Horoskop na zítra »

Vás dnes popadne lenost, ale tomu nepodlehněte, protože ztracený čas vám nikdo nevrátí. Hlavně povinnosti neodkládejte na potom! Nedokončená práce by vás zítra zavalila jako sněhová lavina a ani si nechtějte vědět, co byste si musely vyslechnout od nadřízených.

Partner

Po setmění nevysedávejte doma, ale zamiřte do míst, kde bude zábava. Mezi čtyřmi stěnami by na vás dolehly deprese.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Odpoledne byste si měly nechat odstranit chloupky na nohách, ideální metodou bude fotoepilace. Pokud jste těhotné, tento zákrok byste podstoupit neměly, proveďte si depilaci samy doma klasickým strojkem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Ve vaší zimní výbavě by neměly chybět punčochy a ponožky s antibakteriálním stříbrem, které zamezuje pocení chodidel i tvorbě zápachu a plísní.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

V ložnici večer zapalte tyčinku s vůní ylang-ylang nebo svíčku s aromatem čokolády. Oba totiž budete potřebovat probudit libido a uvedené vůně jsou přírodní afrodiziaka.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Pokud hledáte znamení, které nenechává nic náhodě a vlastně si krůček po krůčku plánuje svůj život, jsou to ženy narozené v Kozorohu. Jsou i enormně ambiciózní, ale opatrné, takže než udělají první krok, zjistí si všechny informace.

Slabé stránky

Velmi často ohrnují nos nad lidmi, kteří dávají najevo emoce. Mnohdy jsou až nezdravě podezřívavé, a nikoho nenechají nakouknout do svého soukromí.