Horoskop na zítra »

Dejte si dnes pozor během diskusí, pro svůj klid neoponujte až fanaticky věřícím lidem. Vzhledem k horoskopu byste se mohly stát terčem vyhrožování, které by se při silném znamení Berana snadno zvrtlo ve slovní agresi a poslouchat nesmysly o prokletí nemáte zapotřebí.

Partner

Po setmění by bez doprovodu neměly nikam chodit nezadané. Váš sex-appeal bude mít na opačné pohlaví přímo devastující účinek! Muži vás mohou obtěžovat, a dokonce i pronásledovat!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Aby se vám nepotila chodidla, vykoupejte si je hned ráno v teplém odvaru z šalvěje. Chvilku byste měly vodu i jakoby šlapat, prospěje to vašemu lymfatickému systému.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Horoskop vám radí pořídit si osobní amulet, kámen rubelit. Podporuje látkovou výměnu, aktivuje imunitní systém, pomůže vám odolávat infekčním nákazám a v neposlední řadě harmonizuje menstruační nepravidelnost.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Na neděli se moc nevyspíte. Při Luně v Rybách se vám budou zdát erotické sny, a tak se s partnerem budete něžně budit celou noc.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Sobotní fáze Měsíce vám radí zařadit do jídelníčku hodně kořeněné delikatesy. Vaše tělo bude potřebovat zejména kurkumu, bílý pepř a hřebíček. K snídani si pochutnejte na pečených jablkách, přidejte k nim hojně hřebíčku a skořice. Celé dopoledne mlsejte meloun, obsahuje totiž vodu, která pomůže z organizmu vyplavovat škodliviny. Oběd zahajte fazolovou polévkou, jako druhý chod by mělo být rybí filé, jeho úprava záleží na vaší fantazii, brambory vařené ve slupce a jako přílohu salát ze zelených paprik, do kterých vmíchejte bambusové výhonky. Na odpoledne si připravte pikantní zeleninové tousty, do směsi přidejte kari, pepř, ostrou červenou papriku. K večeři by měl být ovocný salát, chybět by v něm nemělo kiwi. Po 20. hodině si bez černého svědomí vypijte skleničku kvalitního červeného vína. Průběžně se během soboty snažte vypít alespoň dva litry čisté minerální vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když někde zaslechnete diskusi o ženě, která je mistrem převleků a nepřeberného množství talentu, určitě bude řeč o Lvici! Ženy narozené ve znamení Lva jsou navíc nepřehlédnutelné, dokážou na sebe upoutat pozornost svou otevřeností a humorem.

Slabé stránky

Nesnáší kritiku, navíc dokážou jako zkušení eskamotéři rozdělit nenápadně povinnosti, a to jak morální, tak pracovní na ostatní, zejména své obdivovatele, a vlastně si z nich udělat mírně řečeno poddané.