Horoskop na zítra »

Máte-li doma školáky a poslední dobou hned po příchodu domů snědí, co uvidí, vyzpovídejte je! Patrně se dozvíte, že ztratili peníze na obědy. Dlouho nepřemýšlejte, proč vám to neřekli, důvod je prostý. Báli se vaší reakce, a to vnímejte jako avízo, že problémy musíte řešit v klidu, jinak se vám potomci se svými problémy nebudou svěřovat!

Partner

Má-li víc zdrojů příjmů, dnes jeden pramen vyschne. Ono mu to ale neuškodí! Měsíční fáze naznačuje, že sežene mnohem lukrativnější možnost výdělku.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Když si budete mýt vlasy, nesušte je horkým vzduchem a raději nepoužívejte kulmu ani žehličku. Mohly by se přesušit, poté se třepit a lámat. Spolehněte se na klasické natáčky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Večer budete potřebovat zklidnit psychiku, pro vaše znamení bude podle horoskopu nejvhodnější aromaterapie. Pocit pohody navodí Litsea cubeba či grep, navíc vám pročistí dýchací cesty.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Čokoládu večer schovejte! Jakmile ji partner uvidí, pustí se do mlsání a sladká mňamka mu dodá tolik energie, že v posteli bude k neutahání. Vašeho těla se nabaží až v hodině duchů a zítra ráno oba zaspíte.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení nalačno vypijte čaj z jahodníku. Podpoří vyplavování usazenin solí z organismu, což je účinná prevence proti revmatismu. Asi za deset minut posnídejte jogurt, do něhož přidejte mleté vlašské ořechy. Dopoledne se snažte víc pít, tím předejdete dehydrataci pokožky. Na mističku si připravte libovolné ořechy a pojídejte je, co hrdlo ráčí, až do večera. Jsou zdrojem vitaminu H, který prospívá pokožce. K obědu bude vhodná ovesná kaše, například se skořicí, rozinkami či jiným sušeným ovocem. Když nebudete mít chuť na sladké, zvolte zapečené těstoviny a hlávkový salát. Na odpoledne si nachystejte celozrnné pečivo s vaječnou pomazánkou a vypijte alespoň dvě sklenice kvalitního mléka. K večeři si dejte drožďovou polévku a minimálně jeden pomeranč. Kolem 21. hodiny stejně jako ráno popíjejte jahodníkový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Optimismus a otevřený, upřímný názor od srdce najdete u žen narozených ve Střelci. Svými hlubokými filozofickými úvahami občas zaskočí okolí, ale pouze v případě, když je jim jasné, že se někdo v životě ztratil a potřebuje nasměrovat.

Slabé stránky

Jednají impulzivně, a když mají pocit, že jsou v právu, nedokážou být zticha. Jenže umějí pořádně přehánět a v zápalu hádky snadno sklouznou k netaktnosti.