Horoskop na zítra »

Pokud někdo z rodiny nemohl delší dobu sehnat práci, dnes budete mít důvod k oslavě, protože se to dotyčnému konečně podaří. Radovat se budou všichni, kromě vás. Budete mít totiž obavy, protože půjde o hodně nebezpečnou profesi, patrně bude souviset s ohněm nebo se zbraněmi.

Partner

Když vyrazí na pánskou jízdu, nejspíš se vrátí neobvykle brzo. Na nic se ho neptejte! Horoskop naznačuje, že se s někým ostře pohádá, ale to si musí vyřešit on sám.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Do večerní koupele si přidejte odvar z kopřiv a dubové kůry. Je to skvělá prevence proti ekzémům a plísním. Na noc si celé tělo natřete kokosovým olejíčkem, pokožku budete mít zítra voňavou a hebkou jako samet.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Neharmonický dnes bude Mars, tak raději nekupujte plynový sporák ani krb. Budete zbrklé a nepozorné, takže by vám věc mohla bouchnout pod rukama!

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Partnerovo sebeovládání bude večer nulové. Jakmile se naskytne příležitost, zmocní se vás zezadu jako dravá šelma.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení nalačno vypijte čaj z jahodníku. Podpoří vyplavování usazenin solí z organismu, což je účinná prevence proti revmatismu. Asi za deset minut posnídejte jogurt, do něhož přidejte mleté vlašské ořechy. Dopoledne se snažte víc pít, tím předejdete dehydrataci pokožky. Na mističku si připravte libovolné ořechy a pojídejte je, co hrdlo ráčí, až do večera. Jsou zdrojem vitaminu H, který prospívá pokožce. K obědu bude vhodná ovesná kaše, například se skořicí, rozinkami či jiným sušeným ovocem. Když nebudete mít chuť na sladké, zvolte zapečené těstoviny a hlávkový salát. Na odpoledne si nachystejte celozrnné pečivo s vaječnou pomazánkou a vypijte alespoň dvě sklenice kvalitního mléka. K večeři si dejte drožďovou polévku a minimálně jeden pomeranč. Kolem 21. hodiny stejně jako ráno popíjejte jahodníkový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

O obchodní prozíravosti Raků se moc nepíše, ale pokud existuje nějaké znamení, které dokáže nenápadně rozšiřovat majetek po předcích, jsou to Račice! Navíc jsou to skvělé mámy a manželky v jednom. Pro rodinu a děti jsou schopné se obětovat.

Slabé stránky

Na překážku je jim přílišná přecitlivělost, nedůvěřivost. Jakmile je někdo zklame, obvykle před dotyčným zavřou dveře, a patrně je již nikdy neotevřou.