Horoskop na zítra »

Z ničeho dnes nebudete dělat problém, dokonce bez reptání zůstanete v zaměstnání i po pracovní době a dotáhnete nedokončené zakázky za nemocnou kolegyni. Aniž to budete tušit, svým klidem pomůžete nadřízené ustát napětí, protože ta oproti vám bude mít nervy na pochodu.

Partner

S klidným svědomím ho nechte připravit večeři. Bude mít úžasné nápady a během chvilky vykouzlí skvělou minutku.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Měsíční fáze vás varuje před chirurgickými zásahy, zejména v blízkosti žeber a na stehnech. I banální odstranění bradavice by patrně skončilo zdravotní komplikací.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Ve vaší zimní výbavě by neměl chybět olejíček s esencí arniky, který uleví vašim chodidlům. Přiberte také pěny do koupele s vůní jedle či citrusů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Noční horoskop vás varuje před popíjením alkoholu a radovánkami například v blízkosti krbu nebo při zapálené svíčce. Opatrné buďte zejména mezi 23. a 3. hodinou.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

O obchodní prozíravosti Raků se moc nepíše, ale pokud existuje nějaké znamení, které dokáže nenápadně rozšiřovat majetek po předcích, jsou to Račice! Navíc jsou to skvělé mámy a manželky v jednom. Pro rodinu a děti jsou schopné se obětovat.

Slabé stránky

Na překážku je jim přílišná přecitlivělost, nedůvěřivost. Jakmile je někdo zklame, obvykle před dotyčným zavřou dveře, a patrně je již nikdy neotevřou.