Horoskop na zítra »

Konečně se vám podaří přijít na kloub události, která pro vás byla již v minulém roce velkou záhadou. Zjistíte, proč nadřízení jmenovali na vedoucí post kolegyni, která se pomalu neumí ani podepsat. Na vlastní oči se přesvědčíte, že si začala budovat kariéru přes postel, protože ji nachytáte, jak se muchluje se šéfem.

Partner

Dnes bude chtít zachraňovat svět, proto je možné, že vstoupí do jisté politické strany v domnění, že tak může něco ovlivnit. Zda se mu to podaří, ukáže až následných 12 měsíců.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Pokud se vám lámou nehty, dopřejte jim večer teplou olejovou lázeň, do které přidejte několik kapek jodu. Před spaním si do nehtových lůžek vetřete olejíček ze zeleného kokosu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Vydejte se na obhlídku oblečení na denní nošení. Vyberete si totiž atraktivní a přitom velmi pohodlné kousky, které vás nebudou omezovat v pohybu.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Vzhledem k nočnímu horoskopu se dá předpokládat, že erotické hrátky budou spontánní, stejně tak váš orgasmus.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Nápaditou a bujnou fantazií oplývají Ryby do té míry, že dokážou ze svého života vytvořit skutečnou pohádku. Jsou i skvělé posluchačky a rozené psycholožky, proto se jim lidé svěřují. Ztroskotance dokážou uklidnit tak fikaně, že se odpíchnou od dna.

Slabé stránky

Když se dostanou do problémů, je pro ně snazší žít ve světě fantazie, ale v tom je kámen úrazu. Začnou se samy sobě ztrácet, neodkážou rozeznat, co je pouze výplod jejich fantazie a co realita, a okolí je podezřívá, že si vymýšlí.