Horoskop na zítra »

V práci přehlížejte jedince, kteří se budou vztekat kvůli maličkostem. Zejména když máte vedoucí pozici, na svém příkazu trvejte. Dnes se totiž najdou chytráci, kteří ztropí scénu v domnění, že ustoupíte. Když zjistí, že na vás jejich tyátr nezabírá, zklidní se a udělají, co jim nařídíte.

Partner

Nechtějte po něm manuální práci! Bude se pohybovat jako ve zpomaleném filmu, navíc bude nepozorný a věci mu budou jakoby samy padat z rukou. Spíš by něco rozbil, než opravil.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Před spaním si dopřejte uhličitou koupel. Po náročném dni si skvěle odpočinete, a navíc tato procedura prospěje pokožce i pohybovému aparátu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pořídit byste si měly nůžkovou pinzetu na úpravu obočí. Určitě se vám budou hodit také kleštičky na řasy, kterými je svůdně vytvarujete i bez trvalé.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Milujte se až po 23. hodině. Luna ve vašem znamení popluje v blízkosti hvězdy Deneb Okab, která vám propůjčí nejen ohromnou vášnivost, ale i lehkost. Je proto možné, že oba prožijete nejintenzivnější orgasmus tohoto měsíce.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení nalačno vypijte čaj z jahodníku. Podpoří vyplavování usazenin solí z organismu, což je účinná prevence proti revmatismu. Asi za deset minut posnídejte jogurt, do něhož přidejte mleté vlašské ořechy. Dopoledne se snažte víc pít, tím předejdete dehydrataci pokožky. Na mističku si připravte libovolné ořechy a pojídejte je, co hrdlo ráčí, až do večera. Jsou zdrojem vitaminu H, který prospívá pokožce. K obědu bude vhodná ovesná kaše, například se skořicí, rozinkami či jiným sušeným ovocem. Když nebudete mít chuť na sladké, zvolte zapečené těstoviny a hlávkový salát. Na odpoledne si nachystejte celozrnné pečivo s vaječnou pomazánkou a vypijte alespoň dvě sklenice kvalitního mléka. K večeři si dejte drožďovou polévku a minimálně jeden pomeranč. Kolem 21. hodiny stejně jako ráno popíjejte jahodníkový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Pokud hledáte znamení, které nenechává nic náhodě a vlastně si krůček po krůčku plánuje svůj život, jsou to ženy narozené v Kozorohu. Jsou i enormně ambiciózní, ale opatrné, takže než udělají první krok, zjistí si všechny informace.

Slabé stránky

Velmi často ohrnují nos nad lidmi, kteří dávají najevo emoce. Mnohdy jsou až nezdravě podezřívavé, a nikoho nenechají nakouknout do svého soukromí.