Horoskop na zítra »

Do sporů dětí se nevměšujte! Vaše pojetí spravedlnosti dnes totiž bude jednostranné a nadělaly byste víc škody než užitku. Nadržovaly byste totiž svým potomkům, a to přesto, že třeba švindlují. To by se vám ale vymstilo. Měli by pocit, že podvádět je normální, a hned zítra by vám něco hodně důležitého zapřeli.

Partner

Jste-li nezadané, do zítřka se snažte, aby to tak zůstalo. Přitahovat totiž budete muže s naprosto odlišnou životní filozofií a společné soužití by pro oba bylo peklo na zemi.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Luna ve Střelci vám radí dopřát si tělový zábal z mořských řas a zázvoru. Je to skvělá prevence proti tvorbě strií i pomerančové kůže.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Podle rosniček mrazy jen tak nepoleví, tak byste si měly pořídit přípravky na zklidnění pokožky. Hodit se vám bude bambucké máslo, na obličej regenerační olejíček ylang-ylang a na celé tělo grapefruitový olej, který zabraňuje jejímu vysušení.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer partnerovi špitněte do ouška, že je nejlepší chlap na světě. Jakmile uslyší pochvalu, stoupne mu sebevědomí a v posteli vám předvede, jak chutná sex z rajské zahrady.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když někde zaslechnete diskusi o ženě, která je mistrem převleků a nepřeberného množství talentu, určitě bude řeč o Lvici! Ženy narozené ve znamení Lva jsou navíc nepřehlédnutelné, dokážou na sebe upoutat pozornost svou otevřeností a humorem.

Slabé stránky

Nesnáší kritiku, navíc dokážou jako zkušení eskamotéři rozdělit nenápadně povinnosti, a to jak morální, tak pracovní na ostatní, zejména své obdivovatele, a vlastně si z nich udělat mírně řečeno poddané.