Horoskop na zítra »

Máte-li sportovní talent, dnes svými výkony na kurtu, hřišti či v tělocvičně přihlížejícím vyrazíte dech. Nicméně poté se pohybujte velmi pomalu, a co nejdřív zamiřte domů. Luna ubývá, takže se vám z minuty na minutu můžou podlomit kolena, jelikož vám dojdou síly.

Partner

Nabádejte ho, aby toleroval nedostatky i názory druhých, ať se prostě nehádá. Atmosféra tohoto pondělka se přenese do následných čtyř týdnů a určitě nechce, aby ho pronásledovaly nekonečné spory.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Měsíční fáze není vhodná k barvení vlasů ani obočí. Skvěle vám ale chytne trvalá ondulace!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Horoskop vás varuje před padělky značkového zboží. Oblečení, módní, případně i sportovní doplňky proto nakupujte pouze v kamenných obchodech.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer byste se měly ujmout iniciativy. Partner bude nad něčím přemýšlet, a než by se rozhoupal, vás by na erotické laškování přešla chuť.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Dnes byste měly sníst co nejvíc čerstvého ovoce a zeleniny. A začněte hned ráno! Posnídejte i se slupkou nastrouhaná červená jablka, do nichž přidejte ovesné vločky a špetku skořice. Celé dopoledne konzumujte rajčata, dodají vám energii, nebudete se tedy cítit unavené, a zároveň podpoří odbourávání škodlivin. Oběd zahajte silným zeleninovým vývarem. Druhý chod by měl být vegetariánský, například brambory na loupačku s tvarohem, do něhož vmíchejte čerstvou pažitku a jarní cibulku. K odpolední svačině bude vhodná sladká rýže. K večeři si připravte tmavý toustový chléb namazaný rostlinným máslem, červené papriky a lístky hlávkového salátu. V průběhu dne byste měly vypít alespoň dva litry neokysličené minerální vody. Začne-li vás bolet hlava, popíjejte čaj z řebříčku, uleví se vám.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Zvědavost, zájem o vše nové a neschopnost sedět nečinně s rukama v klíně udrží ženy tohoto znamení čilé až do vysokého věku. Navíc jim nedělá problém seznamovat se s novinkami dalším studiem, rozhodovat se dokážou rychle, proto nehrozí životní stagnace.

Slabé stránky

Mění názor jako korouhvička, takže odhadnout, jaké stanovisko zaujmou za chvilku, je téměř nemožné. Snadno se seznamují s novými lidmi, což vypadá zdánlivě jako klad, ale může se to zvrtnout ve spoustu povrchních známostí, a to jak přátelských, tak intimních.