Horoskop na zítra »

Vy se ujmete jakési vůdčí role a budete brát jako samozřejmost, že se vám ostatní přizpůsobí, ale to se rodině vůbec nebude líbit! V bojovném Beranu přechází přes Slunce retrográdní Venuše, takže se dá předpokládat, že když se zavčasu nestáhnete, pohádáte se nejen s dětmi a partnerem, ale i s rodiči.

Partner

Pokud se dnes zamilujete, váš nový idol bude něžný romantik, ale počítejte s tím, že mu na vás často nezbyde čas. Jeho životním posláním bude pomáhat ostatním, a pravidelně se zúčastní nějaké humanitární mise.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Bude-li to možné, dopřejte tělu solnou detoxikační masáž. Sůl z pokožky odstraní odumřelé buňky a prokrví ji, rozproudí i lymfatický systém.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Určitě by vám doma neměla chybět literatura o zvycích během postního velikonočního období, i s návody a tipy na výrobu jarních dekorací.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Noční horoskop vám radí prodlužovat předehru, prostě se snažte co nejvíc oddálit samotný akt. Za to vás Měsíc v Rybách odmění přímo mystickým vyvrcholením.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Sobotní fáze Měsíce vám radí zařadit do jídelníčku hodně kořeněné delikatesy. Vaše tělo bude potřebovat zejména kurkumu, bílý pepř a hřebíček. K snídani si pochutnejte na pečených jablkách, přidejte k nim hojně hřebíčku a skořice. Celé dopoledne mlsejte meloun, obsahuje totiž vodu, která pomůže z organizmu vyplavovat škodliviny. Oběd zahajte fazolovou polévkou, jako druhý chod by mělo být rybí filé, jeho úprava záleží na vaší fantazii, brambory vařené ve slupce a jako přílohu salát ze zelených paprik, do kterých vmíchejte bambusové výhonky. Na odpoledne si připravte pikantní zeleninové tousty, do směsi přidejte kari, pepř, ostrou červenou papriku. K večeři by měl být ovocný salát, chybět by v něm nemělo kiwi. Po 20. hodině si bez černého svědomí vypijte skleničku kvalitního červeného vína. Průběžně se během soboty snažte vypít alespoň dva litry čisté minerální vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

O obchodní prozíravosti Raků se moc nepíše, ale pokud existuje nějaké znamení, které dokáže nenápadně rozšiřovat majetek po předcích, jsou to Račice! Navíc jsou to skvělé mámy a manželky v jednom. Pro rodinu a děti jsou schopné se obětovat.

Slabé stránky

Na překážku je jim přílišná přecitlivělost, nedůvěřivost. Jakmile je někdo zklame, obvykle před dotyčným zavřou dveře, a patrně je již nikdy neotevřou.