Hlavní obsah

Ryor pod stromečkem

Foto: ryor.cz

Letos stres se sháněním dárků podstupovat nemusíte

Stres se sháněním vánočních dárků tento rok podstupovat nemusíte. Česká kosmetika Ryor vám nabízí velký výběr dárkových kazet. Ušetříme vám tedy čas s vymýšlením vhodných dárků.

Článek

Pro milovníky levandule můžeme doporučit hned dvě dárkové kazety. Dárková kazeta Levandule – Péče o tělo a Dárková kazeta Levandule – Péče o pleť. V celé řadě je využita levandulová silice pěstovaná v tradiční oblasti na jihovýchodě Francie v Provence. Levandule je výborná pro relaxaci, uvolnění a celkové zklidnění při každodenním stresu, nejen toho předvánočního.

Foto: ryor.cz

Dárková kazeta Levandule – Péče o tělo a Dárková kazeta Levandule – Péče o pleť

Nadstandardní péče s Arganovou řadou Ryor nabízí dvě dárkové kazety. Dárková kazeta Arganový olej I potěší každého, kdo má rád lehčí typy krémů, naopak dárková kazeta Arganový olej II obsahuje výživnější krémy, a je tedy vhodná pro sušší typy pleti.

Foto: ryor.cz

Dárková kazeta Arganový olej

Arganový olej je jedním z nejdražších a nejvzácnějších na světě. Lisuje se z plodů stromu Argánie trnité. Arganový olej obsahuje dvojnásobné množství antioxidačních látek než běžně používaný olivový olej. Má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminu E, skvalenu a dalších kosmeticky i výživově významných látek, které chrání pokožku před poškozením.

A nezapomínáme ani na pánskou část. Pánům vřele doporučujeme dárkové balení pivní kosmetiky, které obsahuje Pivní sprchový gel a Pivní krém s kyselinou hyaluronovou. Řada nabízí přípravky s obsahem chmelového extraktu a další aktivní látky. Navíc je doplněna velmi elegantní vůní, která jim bude zpříjemňovat celý den. Další možností může být Set pro muže s klidnícím balzámem po holení a bylinným šamponem.

A když už prostě nevíte co, tak je jasným řešením dárková kazeta Základní péče o pleť, se kterou chybu prostě neuděláte. Kazeta obsahuje oblíbenou dvoufázovou odličovací emulzi, hydratační krém i lehký výživný krém s mandlovým olejem. Oba výrobky jsou vhodné pro široké spektrum slečen i dam.

Foto: ryor.cz

Dárková sada Ryor

Foto: ryor.cz

Péče o citlivou pleť

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama