Horoskop na zítra »

Pokud se ocitnete mezi cizími lidmi, raději mlčte! Vy totiž občas vystřelíte od boku, což by se vám během diskusí mohlo vymstít. Když už taková situace nastane, stáhněte se. V bojovném znamení Berana doznívá novoluní a oponent by vás fakty doslova rozcupoval!

Partner

Vůbec večer neberte vážně jeho plány, koho navštívíte během Velikonoc. On bude mírně mimo realitu, protože abyste stihli zajet ke všem příbuzným, které vyjmenuje, musely byste si oba vzít delší dovolenou.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

V případě cestování vás patrně začne bolet hlava a spouštěčem bude zablokování „čchi“ žlučníku a jater. Uleví se vám, jakmile si lehnete a tělo pořádně protáhnete.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Jste-li sportovně založená rodina, ve vaší knihovně by neměla chybět literatura o historii olympiády.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Snažte se večer dodržet zaběhnutý rituál. Vašemu znamení totiž fáze Měsíce radí neexperimentovat, velmi nebezpečný je pro vás zejména okolo půlnoci tantrický sex.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Nervózní a podrážděné budete hned po probuzení díky doznívajícímu novoluní v Beranu. Abyste úterým prošly bez hádek, nejezte těžká a kořeněná jídla, čokoládu a nepijte klasickou kávu. Protože je tento den přímo ideální k zahájení jarní očistné kúry, udělejte prvotní krok, a to tím, že razantně zvýšíte příjem tekutin, abyste vypily do večera alespoň dva litry čisté, neokysličené minerální vody. To dokážete snadno, když přibližně každou půlhodinu vypijete 2 dcl. Posnídejte meloun, protože je zdrojem velkého množství vody a nemá skoro žádné kalorie. Dopoledne jezte bez omezení rajčata, podpoří odbourávání jedů a zároveň vám dodají i energii, takže se nebudete cítit unavené. K obědu se spokojte se silným a hustým zeleninovým vývarem. Odpoledne chroupejte bez omezení červená jablka a čerstvou mrkev, k večeři se spokojte s miskou ovesných vloček, zapijte je hojně vodou. V žaludku nabobtnají a nebudete mít pocit hladu. Okolo 18. hodiny vypijte pomalými doušky velký šálek zeleného jasmínového čaje, pomůže vašemu tělu vyplavit nahromaděné škodliviny, má i detoxikační účinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Když někde zaslechnete diskusi o ženě, která je mistrem převleků a nepřeberného množství talentu, určitě bude řeč o Lvici! Ženy narozené ve znamení Lva jsou navíc nepřehlédnutelné, dokážou na sebe upoutat pozornost svou otevřeností a humorem.

Slabé stránky

Nesnáší kritiku, navíc dokážou jako zkušení eskamotéři rozdělit nenápadně povinnosti, a to jak morální, tak pracovní na ostatní, zejména své obdivovatele, a vlastně si z nich udělat mírně řečeno poddané.