Horoskop na zítra »

Ve vlastním zájmu nechoďte na návštěvu k příbuzným! S velkou pravděpodobností by uspořádali přímo gurmánské hody, nabídli vám všemožné zahraniční dobroty a tomu byste neodolaly. Jenže zítra byste měly velké problémy s trávením!

Partner

Měsíční fáze vám nenápadnou formou odhalí, zda je lajdák. Když po jednom telefonátu obrátí knihovnu vzhůru nohama a poté vystřelí z bytu jako raketa, můžete si být jisté, že někomu zapomněl vrátit knihy, které si půjčil v minulém roce.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Odpoledne si můžete nechat udělat trvalou na řasy, stejně tak permanentní make-up kontury rtů. Máte-li nevýrazné oči, vyzkoušejte i mikropigmentaci horních očních linek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Jezdíte-li na hory autem, hodit se vám budou střešní box, vyhřívané autosedačky s magnety a samozřejmě sněhové řetězy.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Pro svůj klid hned po setmění vypněte telefon i zvonek u dveří. Večer bude platit zákon schválnosti, návštěva by vás patrně překvapila v tom nejlepším.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Podívat se na složitý problém z různých úhlů, následně vyžehlit třecí plochy a bravurně zažehnat konflikt hned v zárodku dokážou pouze Váhy. Jednají vždy tak, aby měl partner pocit, že on je hlava rodina, ale šikovně, jako by ze zákulisí, tahají za nitky ony.

Slabé stránky

Nesnášejí spory, a proto, když jde opravdu do tuhého, za sebe nechají rozhodovat, a hlavně vyřizovat nepříjemnosti druhé. Proto jsou Váhy někdy označovány jako „boxerská pěst v bílé rukavičce.“