Horoskop na zítra »

Velmi opatrné budete při nákupech. V žádném případě nehrozí, že byste si pořídily nějakou věc jen tak pro radost, nebo jenom proto, že ji má vaše nejlepší kamarádka. Pod dozorem konjunkce Slunce s retrográdní Venuší každou korunu v ruce dvakrát obrátíte, než ji utratíte.

Partner

Slovně se vzájemně začnete škádlit hned po probuzení. Pokud jste si poslední dny nestačili říkat, jak se máte rádi, během soboty tento deficit srovnáte!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Vzhledem k dopolední měsíční fázi můžete podstoupit permanentní make-up a trvalou řas.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Určitě by vám jako vodnímu znamení neměla doma chybět masážní vanička na koupel nohou, a olejíček manuka na masáž chodidel, protože má antimykotické a antiseptické účinky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Máte-li dnes první rande, a nemáte v úmyslu se svým novým idolem společně strávit noc, bude stačit, když vás milenec pohladí po vlasech. Zatočí se vám hlava a nedokážete mu odolat.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Sobotní fáze Měsíce vám radí zařadit do jídelníčku hodně kořeněné delikatesy. Vaše tělo bude potřebovat zejména kurkumu, bílý pepř a hřebíček. K snídani si pochutnejte na pečených jablkách, přidejte k nim hojně hřebíčku a skořice. Celé dopoledne mlsejte meloun, obsahuje totiž vodu, která pomůže z organizmu vyplavovat škodliviny. Oběd zahajte fazolovou polévkou, jako druhý chod by mělo být rybí filé, jeho úprava záleží na vaší fantazii, brambory vařené ve slupce a jako přílohu salát ze zelených paprik, do kterých vmíchejte bambusové výhonky. Na odpoledne si připravte pikantní zeleninové tousty, do směsi přidejte kari, pepř, ostrou červenou papriku. K večeři by měl být ovocný salát, chybět by v něm nemělo kiwi. Po 20. hodině si bez černého svědomí vypijte skleničku kvalitního červeného vína. Průběžně se během soboty snažte vypít alespoň dva litry čisté minerální vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Nápaditou a bujnou fantazií oplývají Ryby do té míry, že dokážou ze svého života vytvořit skutečnou pohádku. Jsou i skvělé posluchačky a rozené psycholožky, proto se jim lidé svěřují. Ztroskotance dokážou uklidnit tak fikaně, že se odpíchnou od dna.

Slabé stránky

Když se dostanou do problémů, je pro ně snazší žít ve světě fantazie, ale v tom je kámen úrazu. Začnou se samy sobě ztrácet, neodkážou rozeznat, co je pouze výplod jejich fantazie a co realita, a okolí je podezřívá, že si vymýšlí.