Horoskop na zítra »

Pořádně byste měly zatlačit na člověka, který si od vás půjčil peníze a opakovaně bez vysvětlení nedodržel termín splacení. Prostě si neberte servítky a klidně mu udělejte ostudu před jeho známými! Není totiž důvod, abyste ho na veřejnosti šetřily. Je naprosto v pořádku, že chcete své peníze zpátky, nemorální je dluhy nevracet.

Partner

Pokud se vpodvečer vydá ven za kamarády, vrátí se možná s boulí na hlavě. Do kterého sloupu drcnul, vám neprozradí, ale ledování bude vyžadovat ještě kolem půlnoci.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Musíte-li v zaměstnání sedět, pravidelně propínejte a ohýbejte nohy v kolenech. Prokrví se a vyhnete se tomu, že vám budou trnout.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li dnes narozeniny, na oslavu se zásobte ledovým vínem. Má výraznější aroma a zároveň nižší obsah alkoholu, takže gratulantům příliš nezatíží játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Hormony nebudete mít pod kontrolou již odpoledne. Takže je možné, že si s partnerem hned po příchodu domů dopřejete erotickou hodinku.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení nalačno vypijte čaj z jahodníku. Podpoří vyplavování usazenin solí z organismu, což je účinná prevence proti revmatismu. Asi za deset minut posnídejte jogurt, do něhož přidejte mleté vlašské ořechy. Dopoledne se snažte víc pít, tím předejdete dehydrataci pokožky. Na mističku si připravte libovolné ořechy a pojídejte je, co hrdlo ráčí, až do večera. Jsou zdrojem vitaminu H, který prospívá pokožce. K obědu bude vhodná ovesná kaše, například se skořicí, rozinkami či jiným sušeným ovocem. Když nebudete mít chuť na sladké, zvolte zapečené těstoviny a hlávkový salát. Na odpoledne si nachystejte celozrnné pečivo s vaječnou pomazánkou a vypijte alespoň dvě sklenice kvalitního mléka. K večeři si dejte drožďovou polévku a minimálně jeden pomeranč. Kolem 21. hodiny stejně jako ráno popíjejte jahodníkový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Nápaditou a bujnou fantazií oplývají Ryby do té míry, že dokážou ze svého života vytvořit skutečnou pohádku. Jsou i skvělé posluchačky a rozené psycholožky, proto se jim lidé svěřují. Ztroskotance dokážou uklidnit tak fikaně, že se odpíchnou od dna.

Slabé stránky

Když se dostanou do problémů, je pro ně snazší žít ve světě fantazie, ale v tom je kámen úrazu. Začnou se samy sobě ztrácet, neodkážou rozeznat, co je pouze výplod jejich fantazie a co realita, a okolí je podezřívá, že si vymýšlí.