Horoskop na zítra »

Budete mít tolik energie, že ve volném čase stihnete neuvěřitelné množství věcí. Elán vám nebude chybět ani večer na maškarním plese. Jediný problém může nastat v případě, že partnera necháte sedět samotného u stolu. Oproti vám bude unavený, a když na něho nikdo nebude mluvit, patrně si zdřímne.

Partner

Od rána ho budou pronásledovat nepříjemná tušení. A tak začne všechno ironicky komentovat, aby neztratil smysl pro humor.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Luna ubývá, proto byste si hned po setmění měly obličej napařit odvarem z meduňky. Poté můžete provést hloubkové čištění pleti, a to drcenými ovesnými vločkami smíchanými se smetanou.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zaměřit byste se měly na exkluzivní kosmetické přípravky. Vybírejte krémy a tělová mléka, které mají ve složení extrakt z listů vinné révy nebo broskvový olej.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer se snažte ovládat! Nebudete mít daleko k nevěře, ale jen proto, abyste dokázaly samy sobě, že si můžete dělat, co chcete.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Zvědavost, zájem o vše nové a neschopnost sedět nečinně s rukama v klíně udrží ženy tohoto znamení čilé až do vysokého věku. Navíc jim nedělá problém seznamovat se s novinkami dalším studiem, rozhodovat se dokážou rychle, proto nehrozí životní stagnace.

Slabé stránky

Mění názor jako korouhvička, takže odhadnout, jaké stanovisko zaujmou za chvilku, je téměř nemožné. Snadno se seznamují s novými lidmi, což vypadá zdánlivě jako klad, ale může se to zvrtnout ve spoustu povrchních známostí, a to jak přátelských, tak intimních.