Horoskop na zítra »

Máte-li paralelně dva vztahy, dnes vám dá pořádně zabrat retrográdní Venuše, která ve vašem sektoru problémů bude přecházet přes Slunce. Jedno něžné gesto vašeho stálého partnera vám připomene, jak skvělého mužského vedle sebe máte, a nad tajným milencem se pomyslně zavřou vody. Prostě si slíbíte, že se s ním už nesejdete, a to také dodržíte.

Partner

Soucitná Luna v Rybách ho odpoledne přinutí udělat revizi šatníku, vytřídit co nepotřebuje, a oblečení odnést do sběrného kontejneru pro obnošené šatstvo. Usoudí, že se někomu bez střechy nad hlavou bude hodit.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Podpořit byste měly proudění lymfy. To dokážete pohybem, například se projeďte na kolečkových bruslích, nebo venku skákejte přes švihadlo.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li na balkoně nebo terase sezení, hodit se vám budou sedáky, ve stejném odstínu ubrus na stůl, a již brzo oceníte i slunečník.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Jste-li nezadané, již během stmívání si připomeňte rčení „Kdo nikam nejde, s nikým se nesejde“!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Sobotní fáze Měsíce vám radí zařadit do jídelníčku hodně kořeněné delikatesy. Vaše tělo bude potřebovat zejména kurkumu, bílý pepř a hřebíček. K snídani si pochutnejte na pečených jablkách, přidejte k nim hojně hřebíčku a skořice. Celé dopoledne mlsejte meloun, obsahuje totiž vodu, která pomůže z organizmu vyplavovat škodliviny. Oběd zahajte fazolovou polévkou, jako druhý chod by mělo být rybí filé, jeho úprava záleží na vaší fantazii, brambory vařené ve slupce a jako přílohu salát ze zelených paprik, do kterých vmíchejte bambusové výhonky. Na odpoledne si připravte pikantní zeleninové tousty, do směsi přidejte kari, pepř, ostrou červenou papriku. K večeři by měl být ovocný salát, chybět by v něm nemělo kiwi. Po 20. hodině si bez černého svědomí vypijte skleničku kvalitního červeného vína. Průběžně se během soboty snažte vypít alespoň dva litry čisté minerální vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Hledáte-li pohodlí, klid a finanční stabilitu, vyberte si ženy v tomto znamení. Budou vás něžně opečovávat, zahrnou vás nádhernými věcmi, překvapovat vás budou i skvělou kuchyní a v posteli budou tak něžné, že se vám při letmém doteku bude tajit dech.

Slabé stránky

Problém nastane, když se vrozená touha Býků vlastnit zvrhne v posedlost. Nejsou totiž ochotné pustit, co jednou drží v hrsti. Shromažďováním věcí můžou z bytu udělat skladiště, nebudou ochotné dobrovolně opustit nefungující vztah.