Horoskop na zítra »

Jsou-li vaši potomci na horách, dnes z vás matku s velkým „M“ udělá bájná Ceres. Začnete mít o ně starost, bude se vám stýskat, a tak odpoledne sednete do auta a podniknete neohlášenou návštěvu. Domů se budete vracet klidné, protože se na vlastní oči přesvědčíte, že je o ně dobře postaráno a nic jim neschází.

Partner

Je-li váš vztahy mladý, večer si ujasníte, zda drahoušek svá vyznání lásky myslí vážně, nebo jde pouze o chvilkové poblouznění. Na plytké řeči nedáte, budete chtít vědět, co plánuje do budoucna.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Velmi nebezpečné jsou dnes pro vaše znamení chirurgické zásahy na obličeji. Mohlo by dojít k poškození lícního nervu!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Dodržovat pitný režim byste měly celý rok. Hodit se vám proto bude přístroj na výrobu perlivých nápojů.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Trpělivost partnera bude po 20. hodině nulová. Tak se dopředu smiřte s faktem, že vás nenechá dokoukat ani oblíbený seriál.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Optimismus a otevřený, upřímný názor od srdce najdete u žen narozených ve Střelci. Svými hlubokými filozofickými úvahami občas zaskočí okolí, ale pouze v případě, když je jim jasné, že se někdo v životě ztratil a potřebuje nasměrovat.

Slabé stránky

Jednají impulzivně, a když mají pocit, že jsou v právu, nedokážou být zticha. Jenže umějí pořádně přehánět a v zápalu hádky snadno sklouznou k netaktnosti.