Horoskop na zítra »

Budete-li dnes prezentovat projekt, obhajovat diplomovou práci, nebo máte stání u soudu, dopředu si udělejte poznámky, abyste neztratily nit. Jeden nervní mužský vám bude pořád skákat do řeči a bez taháku by se mohlo snadno stát, že byste na to nejdůležitější zapomněly.

Partner

I když budete mít volného času jako šafránu, ať vás ani nenapadne drahouška odbýt konzervou nebo polévkou z pytlíku. To by vám vyčítal ještě zítra večer, protože by ho patrně potrápilo zažívání.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Celý den se snažte chodit vzpřímeně a držet hlavu vzhůru, prospějete tím zádovým svalům. Suché teplo budou potřebovat vaše klouby, tak po práci zamiřte do infrasauny.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pokud si potrpíte na kvalitní víno, bude se vám hodit chladicí vitrína. Tam můžete nastavit konstantní teplotu, což těmto nápojům vyhovuje.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Večer budete v jednom kole a pořád budete po bytě poletovat jako kulový blesk. Partner tedy spokojeně usne a vám lidově řečeno „ujede vlak“.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení nalačno vypijte čaj z jahodníku. Podpoří vyplavování usazenin solí z organismu, což je účinná prevence proti revmatismu. Asi za deset minut posnídejte jogurt, do něhož přidejte mleté vlašské ořechy. Dopoledne se snažte víc pít, tím předejdete dehydrataci pokožky. Na mističku si připravte libovolné ořechy a pojídejte je, co hrdlo ráčí, až do večera. Jsou zdrojem vitaminu H, který prospívá pokožce. K obědu bude vhodná ovesná kaše, například se skořicí, rozinkami či jiným sušeným ovocem. Když nebudete mít chuť na sladké, zvolte zapečené těstoviny a hlávkový salát. Na odpoledne si nachystejte celozrnné pečivo s vaječnou pomazánkou a vypijte alespoň dvě sklenice kvalitního mléka. K večeři si dejte drožďovou polévku a minimálně jeden pomeranč. Kolem 21. hodiny stejně jako ráno popíjejte jahodníkový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když někde zaslechnete diskusi o ženě, která je mistrem převleků a nepřeberného množství talentu, určitě bude řeč o Lvici! Ženy narozené ve znamení Lva jsou navíc nepřehlédnutelné, dokážou na sebe upoutat pozornost svou otevřeností a humorem.

Slabé stránky

Nesnáší kritiku, navíc dokážou jako zkušení eskamotéři rozdělit nenápadně povinnosti, a to jak morální, tak pracovní na ostatní, zejména své obdivovatele, a vlastně si z nich udělat mírně řečeno poddané.