Hlavní obsah

Výhody atypického povlečení

Foto: VIOLET MOON s.r.o.

Je libo povlečení pro dlouhány, páry nebo milovníky neobvyklých designů? Na RodinneBaleni.cz si vybere opravdu každý!

Máte doma dlouhána nebo rádi spíte se svým miláčkem pod jednou peřinou? Pak si přečtěte tento článek.

Článek

Ne každý se spokojí s průměrem a nejinak je to i v oblasti ložního prádla. Standardní rozměry nebo klasické vzory nemusejí vyhovovat každému, a tak je nasnadě se poohlédnout po atypickém povlečení. Že jste o něm ještě neslyšeli? Nevadí! V následujících řádcích se dozvíte vše potřebné.

Fenomén jménem 3D povlečení

Pokud jste příznivci neobvyklých designů, pak se zaměřte na 3D povlečení. Jedná se o poměrně nový druh lůžkovin s trojrozměrnými vzory, které opticky vystupují do prostoru. K výrobě tohoto druhu ložního prádla se používají odlišné technologie než u jeho běžných ekvivalentů. Tiskne se zcela bez šablon a barvy stříkají přímo na látku podle předem určené předlohy. 3D vzory si oblíbili především teenageři, ale i dospělí se specifickými požadavky na design. A tak si můžete pořídit povlečení s nádhernými velkoprostorovými vzory velkoměst, přírody, zvířat, ale třeba i oblíbených celebrit nebo sportovních mužstev.

Foto: VIOLET MOON s.r.o.

3D povlečení Kopretina

Prodloužené povlečení nejen pro dlouhány

Standardní délka přikrývky nemusí vyhovovat všem a zejména pro vysoké lidi je její délka nedostačující. Také nebude vhodná pro věčné zimomřivce, kteří se potřebují do deky zachumlat. Z tohoto důvodu obchody nabízejí prodloužené povlečení, které je určeno na přikrývku o velikosti 140 × 220 cm.

Foto: VIOLET MOON s.r.o.

Francouzské bavlněné povlečení Hedvika – šedo-fialová

Romantické francouzské povlečení

Spíte rádi v těsné blízkosti své drahé polovičky? Pokud je vaše odpověď kladná, pořiďte si velkou přikrývku pro dva a k ní tzv. francouzské povlečení a peřiny. Jedná se o set povlaku na dva polštáře a jedné velké přikrývky o velikosti 200 × 220 cm. I v tomto případě se můžete těšit na nepřeberné množství designů a široký výběr materiálů.

Foto: VIOLET MOON s.r.o.

Francouzské bavlněné povlečení Tara duo exclusive – červená

Tip na úspěšný nákup

Lůžkoviny je vždy dobré vybírat pečlivě, aby maximálně splňovalo vaše požadavky. V první řadě se rozhodněte, jaký materiál povlečení vám bude vyhovovat, a až poté se soustřeďte na design. Naštěstí je dnes možné pohodlně nakupovat na internetu z pohodlí domova. Specializovaný obchod RodinneBaleni.cz vám nabídne všechny zmiňované druhy povlečení za příjemné ceny.

Ať se nákup vydaří!

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek