Horoskop na zítra »

Celou sobotu si budete doslova koledovat o malér. Chovat se totiž budete tak sobecky a bezohledně, že některé příbuzné rozlítostníte a minimálně otce či tchána pořádně naštvete. Naštěstí se do dvaceti čtyř hodin vzpamatujete a zítřejší neděli strávíte omluvami, za netaktnost si patrně budete sypat popel na hlavu.

Partner

Hned ráno si připomeňte, že drahoušek není váš poddaný! Komandováním ničeho nedocílíte, pouze vyvoláte bouřlivou hádku, kterou vystřídá několikadenní napjaté ticho.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Protože základem dobrého zdraví je psychická pohoda, jakmile vás přepadne únava, dopřejte tělu, o co si řekne, odpočívejte při tiché hudbě.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Protože během teplých dnů budou hodně namáhané nohy a chodidla, pořídit byste si měly na jejich masáž kamenný olej. Likviduje plísně a zároveň zjemní i regeneruje pokožku.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Jakmile se začne stmívat, věnujte se něžnostem! Sex vás oba odreaguje, a navíc při milování nebudete mít čas na hádky!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Sobotní fáze Měsíce vám radí zařadit do jídelníčku hodně kořeněné delikatesy. Vaše tělo bude potřebovat zejména kurkumu, bílý pepř a hřebíček. K snídani si pochutnejte na pečených jablkách, přidejte k nim hojně hřebíčku a skořice. Celé dopoledne mlsejte meloun, obsahuje totiž vodu, která pomůže z organizmu vyplavovat škodliviny. Oběd zahajte fazolovou polévkou, jako druhý chod by mělo být rybí filé, jeho úprava záleží na vaší fantazii, brambory vařené ve slupce a jako přílohu salát ze zelených paprik, do kterých vmíchejte bambusové výhonky. Na odpoledne si připravte pikantní zeleninové tousty, do směsi přidejte kari, pepř, ostrou červenou papriku. K večeři by měl být ovocný salát, chybět by v něm nemělo kiwi. Po 20. hodině si bez černého svědomí vypijte skleničku kvalitního červeného vína. Průběžně se během soboty snažte vypít alespoň dva litry čisté minerální vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když se jako rivalky setkají dvě ženy narozené ve znamení Berana, nikdo si nemůže být jistý, jak to dopadne. Toto znamení má totiž touhu vítězit, a k tomu, aby nebyly pozadu nebo v roli poražených, dokážou zmobilizovat všechny síly.

Slabé stránky

Jakmile ženě narozené v tomto znamení stoupne hladina adrenalinu, jděte jí z cesty. Zadupe vás v záchvatu vzteku do země, a ani si toho nevšimne.