Hlavní obsah

Vrásky, kruhy pod očima nebo unavená pleť? Zbavíme vás jich zdarma!

Foto: Thinkstock

Vrásky a kruhy pod očima? Zbavíme vás jich!

Máme pro vás speciální podzimní soutěž s podtitulem Omlazení! Nejste spokojené s tím, jak vypadáte? Cítíte se staře? Změňte to! Můžete totiž vyhrát estetický zákrok, díky kterému omládnete!

Článek

Hluboké vrásky? Unavená pleť? A kruhy pod očima, na které se už nemůžete ani dívat? Zkrátka nevypadá vaše tvář, krk či dekolt ideálně podle představ? Na své dosavadní mindráky budete moct možná už brzy zapomenout.

Stačí se zúčastnit naší nové soutěže, mít trochu štěstí, odhodlání, a třeba vyhrajete jeden z estetických zákroků zdarma!

Na základě přihlášek do soutěže redakce společně s odborníky z Kliniky plastické a estetické medicíny Asklepion vybere 6 čtenářek, které mohou vyhrát:

  • vyhlazení vrásek botulotoxinem
  • rejuvenaci obličeje (jde o omlazovací vyšetření pomocí laserů a pulzního světla IPL, které vám dokonale vyhladí vrásky a hydratuje pokožku)
  • omlazení rukou
  • vyplnění hlubokých vrásek spolu se zvětšením rtů
  • odstranění kruhů pod očima
  • omlazení dekoltu či krku

Pokud vyhrajete, čeká vás právě jeden z těchto estetických balíčků zcela zdarma. A my samozřejmě u toho nebudeme chybět. Nebojíte se vypadat mladší? Zkuste to společně s námi teď hned! Veškeré podrobnosti, přihlášku a podmínky soutěže najdete ZDE.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.