlejte nad tím, zda by se vám nevyplatila investice do vakuovacího systému.

Článek

Jak tedy potraviny správně uchovávat?

Pokud vás trápí to, že ledničku, která je načichlá potravinami, musíte často mýt, popřípadě vám zelenina či ovoce brzy zplesniví, vyzkoušejte vakuové uchovávání potravin. Patentovaný vakuový systém VACSY představuje jeden z nejkvalitnějších komerčních způsobů konzervace a hygienického skladování potravin, který umožňuje uchovat potraviny i nápoje v domácnosti až pětkrát déle čerstvé než při běžných metodách skladování. Navíc s jeho pomocí můžete plánovat jídelníček pro celou rodinu třeba i na týden dopředu, protože máte balená hotová jídla vždy po ruce.

Balená jídla budete mít po ruce vždy, když je třeba

  • Nedopili jste otevřené víno? Nevadí! Nasaďte na láhev zátku VACSY, odčerpejte pomocí VACSY pumpy vzduch a víno vydrží čerstvé až 15 dní!
  • Zbyly vám dorty a dezerty z oslavy a bojíte se, že se rychle zkazí? Vložte je do některé z nádob VACSY, přiklopte víkem, odčerpejte vzduch, a prodlužte tak jejich trvanlivost o 10 až 20 dní!

Ve vakuu potraviny neosychají, nepřenášejí se mezi nimi pachy a nedochází u nich ke ztrátě barvy či chuti. Vakuum zabraňuje ztrátám výživných látek a vitaminů, a především brání napadení potravin plísněmi a šíření jiných mikroorganismů. Taková ochrana potravin se vyplatí nejen v letních měsících. Vakuový systém VACSY je ideální jak pro uchování potravin, které se rychle kazí nebo jsou čichově výrazné, ale také pro nakládání masa před grilováním.

  • poklice VACSY jsou kompatibilní s nádobami na vaření Zepter se stejným průměrem. Takže pokud vám zbylo uvařené jídlo, stačí opět jen nasadit poklici, odsát vzduch a jídlo uchováte čerstvé až 10 dní!

Více informací o nádobí Zepter, vakuovém systému VACSY a kontakty na prodejce najdete na www.zepterclub.cz. Navštivte reprezentační prodejnu Zepter v Praze ve Spálené 55, otevřeno PO-PÁ: 9.0017.30 hod.

Tipujte ve Velké milionové hře Zepter 2011 a hrajte o 2× MINI VACSY set! Hlavní cenou je automobil SEAT Altea XL a spousta Zepter cen. Více na www.zepterhra.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.