Horoskop na zítra »

Nevypočitatelnými reakcemi dnes s přehledem vytočíte i věčné optimisty. Pifku budete mít hlavně na mužskou část populace, a když se přestanete ovládat, vlastně bez příčiny se obujete do každého chlapíka, který se vám připlete do cesty. Vás zlost ve vteřině přejde, ale oběti vašeho běsnění se ze šoku budou vzpamatovávat ještě večer.

Partner

Ani večer nedokáže vypnout a bude mít tendence pořád řešit pracovní problémy. Neuvědomí si, kolik je hodin, a jeho obchodní kontakty či nadřízení by jeho telefonáty oprávněně vnímali jako obtěžování. Zabavte ho, ideální bude, když vyrazíte do kina.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Vzhledem k fázi Měsíce v Kozorohu se dá předpokládat, že vás začnou pobolívat klouby. Do večerní koupele si proto přidejte extrakt z jalovce a na noc si kolena zabalte, aby byla v teple.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li po nedávných mrazech povadlou a suchou pokožku, obstarejte si extrakt z arálie mandžuské. Přidávejte jej do vody na omývání obličeje i do večerní koupele. Pleti vrátí vitalitu, mírně ji tonizuje a vyhlazuje vrásky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Když vám večer něco vypadne z ruky a partner začne na vaši adresu vtipkovat, neurážejte se. Smích je přece kořením života! Když mu odseknete, naštve se a přejde ho to teprve zítra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení nalačno vypijte čaj z jahodníku. Podpoří vyplavování usazenin solí z organismu, což je účinná prevence proti revmatismu. Asi za deset minut posnídejte jogurt, do něhož přidejte mleté vlašské ořechy. Dopoledne se snažte víc pít, tím předejdete dehydrataci pokožky. Na mističku si připravte libovolné ořechy a pojídejte je, co hrdlo ráčí, až do večera. Jsou zdrojem vitaminu H, který prospívá pokožce. K obědu bude vhodná ovesná kaše, například se skořicí, rozinkami či jiným sušeným ovocem. Když nebudete mít chuť na sladké, zvolte zapečené těstoviny a hlávkový salát. Na odpoledne si nachystejte celozrnné pečivo s vaječnou pomazánkou a vypijte alespoň dvě sklenice kvalitního mléka. K večeři si dejte drožďovou polévku a minimálně jeden pomeranč. Kolem 21. hodiny stejně jako ráno popíjejte jahodníkový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když se jako rivalky setkají dvě ženy narozené ve znamení Berana, nikdo si nemůže být jistý, jak to dopadne. Toto znamení má totiž touhu vítězit, a k tomu, aby nebyly pozadu nebo v roli poražených, dokážou zmobilizovat všechny síly.

Slabé stránky

Jakmile ženě narozené v tomto znamení stoupne hladina adrenalinu, jděte jí z cesty. Zadupe vás v záchvatu vzteku do země, a ani si toho nevšimne.