Horoskop na zítra »

Když si na vás nějaký chlapík bude dovolovat, představte si, jak by se v takové situaci zachovala vaše maminka, a podle toho jednejte. S drzounem zatočíte jako pravá dáma, aniž zvýšíte hlas! Příště se vám vyhne obloukem a patrně si dá hodně záležet, aby proti sobě už žádnou ženu nepopudil.

Partner

Pokud se v minulých dnech k někomu zachoval hrubě, dnes ho čeká odveta. Jeho činy se prostě vrátí jako bumerang. Jedno pozitivum to ale má. Pořádně si zapíše za uši, že mu nic neprojde a že i pro něho platí pořekadlo: „Jak zaseješ, tak sklidíš!“

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Po příchodu domů si naneste na obličej i dekolt masku z tvarohu, do něhož vmíchejte dužninu z avokáda nebo nastrouhanou salátovou okurku. Hmotu nechte působit 20 minut a pak ji smyjte vlažnou vodou. Vaše pleť bude krásně hydratovaná, napnutá a hebká.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Jste-li sportovně založená rodina, na teplé dny všem pořiďte oblečení s reflexními prvky a repelentní náramky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Pokud tuto noc nedosáhnete vy nebo partner orgasmu, bude to signál fáze Měsíce, že jste ve vztahu nedořešili nějaký problém. Tak to během zítřka napravte!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Dnes byste měly sníst co nejvíc čerstvého ovoce a zeleniny. A začněte hned ráno! Posnídejte i se slupkou nastrouhaná červená jablka, do nichž přidejte ovesné vločky a špetku skořice. Celé dopoledne konzumujte rajčata, dodají vám energii, nebudete se tedy cítit unavené, a zároveň podpoří odbourávání škodlivin. Oběd zahajte silným zeleninovým vývarem. Druhý chod by měl být vegetariánský, například brambory na loupačku s tvarohem, do něhož vmíchejte čerstvou pažitku a jarní cibulku. K odpolední svačině bude vhodná sladká rýže. K večeři si připravte tmavý toustový chléb namazaný rostlinným máslem, červené papriky a lístky hlávkového salátu. V průběhu dne byste měly vypít alespoň dva litry neokysličené minerální vody. Začne-li vás bolet hlava, popíjejte čaj z řebříčku, uleví se vám.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“