Hlavní obsah

Vezměte to zkrátka! S odvážnými crop topy zabodujete!

Foto: Jakub Jurdič

Módu crop topů miluje i moderátorka a dnes naše modelka Zorka Hejdová!

29. 6. 2015

Tenoučký pruh kůže, nebo celý pupík? Jak velkou část si troufnete odhalit? Crop topy jsou opět na scéně a s nimi pořádně silný argument, proč si konečně pořídit (a začít využívat) permanentku do fitka.

Článek

Budeme upřímní. Topy ve zkrácené délce rozhodně nejsou pro všechny. Pokud ale neznáte sedy lehy jen teoreticky, ale i z praxe, využijte (módní) situace! Jak moc velkou, nebo malou část kůže odhalíte, je přitom jen na vás. Inspirovat se můžete sestavami, do kterých jsme oblékli krásnou moderátorku Evropy 2 a Snídaně s Novou Zorku Hejdovou.

Ubírejte i přidávejte

Zlaté pravidlo pro nošení crop topů a vlastně jakýchkoli krátkých délek zní – když někde uberete, jinde přidejte. Komplet by rozhodně neměl působit příliš vyzývavě ani lacině, a to se vám s objemnou sukní do pasu, která sahá až ke kolenům, určitě nestane. Pokud navíc spárujete spodní díl se zvýšeným pasem s topem, který není extrémně krátký, bude vám vykukovat jen malý proužek kůže. Ideální pro ženy, které jsou štíhlé, ale posilovna jim nic neříká!

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: sukně (Topshop, 2299 Kč), top (Topshop, 699 Kč), náušnice (Mohito, 149 Kč), kožené boty (Högl, 3999 Kč)

Foto: archiv firem

Rozhodly jste se módu crop topů otestovat? Tady máte první adepty do vašeho šatníku!

Inspirujte se Japonskem

… a přijďte na chuť kimonovému vršku. Jasně, od toho originálního se diametrálně liší, coby letní svršek je ale k nezaplacení. Nosit ho můžete s crop topem a šortkami, dobře ale bude vypadat i s džínami.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: top (Tally Weijl, 399 Kč), kimono (Marks & Spencer, 1099 Kč), šortky (Marks & Spencer, 999 Kč), náramky (Topshop, 399 Kč), náušnice (Mohito, 109 Kč), boty (Marks & Spencer, 699 Kč)

Foto: archiv firem

Lehké kimono vám v létě přijde více než vhod!

Když džíny, tak do pasu

Nízké bokovky nejsou tím pravým ořechovým. Krátký vršek raději zkombinujte s džínami, které mají vyšší nebo alespoň klasický pas. Pokud zvolíte stejně jako stylistka Irena jednodušší top, osvěžte ho výrazným náhrdelníkem.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: džíny (Topshop, 1299 Kč), top (Topshop, 999 Kč), náhrdelník (Mohito, 499 Kč), kabelka (Marks & Spencer, 1199 Kč), boty (Baťa, 2199 Kč)

Efektní klasika

Siluetu obepínající sukně nevyjde z módy nikdy. Propojení černé sukně a krátkého topu s transparentní částí je osvědčené, komplet můžete navíc obléknout i na večer. Pozor, v tomto případě se nevyplatí vynechávat podpatky.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: sukně (Topshop, 999 Kč), top (H&M, 249 Kč), bunda (Marks & Spencer, 3499 Kč), boty (Baťa, 1399 Kč), náhrdelník (Tally Weijl, 139 Kč/set), náramky (Topshop, 399 Kč/set)

Potiskem zdobený komplet

Je to ještě top, nebo spíš podprsenka? Náš poslední tip zahrnuje nejodvážnější crop celého výběru. Holý střed těla je opět vyvážen delší sukní, která navíc sahá nad pupík, a džínovou bundou. Máte stejně jako Zorka ukázkovou postavu a notnou dávku odvahy k tomu? Vyrazte v podobné sestavě na party.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: top (Mohito, 499 Kč), sukně (Mohito, 599 Kč), bunda (Marks & Spencer, 1199 Kč), boty (Baťa, info o ceně v obchodě), kabelka (Mohito, 549 Kč), náušnice (Mohito, 129 Kč), náramky (Mohito, 199 Kč)

Co říkáte na módu zkrácených topů? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.