Horoskop na zítra »

Sledujte pozorně vše, co se kolem vás bude dnes dít! Máte totiž schopnost odhadnout, jak která událost dopadne. Ohnivý trigon vám navíc poodhalí cestičku k penězům, možná zpeněžíte svůj talent, nebo to bude příležitost, kterou kvůli spěchu ostatní přehlédnou.

Partner

Podniká-li, dnes by neměl vyplňovat úřední dokumenty ani daňové přiznání. Bude mít totiž tendenci švindlovat, což by mu vzhledem k fázi Měsíce neprošlo. Minimálně by si vykoledoval pořádnou ostudu nebo tučnou pokutu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Začnou-li vám trnout nebo vás pobolívat kyčle, masírujte si je třezalkovým olejem. Pomůže i nahřátí suchým teplem. Večer si odstraňte chloupky v intimních partiích.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li před sebou zimní dovolenou, horoskop vám doporučuje investovat do cestovního pojištění a úrazového připojištění.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer buďte iniciativní! Partner začne vrnět blahem, když mu například během koupele umyjete záda. V posteli vám to oplatí jemnou masáží erotogenních zón.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Hledáte-li pohodlí, klid a finanční stabilitu, vyberte si ženy v tomto znamení. Budou vás něžně opečovávat, zahrnou vás nádhernými věcmi, překvapovat vás budou i skvělou kuchyní a v posteli budou tak něžné, že se vám při letmém doteku bude tajit dech.

Slabé stránky

Problém nastane, když se vrozená touha Býků vlastnit zvrhne v posedlost. Nejsou totiž ochotné pustit, co jednou drží v hrsti. Shromažďováním věcí můžou z bytu udělat skladiště, nebudou ochotné dobrovolně opustit nefungující vztah.