Horoskop na zítra »

Váš horoskop přeje zážitkům, které se nedají racionálně vysvětlit. Když tedy na procházce zpozorujete něco, co se vám bude jevit jako přízrak, moc se nelekněte. Může se sice jednat například o shluk par, ale kdoví, třeba opravdu nakouknete do jiné dimenze. To vám nikdo nepotvrdí, ani nevyvrátí.

Partner

Na diskuse nebude mít čas ani náladu, tak mu dopřejte klid! V televizi totiž bude sledovat nějaký hodně dramatický sportovní zápas.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Pokožku nevystavujte kontrastním teplotám, protože vám můžou popraskat žilky! Průběžně si celé úterý procvičujte zrak kroužením očí, vpodvečer si na oční víčka přiložte plátky okurky a odpočívejte s nohama výš, než máte kyčle.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pokud si nejste jisté na lyžích, fáze Měsíce vám radí zaplatit si víkendový lyžařský kurz. Dětem uděláte radost například školičku snowboardingu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Pokud se odpoledne zamilujete, do ložnice s novým idolem nespěchejte, ale vyčkávejte. Během několika dní vás totiž patrně začne iritovat nějakým svým zlozvykem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když se jako rivalky setkají dvě ženy narozené ve znamení Berana, nikdo si nemůže být jistý, jak to dopadne. Toto znamení má totiž touhu vítězit, a k tomu, aby nebyly pozadu nebo v roli poražených, dokážou zmobilizovat všechny síly.

Slabé stránky

Jakmile ženě narozené v tomto znamení stoupne hladina adrenalinu, jděte jí z cesty. Zadupe vás v záchvatu vzteku do země, a ani si toho nevšimne.