Horoskop na zítra »

Když vyrazíte na procházku do přírody, nevzdalujte se příliš od civilizace! Pod tlakem bude Mars ve vašem sektoru problémů, což varuje před útokem velkého zvířete. Mějte proto uši i oči nastražené a sledujte, co se děje i za vašimi zády.

Partner

Má-li nedořešený právní spor, odpoledne by se měl s protistranou sejít. Za přispění spravedlivé fáze Měsíce se mu podaří dosáhnout dohody, a tím se vyhne zdlouhavým soudním tahanicím.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

V průběhu středy se občas pořádně protáhněte a také si krouživými pohyby boků procvičujte bříško a kyčle. Do večerní koupele si přidejte olejíček s esencí rozmarýnu a během relaxace si masírujte kolena, ramena, lokty, a hlavně boky a stehna. Je to účinná prevence proti celulitidě.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Zaměřit byste se měly na věci, bez nichž se neobejdete na cestách. Patří k nim pochopitelně batohy, kufry a mapy. Do ciziny se vám určitě budou hodit i kapesní slovník a kosmetický necesér.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Jste-li nezadané a večer ulovíte nějakého chlapíka jenom pro potěšení, hned tak se ho nezbavíte. Sex totiž pojme jako závazek, prostě příslib, že tím to nekončí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení nalačno vypijte čaj z jahodníku. Podpoří vyplavování usazenin solí z organismu, což je účinná prevence proti revmatismu. Asi za deset minut posnídejte jogurt, do něhož přidejte mleté vlašské ořechy. Dopoledne se snažte víc pít, tím předejdete dehydrataci pokožky. Na mističku si připravte libovolné ořechy a pojídejte je, co hrdlo ráčí, až do večera. Jsou zdrojem vitaminu H, který prospívá pokožce. K obědu bude vhodná ovesná kaše, například se skořicí, rozinkami či jiným sušeným ovocem. Když nebudete mít chuť na sladké, zvolte zapečené těstoviny a hlávkový salát. Na odpoledne si nachystejte celozrnné pečivo s vaječnou pomazánkou a vypijte alespoň dvě sklenice kvalitního mléka. K večeři si dejte drožďovou polévku a minimálně jeden pomeranč. Kolem 21. hodiny stejně jako ráno popíjejte jahodníkový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Hledáte-li pohodlí, klid a finanční stabilitu, vyberte si ženy v tomto znamení. Budou vás něžně opečovávat, zahrnou vás nádhernými věcmi, překvapovat vás budou i skvělou kuchyní a v posteli budou tak něžné, že se vám při letmém doteku bude tajit dech.

Slabé stránky

Problém nastane, když se vrozená touha Býků vlastnit zvrhne v posedlost. Nejsou totiž ochotné pustit, co jednou drží v hrsti. Shromažďováním věcí můžou z bytu udělat skladiště, nebudou ochotné dobrovolně opustit nefungující vztah.