Horoskop na zítra »

Máte-li sportovního koníčka, laťku si dnes nasadíte tak vysoko, že na ni nedosáhnou ani mnozí muži. Ti vás budou po očku sledovat, aby jim neuteklo, jak pohoříte, jenže to se spletou. Doznívání novoluní vám pomůže zdolat překážky, na kterých byste si jindy vylámaly zuby!

Partner

On vám bude z trucu oponovat, tak ho vyprovokujte k sázce! S dnešním horoskopem je vyloučeno, že byste ji prohrály!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Místo klasického mýdla použijte sprchový gel, pro čistění pleti používejte tonikum bez alkoholu nebo kolečka okurek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Pokud vás pravidelně trápí bolest hlavy, pořiďte si hydromasážní sprchu, a každý večer si s její pomocí masírujte obličej a pokožku hlavy. Tato procedura vás postupně problémů zbaví.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Pokud se dnes zamilujete, váš vztahu sice bude občas připomínat „Itálii“, ale bude se jednat o tak vášnivý vztah, že vám ho spousta kamarádek bude závidět.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Nervózní a podrážděné budete hned po probuzení díky doznívajícímu novoluní v Beranu. Abyste úterým prošly bez hádek, nejezte těžká a kořeněná jídla, čokoládu a nepijte klasickou kávu. Protože je tento den přímo ideální k zahájení jarní očistné kúry, udělejte prvotní krok, a to tím, že razantně zvýšíte příjem tekutin, abyste vypily do večera alespoň dva litry čisté, neokysličené minerální vody. To dokážete snadno, když přibližně každou půlhodinu vypijete 2 dcl. Posnídejte meloun, protože je zdrojem velkého množství vody a nemá skoro žádné kalorie. Dopoledne jezte bez omezení rajčata, podpoří odbourávání jedů a zároveň vám dodají i energii, takže se nebudete cítit unavené. K obědu se spokojte se silným a hustým zeleninovým vývarem. Odpoledne chroupejte bez omezení červená jablka a čerstvou mrkev, k večeři se spokojte s miskou ovesných vloček, zapijte je hojně vodou. V žaludku nabobtnají a nebudete mít pocit hladu. Okolo 18. hodiny vypijte pomalými doušky velký šálek zeleného jasmínového čaje, pomůže vašemu tělu vyplavit nahromaděné škodliviny, má i detoxikační účinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Optimismus a otevřený, upřímný názor od srdce najdete u žen narozených ve Střelci. Svými hlubokými filozofickými úvahami občas zaskočí okolí, ale pouze v případě, když je jim jasné, že se někdo v životě ztratil a potřebuje nasměrovat.

Slabé stránky

Jednají impulzivně, a když mají pocit, že jsou v právu, nedokážou být zticha. Jenže umějí pořádně přehánět a v zápalu hádky snadno sklouznou k netaktnosti.