Horoskop na zítra »

Máte-li nevyhovující bydlení, vzájemně o sebe klopýtáte, nikdo nemá kousek soukromí, ale partnerovi je to jedno, dnes se to změní. Okolnosti ho přinutí konečně to začít řešit a poohlédnout se po větším bytu. Dojde k malé srážce, a to ho vyleká, i když kalamita skončí jenom boulí na čele.

Partner

On během úterý podnikne akci, ze které budou mít užitek nejen vaše děti, ale i vnoučata. Tak mu uvařte k večeři jídlo, které miluje, zaslouží si to!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Bude-li to možné, odpoledne si dopřejte kyslíkovou kůru. Zvýší se vám obranyschopnost organizmu, zlepší se dýchání, zmizí stres, únava, i případná bolest hlavy.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pořídit byste si měly ubrus a prostírání s jarními motivy, ve stejném odstínu přiberte i sedáky na židle, ať vše barevně ladí.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Svést večer partnera nebude žádný problém. Bude stačit, když se rty dotknete jeho ušního lalůčku a jeho mužství zatouží po vašem klínu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Nervózní a podrážděné budete hned po probuzení díky doznívajícímu novoluní v Beranu. Abyste úterým prošly bez hádek, nejezte těžká a kořeněná jídla, čokoládu a nepijte klasickou kávu. Protože je tento den přímo ideální k zahájení jarní očistné kúry, udělejte prvotní krok, a to tím, že razantně zvýšíte příjem tekutin, abyste vypily do večera alespoň dva litry čisté, neokysličené minerální vody. To dokážete snadno, když přibližně každou půlhodinu vypijete 2 dcl. Posnídejte meloun, protože je zdrojem velkého množství vody a nemá skoro žádné kalorie. Dopoledne jezte bez omezení rajčata, podpoří odbourávání jedů a zároveň vám dodají i energii, takže se nebudete cítit unavené. K obědu se spokojte se silným a hustým zeleninovým vývarem. Odpoledne chroupejte bez omezení červená jablka a čerstvou mrkev, k večeři se spokojte s miskou ovesných vloček, zapijte je hojně vodou. V žaludku nabobtnají a nebudete mít pocit hladu. Okolo 18. hodiny vypijte pomalými doušky velký šálek zeleného jasmínového čaje, pomůže vašemu tělu vyplavit nahromaděné škodliviny, má i detoxikační účinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Pokud hledáte znamení, které nenechává nic náhodě a vlastně si krůček po krůčku plánuje svůj život, jsou to ženy narozené v Kozorohu. Jsou i enormně ambiciózní, ale opatrné, takže než udělají první krok, zjistí si všechny informace.

Slabé stránky

Velmi často ohrnují nos nad lidmi, kteří dávají najevo emoce. Mnohdy jsou až nezdravě podezřívavé, a nikoho nenechají nakouknout do svého soukromí.